Pantofle

Pantofle

Pantofle na moderním trhu se nacházejí v různých variantách. Klasické, pantofle, chuni, kopání a mokasíny lze nalézt v jakékoliv barvě a struktuře. Ale nejoblíbenější nedávno získané, pantofle z kategorie "ručně vyráběné" a jsou spíše ponožky na těsné podešve.

Takové pantofle vypadají docela neobvykle, protože mají spoustu společného s klasickými krátkými ponožkami, které jsme zvykli říkat stopy. Jehly vytvářejí takové pantofle z široké škály přízí, včetně vlny, akrylu a bavlny.

Hlavní výhodou této boty je, že je originální a dokonce exkluzivní, protože ji musíte vytvořit ručně, s maximální představivostí. Tepelné a provozní vlastnosti takové obuvi zcela závisí na přízi, která bude vybrána švadlenem a na vlastnostech samotného pletení.

Jak vytvořit pletené pantofle - ponožky správně

Aby se pletené pantofle - ponožky potěšily svým vzhledem a komfortem, je nutné správně určit velikost budoucího výrobku a také zvolit vhodné nitě a pletací jehlice. Je to velmi jednoduché, s ohledem na následující nuance:

  1. Určete velikost nohou pomůže list papíru, na kterém se obrys obrysu nohy. Výsledná stopa bude muset být jednoduše změřena centimetrem na délku vzhledem k tomu, že 23 cm odpovídá velikosti 36, 24 cm - velikosti 37 - 38 a 25 cm - velikosti 40.
  2. Příze pro pletení je lepší, aby se měkké, ale husté, protože to trvá déle. Teplé pantofle mohou být pleteny z čisté vlny a demi-sezóny - z akrylu. Chcete-li vytvořit miniaturní pantofle, je lepší, aby se specializované dětské příze, protože je hypoalergenní.
  3. Pletací jehly je lepší vzít, se zaměřením na strukturu a strukturu budoucího produktu. Pokud se chcete dostat těsné pantofle - stopy, pak jehly by měly být přijaty tenké, a pokud je vzduch a síťované - pak tlustý.

S technologií vyvyazyvaniya problémy by měly vzniknout. Nyní na stránkách na internetu můžete najít různé programy s fotografiemi, a začátečníci se mohou naučit plést absolutně jakýkoli vzor, ​​školení na školení videa. Jaké modely dnešních tenisek jsou oblíbené?

Žádné švy

Tyto pantofle většinou připomínají klasické ponožky, ale lze je připsat kategorii pantoflí jejich hustou texturou a originální vazbou. Aby se model švů traceless dostal do tvaru klasických pantoflí, podešve a vzestupu, jsou pleteny s jedním vzorem a zbytek s druhým. Dostáváme tak efekt naší běžné obuvi.

Kroky

A to je model, který je jako pletené pantofle, dokonce i ve stavu, kdy jí sundaly nohy. Na noze, tyto pantofle sedět jako klasické baletní byty nebo mokasíny. Často jsou tyto modely pantoflí doplněny přezkami a knoflík je pevně našitý - vypadá to velmi působivě. Trendy dnes jsou považovány za následovníky, svázané kontrastním vzorem nebo copánky. Prolamované prvky jsou obvykle přítomny na samém vrcholu ponožky.

Krásné produkty

Pravé jehly vytvářejí pantofle - stopy pomocí různých technik pletení. To může být vzor - bradavky, prolamované, květinové nebo konvexní. Pro zvýšení efektu lze použít melanžový nit nebo několik typů nití najednou. Sledochki zdobí luky a stuhy, korálky a střapce, vše, co touží duše.

S listy

Vzor "listy" se používají při zdobení pantoflí - Sledkov nejčastěji.Neméně populární je "cop" vzor, ​​proto jehly často spojují dva nejmodernější techniky pletení dohromady a vytvářejí obrysy dřeva.

Dětské botičky

Sledochki pro nejmenší jsou vytvořeny z nejjemnější a jemnější příze, která nedráždí pokožku. Pletení se používá nejčastěji prolamované a vzduch, často botičky pletené a háčkování. Barva příze se volí podle pohlaví dítěte. Pro dívky jsou zakoupena vlákna kontrastních tónů a pro chlapce tmavé a pastelové.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky