Svatební šaty ve stylu "Vintage"

Svatební šaty v retro stylu

Je těžké najít dívku, která nechce nosit svatební šaty. Tato výzdoba je základním atributem nevěsty a odlišuje ji od davu pozvaných hostů. Proto jsou dívky velmi zodpovědné za výběr svatebních šatů i ve stylu celého slavnostního obřadu.

Vintage - toto slovo je známo všem dospělým a ve světě módy má zvláštní roli. Není neobvyklé, že nevěsty si v tomto konkrétním stylu kupují svatební dekorace, i když ne všichni plně chápou, zda mohou být skutečně nazýváni vinobraní.

Funkce stylu

Mnoho módy jako vintage oblečení, protože tento styl přitahuje svou elegancí a elegancí. Dnes, vintage šaty se nazývají modely, které se objevily ve dvacátých-osmdesátých letech dvacátého století, to znamená, že oblečení, které se staly dvacet nebo více let staré.

Chcete-li pochopit rozdíl mezi vintage šaty z jiných modelů, musíte znát některé faktory, které není obtížné rozlišit vinobraní obraz nevěsty od jiných stylů:

  • základní tkanina - lehký materiál, doplněný kamínky, korálky nebo skleněnými korálky;
  • délka je jiná. Obvykle se rovnou. Modely dovolily holé záda, hluboký výstřih a malý vlak;
  • krátké vzory se vyznačují přítomností krajek a výšivek. Mají objemnou sukni, tvrdý korzet, ačkoli šaty oděvu nejsou vzácné;
  • Svatební oblečení ve stylu vintage vždy doplňuje doplňky bohaté barvy, například pás, rukavice různých délek, kombinované s výrazným make-upem.

Módní styly

Moderní móda nabízí řadu modelů, stylů a stylů, takže bez větších obtíží můžete najít stejné šaty, které promění nevěstu v opravdovou královnu.

Všechny vintage šaty jsou velmi rozmanité, takže každá dívka si bude moci vybrat oblečení, které uspokojí její chuťové preference a rysy postavy. Charakteristickým rysem vintage stylu svatebních šatů je jejich délka. Šijte je buď na podlaze nebo krátce. Tyto styly jsou považovány za módní a stylové.

Dlouhé šaty

Jako v dávných dobách, pro šití dlouhých šatů pro moderní svatební obřad, používají měkké tkaniny s různými dekoracemi. Čím jasnější detaily, tím lépe. Na dlouhých šatech může být linie pasu na známém místě a může být podhodnocená nebo předražená.

Šaty krátkého střihu se vyznačují nejen délkou, ale i světlými barvami v kombinaci s originálními prvky dekoru ve formě výšivky nebo jemné krajky.

Skutečné barvy

Vintage šaty pro svatební akce jsou šité v honosných bohatých barvách, ne v bílém, jak mnoho z nich si zvykl vidět. Mléčná barva také není na počest tohoto stylu. Tato vlastnost opět dokazuje, že majitelem neobvyklých šatů pro slavnostní obřad se může stát pouze odvážná mladá dáma, která nevěnuje pozornost ostatním a obecně uznávaným kánonům.

Ideální volbou pro ročník svatebních šatů je barva čajové růže, levandule, šeříku, broskve.

Tkaniny

Většinou pro vintage styl oblečení, květinové krajky, satén a šifon jsou používány. Moderní designéři pracují také s hedvábím a saténem s květinovým ornamentem.

Dokončete

Ruční výšivka se skleněnými korálky nebo korálky, šikovně přizpůsobená základní látce, je rozpoznatelným detailem vintage svatebních šatů. Používá se také pro ozdobu tenkého elegantního květinového motivu.

Boty

Ročník souboru nevěsty dokonale doplní boty s nízkými podpatky. Pro tento luk jsou tabu s ostrými ponožkami a lehkými klínovými sandály. Svatební obuv ve stylu vintage může být zdobena saténovou stuhou. vázané na stonku nebo látkové luk.

Příslušenství a květiny

Správně zvolené příslušenství může jasně vyjádřit ducha vintage stylu.

Pro svatební šaty, stylistům se doporučuje zvolit takové atributy.

Závoj

Vy můžete ozdobit novomanželský účes závojem nebo malým kloboukem, a ne známý závoj. Tyto doplňky jsou vyrobeny pro konkrétní šaty, s ohledem na jeho barvu a preference budoucího manžela. Dekorační prvky jsou korálky, perly, peří atd.

Rámeček

Elegantní vlasy ornament. To může být tenké nebo široké, nutně krajkové. Nosí se uprostřed čela, jediný způsob, jak zdůraznit vintage styl.

Fata Pirate

Vzhled tohoto dekoru připomíná čepici, zdobenou květinami na bocích. S ním může nevěsta ozdobit kadeře nebo krátkou délku vlasů.

Vlásenka

Vlasy zdobené stříbrnými kameny, velké korálky účinně zdobí vintage kadeře.

Rukavice

Délka tohoto příslušenství může končit u zápěstí nebo dosáhnout lokte. Rukavice jsou považovány za další dekorace pro nevěstu. Ideální volbou jsou prolamované rukavice se saténovou stuhou.

Bolero

V případě, že se svatba koná v chladném období, pomůže mys, která umožňuje vintage styl, nevěstě zahřát se.

Korálky

Výstřih dokonale ozdobí korálky z velkých nebo malých perel.

Taška

Malá spojka s tónem šatů je nepostradatelným pomocníkem nevěsty, ve které může ukládat osobní věci.

Květiny

Na podporu vintage stylu novomanželé potřebují používat umělé květiny, zdobené brošemi, peřím, korálky a korálky.

Účes

V XX století, nejvíce obyčejný byl fixovaný styl, například, krátké rovné quads nebo vlny-kroutí.

Doplňte

Vintage styl poskytuje mírně světlý make-up. Důraz lze klást na rty, make-up jejich červenou rtěnku. Oči zdůrazňují tenkou černou čáru.

Stylové obrázky

Moderní nevěsty, které si přejí oslavit svou roční svatbu, by měly obrátit svou pozornost na tyto módní obrazy:

V 20. letech minulého století se ženy zbavily nepříjemných korzetů. Rovná silueta s nízkým pasem se stala populární v módě. Namísto rukávů byl použit průlez.

Ve třicátých létech, ženský řez se vrátil do módy. Ve svatebních šatech začaly dominovat klasiky. Jednoduchý střih, bavlna s béžovou barvou, pas na správném místě - to bylo v této podobě, že ženy z 30. let procházely pod korunou.

V ročníku svatebních šatů se objevily rukávy-lucerny z průsvitné mřížky, vyšívané květinovým vzorem. Hlavním materiálem je bavlna.

Módní silueta padesátých let - vosí pas, volumetrické, sukně v několika vrstvách a nádherná busta.

Obraz 60. let je krátkými krajkovými šaty s krémovou bavlněnou podšívkou, tříčtvrteční průsvitné rukávy, zdobené vzdušnou krajkou.

Pro hippies zavedené ve svatebních vintage šaty 70. folklórní poznámky. Výšivka se stala populární, jako vždy, zůstala rozeznatelným čipem vintage stylu - krajkou.

Móda 80s byla pozoruhodná paletou barev a jejich odstínů. Nevěsty oblečené v šatech se spoustou jiskry a jiné dekorace. Objevila se mohutná ramena, pas měl svázaný širokým pásem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky