Dětské pantofle pro dívku a chlapce

Dětské pantofle pro dívku a chlapce

Pantofle nejsou neobvyklé boty, protože je přítomna v šatníku každé osoby a určitě každé dítě. Studená podlaha, únava z těžkých bot - pantofle jsou připraveny vyrovnat se s těmito problémy, pokud jsou vybrány správně.

Vlastnosti a výhody

Východ je místem, kde se poprvé objevily pantofle. Dnes tyto boty - symbol komfortu a bytového zařízení po celém světě. Dětské pantofle jsou určeny k ochraně dětí a starších dětí před nachlazením a jinými chorobami, protože jsou tak často studené podlahy.

To však nekončí výhody pantoflí. Výhody domácích bot:

 • pohodlí;
 • měkkost;
 • lehkost;
 • bezpečnost na kluzké podlaze;
 • atraktivní vzhled;
 • udržení rostoucí nohy dítěte, dělat první kroky.

Módní modely

Dnes je trh s domácími obuvi pozoruhodný ve své rozmanitosti. Postavy z oblíbených karikatur, pohodlných stylů a tvarů dávají rodičům široký výběr.

S náhubky

Není tajemstvím, že děti milují měkké hračky. Výrobci pantoflí se rozhodli kombinovat dětské boty s jejich oblíbenými postavami a zvířaty. Pro dívky, roztomilé zajíčky a medvědi jsou propuštěni, pro chlapce - mláďata a psy.

Teplé

Jen málo rodin se může chlubit teplými podlahami v chladném období. Pro ostatní jsou vynalezeny teplé pantofle, ve kterých je příjemné zabalit si nohy po procházce mrazivým parkem.

K teplým pantoflím patří pantofle, ponožky, boty, objemné měkké modely. Hlavní podmínkou pro teplé pantofle je jejich přirozenost, například vlna a srst budou nejlepší možnosti. Nadměrná vlhkost v takových modelech vyjde, takže pantofle zůstanou suché.

Pokoj

Místnost pantofle se snadno dát na, protože nemají pozadí. Díky tomu jsou obzvláště oblíbené v apartmánech s koberci, kdy jsou pantofle odstraněny a nasazeny v závislosti na místnosti.

Prstová část pantoflí je vyrobena ve formě zvířecích náhubků a je doplněna květinovými potisky a autíčky. Materiál pro vnitřní pantofle je kůže, textil nebo plst.

Ponožky

Mnoho rodičů nahrazuje pantofle pro děti vlněnými ponožkami. Jejich teplo a měkkost, vytvoření optimální výměny tepla dokonale ovlivňují dětské nohy. Není však nutné říkat rodičům o tom, jak se ponožky posouvají po hladkých podlahových krytinách, protože jak často padaly jejich děti, rozrušovaly se a dostávaly modřiny.

Nyní si můžete vybrat pantofle ve formě pletených a textilních ponožek s mikropórovou podrážkou. Tento pogumovaný tenký povrch dokonale plní protiskluzovou funkci.

Pro bazén

Gumové nebo pryskyřičně pěnové pantofle jsou základní obuv pro udržování osobní hygieny na veřejných místech. Poskytují protiskluzový efekt a odolávají mnoha mikrobům, které obývají bazény.

Poskytnout dětem tuto botu je pomoci mu udržet si zdraví. Vyberte si pantofle, měli byste se rozhodnout pro správnou velikost, protože stabilita dítěte na kluzkém povrchu přímo závisí na pohodlí pantoflí.

Sport

Batole a starší kluci často chodí do klubů a sekcí o sportu. Někdy je důležité provádět těžké a těžké cvičení v pohodlných botách, a to ve sportovních pantoflích.

Mohou být ve formě textilních lehkých tenisek se suchým zipem nebo se podobají nástavcům. V tomto a v jiném případě byste se měli starat o přírodní materiály a snadnost obuvi.

Malá zvířata

Dívky, stejně jako chlapci, milují roztomilá zvířata, ale každý z nich má své vlastní. Takže holky jsou bláznivé na nadýchané králíčky, krásné ježky a pantofle s medvídky.Pro chlapce by nejlepší volbou byly pantofle s lvy a tygři, stejně jako psi. Stojí za to říci, že dnes si získávají popularitu tenisky s obrázkem plemene Husky.

Přisluhovači

Hrdinové moderní karikatury Minions milovali nejen děti, ale i dospělé. Jejich jasná kombinace modré a žluté zlepšuje náladu a roztomilé tváře budou někoho usmívat.

V dnešní době jsou ponožky, ponožky z řady minionů, propojené velkými viskózami v různých technikách. Takže velké oči se hodí samostatně a představují kruhy. Vyrábějí se také odměrné pantofle, je však důležité myslet a kontrolovat přirozenost materiálů.

Suchý zip

Pantofle pro nejmenší jsou doplněny suchými zipy, protože drobek je jen naučit se dělat první kroky. Suchý zip spolehlivě upevní pantofle na noze. Modely mají uzavřený nos a patu.

Se zády

Pantofle s kulisou - výhodná volba pro děti, které jsou vždy v bytě v pantoflích. Boty pevně fixované na noze a nespadají, i když dítě dobývá další vrchol.

Podle ortopedů musí mít první boty pro dítě pozadí.

Barvy

Barevná paleta pantoflí nemá žádné okraje. Dívky jsou růžové, nebeské, bílé a mléčné odstíny, chlapci jsou modré, černé, zelené a hnědé.

Je důležité, aby děti dospěly, když se vrátí domů k odpočinku, takže stín tenisek by měl být klidný. Tlumená modrá, čokoládová nebo šedá vám pomůže rychleji se zotavit po náročném školním dni.

Podle psychologů jsou děti pozitivně ovlivněny jasnými barvami, například žlutou nebo zelenou, ale měli byste opustit agresivní červenou.

Materiály

Materiály pro pantofle se liší podle sezóny. Plyš je ideální pro chladnou sezónu.

 • Plyšové modely na bázi bavlny vám okamžitě připomínají vaše oblíbené plyšové hračky od dětství. Dnes je populární pro výrobu pantoflí, protože jeho měkká hromada hedvábí a vlny má dobré tepelné vlastnosti.
 • Pro léto budou dobrou volbou gumové pantofle, jejich měkkost vytvoří optimální podmínky pro chodidla, stojí však za to připomenout, že styl by měl být co nejotevřenější. Pěnová pryskyřice - vylepšený analog pryže, charakterizovaný beztíže.
 • Nejoblíbenější a nejoblíbenější dětské pantofle jsou vyrobeny z textilu. Bavlna a velveteen jsou vhodné pro každou sezónu, dobře absorbují vlhkost a zároveň ohřívají nohy. Textilní pantofle mají nejnižší životnost.
 • Fleece nebo umělá vlna - materiál nové generace, aktivně používaný v dětském oblečení. Je třeba říci, že syntetika zde je poměrně ušlechtilá, dobře odvádí vlhkost a udržuje teplo. Pantofle, ponožky a boty jsou vyrobeny z rouna.
 • Další teplá volba - cítil pantofle. Druh tenké plsti dokonale chrání nohu před chladem a je vhodný pro nejmenší. Při výrobě nebo nákupu plstěných pantoflí je důležité věnovat pozornost tloušťce plátna, která musí být nejméně 3 mm.

Jak si vybrat velikost

Velikost - jedna z hlavních nuancí při výběru pantoflí pro děti. Boty by měly být v čase a měly by mít rozpětí nejvýše 0,5 cm Nejlepší možností by bylo vyzkoušet pantofle s dítětem, pokud to však není možné, je nutné měřit nohu dítěte a zvolit podle tabulky rozměrů výrobce.

Co na sebe

Pokud jsou koupeny domácí pantofle, je čas se rozhodnout, co s nimi budete nosit. Takže, pokud máte k dispozici gumové pantofle, musíte si koupit patku, která je přátelská k nohou a která nejenže zahřeje, ale také absorbuje přebytečnou vlhkost.

Na holé noze lze nosit pantofle a další otevřené modely. Pokud je model zavřený a mluvíme o jednom roce, je důležité nosit lehké a přírodní ponožky.

Novinky značky

Populární značky každoročně produkují kolekci módních a pohodlných domácích bot, které mohou dítě potěšit. Takže značka Inblu nabízí pantofle z přírodních materiálů, např. plsti. Velkou výhodou je kompletní sada ortopedických vložek a pohodlné zipy.

Domácí společnost "Kotofey" nabízí pokoje pantofle pro batolata a starší kluky. Modely se od sebe liší tím, že na patě je měkká guma, která je dodávána s botami pro batolata. Stylové tisky, uši a obličeje dělají z pantoflí Kotofey atraktivní dětskou obuv.

Další domácí značka, která získala vynikající pověst za dlouholetou práci - Nahoru Nahoru. Firma vyrábí pohodlné, uzavřené modely se suchým zipem se zády a prsty.

Produkuje uzavřené modely textilu a společnost "Rychlý chodec". Velcro a gumové spony umožňují dítěti pohodlně si obléknout a sundat boty.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky