Svatební šaty v ruském stylu

Svatební šaty v ruském stylu

Historie ruského svatebního oděvu

Historie svatební šaty v Rusku se odhaduje ne o jedno století. Dříve bylo pro nevěstu povinné mít několik svatebních šatů. Jeden by mohl být určen pro zábavné tance, druhý pro oslavu, třetí pro zasnoubení se snoubenci a čtvrtý přirozeně pro nejdůležitější svatbu.

Bylo zajímavé, že nevěsty od šlechticů používaly stejné šaty jako nejjednodušší dívky od lidí. Odlišují se pouze tkaniny. To také pozoruhodně odráží ruskou historii svatebních šatů, potřebu self-krejčovství. A znovu, nezáleželo na tom, kdo se ožení. Dokonce i obchodníkova dcera ho musela zašít sama pro sebe.

Všechno se změnilo, když přišel k moci Petr 1. Všechny základy svatebního obřadu a šaty samotné. Všechny části obyvatelstva obce a města byly nuceny následovat krále. Také přišel v módě a klasické bílé šaty evropského vzorku.

Dnes si mnoho dívek vybere šaty výhradně podle svého vkusu a stylu. Některé nevěsty se stávají ztělesněním milosti v italských kostýmech. Někdo se naopak stal více obeznámen s tradicemi ruského lidu v podobě určitých detailů výzdoby na svatebních šatech.

Vlastnosti

Nejjasnější rysy tradičních ruských svatebních šatů jsou výšivky a různé dekorace. Ruské poznámky v designu svatební šaty, i ty nejmodernější, způsobí nadšené názory těch, kteří jsou přítomni na oslavě.

K obleku

Tradiční pojetí, kdo by vyhovoval svatebním šatům, neexistuje. Svatební šaty jsou povinným atributem svatby. Tato událost je schopna změnit život. Vždy zůstane v paměti, stejně jako ve fotografiích a videích. Samozřejmě, že každá nevěsta bude chtít v tento den vypadat neodolatelně.

Styly

Styly svatebních šatů jsou velmi rozmanité. Každý svým způsobem má určité výhody a možnosti dekorů. Nemyslete na svatební šaty jako jediný svého druhu. Rozmanit všechny šaty v ruské verzi může být naprosto jednoduché a snadné. Take, například, nedávno vstoupil do moderního stylu roku. Je nutné k němu přidat tradiční ruskou mys a každá nevěsta v ní najde jedinečnou eleganci.

Nebo kombinovat takové možnosti, jako je tradiční francouzská Provence orámovaná slovanskou krajkou. Žádná nevěsta nebude v tomto obrazu elegance a romantiky bez povšimnutí.

Sundresses

Tradiční ruské šaty. V minulosti byla každá dívka v něm standardem krásy a skromnosti. Moderní móda nenechala naše dívky zbavené pozornosti. Obraz svatebních šatů v sobě skrývá jednoduchost a kouzlo ruské duše. Zvláště čelit ruským sundresses více kompletní dívky a ženy.

Módní trendy

Móda tradičních ruských šatů těsně zapadá do každé ruské duše. A ne každá dívka je připravena vyzkoušet si absolutní kopii starého ruského oblečení pro svou svatbu. Zavedený minimální dotek šarmu ve formě výšivek ve starých motivech nebo s použitím kožešin se stále častěji schází na svatbách.

Boty

Nejtypičtější boty pro tradiční svatební šaty by měly být poměrně skromné. Baletní byty budou s tímto outfitem vypadat dobře. Také docela vhodné pro barvení modernity a ruské tradice jsou červené pražce.

Navzdory doporučením je hlavním důvodem opět postava a styl svatebních šatů. S určitým obrazem, docela vysoké boty mohou vypadat docela extravagantní. Budou vytvářet jejich elegantní styl pro nevěstu.

Příslušenství a květiny

Jakékoliv svatební šaty, ať už moderní se slovanskými variantami, nebo tradiční ruština, by měly být maximálně kombinovány s celým slavnostním způsobem.

V tomto, naše krásné nevěsty pomůže různé doplňky a květiny. Je známo, že v ruské tradici bílá barva na svatební šaty nebyl populární. V moderním doplňku k bílé svatební šaty barvy dodává jasné barvy. Zvláště vhodné by byly červené boty a jasná koruna. Tento obraz je úžasný a krásný ve svém výkonu. Také stojí za to věnovat pozornost závoji. V tomto případě, ve vztahu k svatební šaty, by měl být vytvořen úplný opak. Například, čím skromnější a uvolněnější je roucho nevěsty, tím je světlejší a pestřejší vzhled závoje. Neuvěřitelně relevantní a unikátní může být přidání svatebních šatů a pláštěnky. Přidá milost svému majiteli a praktičnosti.

Květiny jsou obecně považovány za dokonalý dekor, který se vejde do naprosto jakéhokoliv obrazu. S jejich pomocí můžete zdůraznit takové vlastnosti jako něhu a nejpřirozenější dívčí skromnost.

Účes

Účes na svatební oslavě pravděpodobně neznamená nic menšího než dokonalé svatební šaty. Pokud se budete držet tradice ruských svateb, pak existuje několik možností. Klasický ruský cop v kokoshniku, i když je to zvláštní atribut, ale ne každá nevěsta bude moci tuto možnost přijmout.

Docela atraktivní volba pro svatební účes může být klasický styl s velkými kadeřemi. Zvláštního zušlechtění lze dosáhnout s dokonale hladkým účesem, který kombinuje s dekorem kamenů nebo velkých náušnic.

Zvláště elegantní a praktická bude nevěsta s účesem sbíraných vlasů s propletenými květy. Další tendence potenciálních nevěst roste vlasy. Dlouho před svatbou, začnou silně vykouzlit nad nimi, starat se a ctít s pomstou. A opravdu, taková romantika, jako dlouhé kudrlinky teče přes ramena, může okouzlit nejen ženicha, ale také každého muže při šťastném svatbě.

Doplňte

Každá svatba je především krása a ztělesnění přirozenosti nevěsty. Ta nevěsta se stává hlavní postavou. Nezanedbávejte make-up, protože byste neměli být horliví. Lehce zvednuté obočí, lehký ruměnec, mírně prodloužené řasy vám pomohou vytvořit správný obraz. Hlavní věc na zapamatování je, že nejlepší krásou je přirozenost.

Užitečné tipy

  • Udělejte si čas při výběru svatebních šatů. Hodnotit své požadavky a preference, odkazují na přátele a rodinu. Možná pomohou vytvořit správný obraz;
  • Za prvé, je to váš šťastný den. Jste královna míče a nikdo vás nemůže rušit při realizaci vašeho váženého snu;
  • Nepřehánějte to s příslušenstvím, ale nezanedbávejte je. Přidají vám barvu a originalitu.

Stylové obrázky

Šaty pro nevěstu ve starém ruském stylu lze poměrně efektivně stylizovat. A je možné zcela opakovat tradice starých ruských krás. Tak, z většiny šatů nevěsty varianta kladená nevěstou po svatbě byla považována za nejatraktivnější a nejoriginálnější. V šatech zdobených květinami a výšivkou byla nevěsta ve všech ohledech nenapodobitelná.

V moderním designu je taková výbava zcela elegantní s přidáním různých možností dekoru a doplňků. Každá dívka z naší doby se může stát nejunikátnějším klenotem v moři hostů.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky