Svatební šaty ve stylu "Provence"

Svatební šaty ve stylu Provence

Každá dívka sní o svatbě, která by se na celý život pamatovala. Svatební šaty ve stylu "Provence" vybírají lidé, kteří jsou zamilovaní do elegance a kouzla Francie.

Nevěsta oblečená v takových šatech vypadá jako ženská, něžná a romantická, a to bez ohledu na velikost těla a vzhled. Aby se však příznivě zdůraznila jejich krása, dívky by se měly postarat nejen o to, aby šaty dobře seděly, ale také o účes, make-up a doplňky. Navzdory tomu, že styl Provence je již dlouho považován za provinciální, byl to on, kdo v sobě sjednotil šlechtu, kouzlo a svobodu soudních dam.

Funkce stylu

Pro většinu lidí, svatební šaty jsou bílé roucho s plnou sukni, která dělá nevěsta vypadat jako marshmallow. Ale model oblečení ve stylu Provence zklamá konzervativce. Nepoužívá nafouklé sukně, což umožňuje zdůraznit zjemnění postavy. Tyto šaty jsou vždy šité jednoduché, ale s chutí. Neliší se pompézností a nadbytkem dekorativních prvků.

K obleku

Pokud jde o stylistu, takové šaty jsou vhodné pro každého, protože ztělesňuje ženskost a čistotu nevěsty. Krajkový výstřih vypadá perfektně na sofistikovaných dívkách a střih s vysokým pasem, ze kterého je plná sukně, vám vždy umožní skrýt malé bříško. Moderní nevěsty, kteří se pyšní na štíhlost nohou, si mohou vybrat krátké šaty a ti, kteří ctí tradici, oblékají podlahu vlakem. Modely šatů s korzetem pomáhají dělat dívku s ladnými formami tak rafinovanou a ženskou, jak je to jen možné. Pokud je vlak lemován za sestavou, bude vždy vypadat hladce.

Styly

Klasický styl šatů je oděv s délkou podlahy s vlakem. Namísto rukávů jsou řemeny různých šířek a jsou šity výhradně z pastelových, světlých tkanin. Typicky, šaty v tomto stylu má přizpůsobený střih, který je mírně rozšířený k podlaze. Namísto pásu nebo korzetu na šaty je elastický pás nebo sestava, která je zdobena různými způsoby. Na zadní straně může být výstřih, který je zdoben krásnou krajkou, ale jsou zde i pokročilejší modely.

Krajkové šaty s jednoduchým střihem

Šaty tohoto stylu ztělesňují ženskost a milost. V tomto modelu neexistuje žádná smyčka, a pokud ano, je poměrně malá. Nevěsta v něm vypadá velmi něžně a romanticky. Stejná krajka může být přišita k rukávům a přední části šatů a vypadat jako plášť. Ideálním doplňkem k takovým šatům by byl věnec, který se promění v závoj.

Šaty s průsvitnou výšivkou

Tento styl se vyznačuje výstřihem V-výstřih, ale hlavním znakem je kulatý výstřih na zadní straně, který je zdoben průsvitnou výšivkou. Tyto šaty jsou preferovány nosit na svatební den, odvážné dívky, které jsou hrdí na svou postavu a držení těla. Na korzetu šatů a rukávů mohou být přítomny také prvky krajky a výšivky.

Svatební šaty - šaty "Avior"

Hlavním rysem tohoto oblečení je mléčný odstín. Tyto šaty lze připsat klasickému Provence, protože řez není zatížen nadbytečnými ozdobnými detaily. Některé modely se mohou lišit v zádech V-neck nebo mohou být osazeny a zcela bez ramínek. Tyto šaty jsou vždy šity z přírodních tkanin.

Šaty "Provence" s průsvitnými rukávy

Pro letní oslavy jsou obvykle vybírány šaty ve stylu "Provence".Ale pokud svatba je naplánována na chladnější období, řekněme na podzim, bude model s rukávy ideální volbou. Takové šaty mají všechny výhody klasiky a zdůrazňují půvab postavy, ale díky průsvitným rukávům, které nepoškozují elegantní obraz, chrání nevěstu před větrem během chladného období.

Skutečné barvy

Svatební šaty tohoto typu jsou prezentovány v různých barvách. Následující odstíny jsou pro styl považovány za tradičnější:

  • krém;
  • šeřík;
  • béžová;
  • modrá;
  • pastel;
  • růžová;
  • žlutá;
  • olivový;
  • mléčně.

Milovníci klasických svatebních šatů si mohou jednoduše vybrat model sněhobílé barvy, stejně jako odstín šampaňského.

Textury tkanin

Šaty ve stylu "Provence" vyrobené na šití z přírodních a lehkých tkanin. Snadná výhoda takového stylu je snadná neopatrnost, takže strach o skutečnost, že přírodní tkanina nebude váhat. Nejčastěji se používají šicí materiály jako satén, bavlna, šifon, hedvábí, satén. Krajka je často používána jako dekorace, výšivka a flounces, třásně a sestavy jsou vyrobeny z tkanin.

Boty

Další výhoda provensálského stylu může být nazývána praktičností. Dívka, která si to vybere, nemůže být nepříjemná, protože je triumfem na nepříjemné vlásence, protože hlavní charakteristikou tohoto stylu je rustikální jednoduchost. Ideálním doplňkem k oblečení ve stylu "Provence" budou baletní byty nebo elegantní boty s malým patem. Na malém klínu můžete použít ženské sandály.

Příslušenství a květiny

Starožitné stříbrné šperky v podobě broží, přívěsků, náhrdelníků a náušnic z babiččiny krabice se dobře hodí do elegantního stylu Provence. Pokud jsou šaty zdobeny perličkovými nitěmi, perlový náhrdelník bude dokonalým doplňkem, i když by neměl být hrubý.

Je lepší zvolit tenký náhrdelník, který bude klást důraz na nevinnost a ženskost nevěsty, ale nestarne se o ni. Elegantní náramky se spoustou drobných detailů a prvků také dokonale doplní obraz. Dívky s ladnými tvary si mohou vybrat a příslušenství masivněji.

Čerstvé květiny mohou ozdobit nevěsty vlasy nebo pás šaty sám. Svatební kytice by měla také zapadnout do stylu Provence a sestávat výhradně z čerstvých květin. Kompozice divokých květin a vonných provensálských bylin dokonale doplňují obraz. Levandule může být základem kytice, fialová, sasanky, macešky, hortenzie, modré nebo lila karafiáty mohou doplnit složení. No, pokud bude odstín barev v souladu s barvou šatů.

Účes

Aby byl obraz olivy harmonizován, musí se dodržovat neopatrnost i ve vlasech. Klasický styl s dokonale položenými prameny, stejnými kudrlinkami a vše, co obvykle miluje nevěstu, zde nebude vhodný. Provensálský svatební účes lze popsat dvěma slovy - mírným nepořádkem. Světlý nepořádek ve vlasech a ležérně pletený cop, z něhož několik pramenů, jak to bylo, náhodně vyrazil - to je to, co harmonicky doplňuje obraz. Ale pamatujte, že i nedbalost a nepořádek by měly být krásné.

Doplňte

Provensálská svatba netoleruje přílišnou kosmetiku na obličej nevěsty. V tomto případě je důležité zdůraznit přirozenou krásu. Nemusíte používat světlé oční stíny a rtěnku, nechte se unést základem a práškem. Obočí se nemůže dotknout ani odstínit jejich přirozenou barvu. Jejich tvar by měl ozdobit obličej, dát mu lehkou hravost a naivitu, pak bude na obrázku přesný zásah. Rty mohou být tónovány růžovým leskem a make-upem s očima a barvou tužkou.

Stylové obrázky

Ženský a romantický styl nevěsty by měl odpovídat ženichovi. Na svatbě v provensálském stylu měl být v elegantním, ale pohodlném oblečení pro sebe. Klasická košile, vintage oblek, vesta a kalhoty jsou perfektní kombinací.Mnoho lidí raději nosí motýlek na oslavu barvy košile a šle - to je velmi vhodné.

Ale družičky jsou lépe oblečené do šatů fialových tónů. Nevěsta na jejich pozadí bude výhodné vyniknout a přítelkyně ji doplní. Romantika a elegance obrazů mohou být zdůrazněny v malých kyticích, aby odpovídaly šatům. Pro přátele ženicha se hodí klasické oblečení doplněné doplňky v lila tónech.

Svatba levandule

Svatba ve stylu Provence je dnes obvykle označována jako levandule, která je spojena přesně se šeříkem, ve kterém se obvykle vyrábí. Květy levandule mohou být přítomny na oslavě ve všem, od dekorativních prvků na šaty, až po výzdobu sálu.

Často, levandule svatby se hrají ve stanech, opřený lila záclony, a živé kytice levandule jsou na stolech s jídly ve formě dekorace. Dokonce i svatební oznámení je vyrobeno ve stylu levandule, takže hosté přesně vědí, které oblečení si vybrat pro oslavu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky