Svatební šaty-transformátor 2019

Svatební šaty-transformátor 2019

Ženy a změna jsou neoddělitelně spjaty. Ráno se dívka objeví jako obchodní žena a večer si může dovolit lehké a romantické oblečení. Touha být vždy jiný, designéři byli schopni ztělesnit v svatební módu, představující transformující šaty nevěstám.

Trochu historie

Rok 1946 je považován za rok narození transformátorových šatů. Tehdy mladý novinářka Lydia Sylvestra představila módním kritikům sbírku šatů, které byly přeměněny mimo uznání. Myšlenka tohoto oblečení vznikla kvůli nutnosti častých převleků za různé události.

Designéři pochválili práci Lydie a brzy vytvořili další sbírku transformujících se šatů a později je uvedli do svatební módy.

Vlastnosti

Svatební šaty-transformátor je krátký outfit, ke kterému nafouklé sukně je připojen pomocí různých metod. Háčky, zipy a knoflíky lze použít jako spojovací materiál.

Výhody a nevýhody

Výhody modelu:

 • Všestrannost. Šaty jsou vhodné nejen pro oficiální oslavy v matrikách, ale i pro zápalné soutěže na banketu.
 • Úspory. Nevěsty budou moci vytvářet obrazy pro první a druhý den svatby, aniž by utráceli peníze a čas na nákup koktejlových šatů;
 • Možnost zobrazit různé obrázky.

Nevýhody transformující šaty:

 • náklady jsou vyšší než svatební šaty bez možnosti transformace;
 • Některé modely jsou vybaveny nespolehlivými spojovacími prvky, takže před nákupem je důležité vidět model.

Jak si vybrat a kdo vyhovuje

Kromě spolehlivosti příslušenství by měly být transformační šaty vhodné pro nevěstu podle věku. Nadýchané sukně skrývá svůdné mini obleky pro štíhlé mladé nevěsty a starší ženy budou vypadat neodolatelně ve více omezených stylech, například v malé mořské víle.

Transformující šaty vyhovují téměř každé dívce, nicméně, v závislosti na typu postavy, styly jsou také odlišné. Tak, nevěsty s hruškovým typem bude vyhovovat šaty s krajkou mys, pod kterým leží elegantní diskrétní lem.

Při výběru svatební šaty by měl přemýšlet o ročním období. V zimě jsou šaty vyrobeny z tlusté tkaniny s krajkovým vzorem nebo výšivkou, v létě je čas na lehké šifónové sukně, stejně jako organzu a tylu.

Variace modelů

Již několik desetiletí se designéři vydali na dlouhou cestu do experimentování s transformujícími se šaty. Dnes můžete najít mnoho modelů, které dokáží proměnit nejen lem svatební toalety, ale i korzetový korzet.

S odnímatelnou sukní

Modely s odnímatelnou sukní jsou krátké koktejlové šaty s odnímatelnou částí šatů. Lem může být přilehlý nebo načechraný. Často můžete najít modely s asymetrickým lemem, před kterým je vložena vložka tylu nebo organzy, což vytváří klasickou délku šatů v podlaze.

Odnímatelné zapínání na lemu je zamaskováno pod pásem nebo baskem v pase. Dobrá volba pro montáž jsou skryté zipy. Na rozdíl od modelů s háčky a tlačítky jsou schopni bezpečně držet strukturu.

Každá nevěsta může snadno najít vhodný model, protože šaty s odnímatelnou sukní jsou vytvořeny ve stylu, jako jsou ryby, princezna, A-silueta.

Curvy

Mnoho nevěst se chce vidět na svatbě v nádherných šatech. Nicméně, jeho pohodlí je diskutabilní, protože moderní páry dát ohnivé svatební tance a účastnit se mobilních soutěží spolu s hosty. Transformační šaty s odnímatelným nebo patch-over svěží lem bude vyhovovat nevěstám s takovými požadavky.Náplastový lem je připojen ke korzetu a to je jeho hlavní rozdíl od šatů s odnímatelnou sukní.

Svěží modely jsou vyrobeny z lehkých, ale dobře tvarovaných tkanin, jako je organza a tyl.

Mořská panna

Mermaid styl - výběr štíhlých dívek, hrdý na svou postavu. Podobný oděvní transformátor má lem, který může být odstraněn ze středu kolena, v důsledku čehož se nevěsta objevuje ve světle koktejlových šatech polopásového střihu.

Zaslouží si mořskou pannu ve své všestrannosti. Kromě svatebního dne lze jeho zkrácenou verzi nosit i po slavnostních večerech, doplňujících různé doplňky, pláštěnky a bolero.

S vlakem

Jaká dívka nesnívala o tom, že by byla v roli královny, následovaná sloupcem majestátně držícím luxusní šaty? Bohužel, mnoho nevěst se vzdává svého dětského snu, protože v takovém modelu je snadné stát se otrokem vašich šatů. Je těžké představit si chůzi a tanec v modelu s vlakem.

Odnímatelný knoflíkový vlak je ideální pro slavnostní ceremoniál a focení v elegantním bytě, ale později jej můžete snadno rozepnout a volně tančit v krátkých šatech, první valčík nevěsty a ženicha.

Délka

Délka odnímatelného lemu v přeměně svatebních šatů na podlahu. Lícovka však může mít různou délku.

Tak, dva-v-jedno šaty jsou připojené ke středu stehna se zipem. Pokud je lem rozepnut, dostane svatební šaty sexy mini délku.

Svěží režijní sukně také skrýt krátké koktejlové šaty, takže pokud nevěsta chce vybrat skromnější délku, měli byste věnovat pozornost stylu malé mořské panny. Modely kolenní nebo dlaně vysoké, a někdy těsně pod koleny, budou demonstrovat opotřebení oděvů.

Tkaniny a textury

Krajky transformující šaty miloval návrháři a nevěsty, protože obraz s tímto nenápadným a lehkým dekorem je velmi jemný a vzdušný.

Krajka se používá jako horní odnímatelný plášť na šaty, pod kterým leží hustá saténová tkanina a styl šatů ve stylu minimalismu. Také živůtek, popruhy a ramena jsou zdobeny krajkou, která je v případě potřeby odstraněna a tvoří živůtek ve tvaru srdce.

Nepochybným favoritem mezi tkaninami pro odnímatelný lem je fatin. Vytváří potřebný objem sukně a perfektně drží tvar. Pro šaty A-line se používá měkčí organza.

Sněhobílý satén se používá v lemech s volánkem, stejně jako v lakonických nízkotónových stylech, kde je hlavní důraz kladen na ženskou siluetu nevěsty.

Jak vytvořit kompletní obraz

Svatební šaty-transformátor vyžaduje speciální přístup k výběru účesů, make-up a doplňky, protože nevěsta potřebuje vytvořit univerzální obraz, vhodný jak pro slavnostní a koktejlové šaty.

Doplňte

Make-up pro nevěstu by měla kombinovat prvky denního a večerního obrazu. Takže při výběru odstínů stínu a rtěnky by měla být omezena na přírodní odstíny bez nadměrného lesku. Je to tento make-up, který může zdůraznit čistotu a svěžest nevěsty.

Tón dívčí tváře by měl být dokonalý. Je důležité použít základnu pro make-up, základ nebo základ, prášek a samozřejmě červenat. Make-up umělci nedoporučují šetřit peníze na make-up produkty, protože na svatební den, vzrušující červenat a studený pot mohou být provedeny na obličej nevěsty, které dobré produkty musí vyrovnat.

Kosmetičtí umělci nezakazují nevěstě používat na slavnostní hostině jasnější odstíny rtěnky. Smrtelný obraz bude v souladu s transformovanými mini šaty.

Účes

Svatební účes - jeden z nejvýznamnějších prvků celkového obrazu nevěsty. Stojí za to si vybrat, že vychází z proporcí osoby a stylu šatů.

Například šaty s asymetrickým lemem doplní účes česanými vlasy na jednu stranu. Pokud po transformaci šaty vypadají velmi zdrženlivě, sebrané vlasy budou dobrým řešením.Modely s nadýchanými a lehkými sukněmi jsou určeny pro tekoucí vlasy, jemně padají na ramena nevěsty.

Boty

Dlouho se věřilo, že svatební boty by měly mít uzavřený prst. Tyto modely vypadají velmi stručně a elegantně, nicméně nezapomeňte, že boty by měly být bez jumperů a všech druhů popruhů, protože v krátkých modelech šatů takový dekor zkrátí nohy.

Klasické boty s uzavřenou špičkou nebo otevřeným prstem jsou ideální pro svatební boty.

Příslušenství

Živůtek, bez šperky, může být harmonický s luxusní náhrdelník z polodrahokamy a drahé náhrdelníky.

Délka oblečení ovlivňuje výběr rukavic. Mnoho modelů krátkých šatů nesouhlasí s dlouhými rukavicemi na lokty. Rukavice na zápěstí budou univerzálnější.

Stylové obrázky

 • Lehké nadýchané šaty s odnímatelnou sukní budou vyhovovat mladým dívkám. Krátké rukavice a boty s otevřeným prstem podpoří celkový obraz romantiky a mládeže nevěsty.
 • Model s položenou sukní a krajkovými popruhy se snadno promění v rovné šaty s otevřeným živůtkem těsně nad kolenem. Dekorace se závojem na vlasech harmonicky zapadá do obrazu.
 • Odvážné šaty s asymetrickým lemem budou vyhovovat svůdným a sebevědomým nevěstám. Dekorace v bardické barvě v pase je jasným akcentem obrazu.
 • Luxusní v jednoduchém modelu saténových bílých šatů osloví módní ženy, které respektují retro styl. Štíhlé pásky a pevně přiléhající silueta s odnímatelným sukním rokem - výběr nevěsty s jemným stylem.
 • Stylové šaty s baskičtinou ve stylu řeckých bohyň zdůrazňují eleganci a křehkost nevěsty. Odnímatelný lem převléká šaty do podlahy v mini šaty s luxusním saténovým vlakem.
 • Mermaid šaty s kontrastní černý pás a dekorativní horizontální záhyby vám umožní změnit svatební šaty do koktejlové šaty a nosit v budoucnu.

Transformační šaty jsou neuvěřitelně univerzální a praktická věc pro moderní nevěsty. Nevěsta si ho vybírá jako svatební šaty a nikdy nepřestane ohromovat svého milovaného manžela a blízké, jako by to byla vlna magické hůlky, která mění obrazy a nálady.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky