Taška na kolečkách se sklopnou rukojetí: taška na vozík, kufr taška, hokej, skládací, Dakine

Taška na kolečkách se sklopnou rukojetí: taška na vozík, kufr taška, hokej, skládací, Dakine

Jedeme na výlet, vždy se snažíme vzít s sebou vše, co potřebujete. K tomu je třeba učinit volbu ve prospěch správného zavazadla. Vhodnou možností je taška na kolečkách se sklopnou rukojetí. Je velmi praktická a mobilní. I když vaše zavazadla váží hodně, je snadné je nosit s sebou. Současně existuje velké množství různých typů zavazadel na kolech, prezentovaných v různých barvách a tvarech.

Odrůdy

Trolejbus

Trolejbus je doplněk, který se hodí nejen při cestování, ale i při provádění běžných činností. Můžete si ji vzít s sebou, jít na kampaň na trh, aby se usnadnil proces nakupování. Nákupní tašky jsou navrženy tak, aby jejich hmotnost byla v každodenním životě praktická. Model na kolečkách a se spolehlivou rukojetí bude vyhovovat starším lidem, kterým je těžké přepravovat těžká zavazadla na vlastní pěst. Více moderních a neobvyklých modelů najdete ve značce Reisenthel.

Kufr taška

Taška je vyrobena z odolného materiálu. Prostorné pouzdro s odklápěcím víkem je také dobré, protože všechny věci, které do něj vložíte, se nerozpadají, jak se často děje u textilních výrobků. Nevýhodou tohoto typu sáčku je, že kufr s pevným rámem zabere spoustu místa, protože jej nelze složit a umístit do skříně. Proto po cestování budete muset hledat místo pro kufr tašku doma.

Skládací

Skládací pytel je však zcela bez takové nevýhody. Když je složený, výrobek nezabírá mnoho místa a vypadá jako vertikální kufřík kompaktních rozměrů. Rozšiřitelná kovová rukojeť se v případě potřeby skrývá ve speciálním prostoru, odkud je v případě potřeby vytáhnuta. Skládací taška je vhodná pro dlouhé cesty a cestování.

Pro cestování

Cestovní taška je velmi důležitým prvkem každé cesty. Kabelka na zavazadla by měla být prostorná, abyste do ní mohli vložit všechny potřebné věci, ale ne příliš objemné, aby se vešly do horní police ve vlaku nebo v zavazadlovém prostoru.

Spodní část cestovní tašky by měla být tvrdá a kola se v ní zdají být „pohřbena“. Dno se tedy nepoškrábe a kola se při nakládání poškodí a poškodí. Vzhledem k tomu, že občas musíte tašku jednoduše odvalit, vyberte model s velkými koly. Čím větší je průměr kol, tím snadnější bude válcování sáčku.

S teleskopickou rukojetí

Teleskopická rukojeť je také důležitou součástí tašky nebo kufru na kolečkách. Nejlepší je vyzvednout tašky s kovovými rukojetí. Současně věnujte pozornost skutečnosti, že kov byl vysoce kvalitní a odolný. Výhodou bude možnost upevnění rukojeti ve dvou polohách: zavřená a prodloužená. Někteří výrobci nabízejí možnost opravit rukojeť v místě, které si sami zvolíte, po celé její délce, ale je lepší odmítnout takovou možnost, protože rukojeť s takovým mechanismem pravděpodobně nebude trvat dlouho.

Kromě teleskopické rukojeti by měl mít vak také obvyklé tkaniny nebo plastové rukojeti. Jedná se o další záruku, že pokud se pytel zlomí, můžete tašku stále používat. Je také dobré, když je taška vybavena ramenním popruhem. To usnadní proces přepravy sáčku.

Pro příruční zavazadla (+ "malé")

Zavazadla musí splňovat požadavky letecké společnosti, která zahrnuje přípustnou hmotnost a velikost zavazadel přepravovaných s sebou do kabiny.Současně je obtížné, aby si každá letecká společnost stanovila svá vlastní pravidla, která je třeba vyjasnit před volbou zavazadel. Ve většině případů jsou rozměry pytlů 115 centimetrů a váha 5-10 liber.

Pilotní pytel

Mužská verze příručního zavazadla je stylová pilotní taška. Univerzální vozík na kolečkách. Tašky tohoto stylu mají dobře organizované přihrádky, které umožňují umístit věci na jejich místa. Samostatné štěrbiny zevnitř jsou pokryty měkkým hadříkem, což znamená, že můžete bezpečně přenášet křehké věci v tašce bez obav, že se zlomí.

K dispozici je také speciální organizační oddělení s pevnými hranami, kde můžete ukládat dokumenty. Pro pera, klíče a vizitky je k dispozici přihrádka na zip se dvěma průhlednými kapsami o malé velikosti.

Přihrádka na notebook je vhodná pro spotřebiče různých velikostí, od 11 do 16 palců. Polstrovaná kapsa chrání váš notebook před poškozením a poškrábáním. Doplňuje vycpávku kapsy pilotního vaku pro tablet nebo čtečku. Uvnitř je také pokrytá plstěním, ale tato kapsa je přístupnější než laptop.

Aby byla vaše cesta pohodlnější, je taška doplněna kapsou na noviny a časopisy a další na láhev s vodou. S takovým uspořádáním kapes budou vždy k dispozici ty nejnutnější. Zároveň jsou tak nenápadné, jak je to jen možné a prakticky se spojují s hlavním designem sáčku.

Obecně je pilotní vak velmi mobilní. Výrobci odstranili všechny zbytečné, takže je to co nejjednodušší a nejpohodlnější. Robustní hliníkový vakový systém a extra frézovaná konstrukce rámu výrazně snížily jeho hmotnost. Pilotní vak tak může být použit jako příruční zavazadlo.

Pro snowboarding

Sportovní taška na snowboard je skvělou volbou pro milovníky zimních sportů. Toto univerzální pouzdro vám umožní nosit nejen sportovní vybavení, ale také všechny věci, které budete potřebovat v chladném horském terénu.

Pro koloběžku

Vak na koloběžce je také funkční a pohodlný. To vám umožní nosit skútr, ne znečištění oblečení. Tento kryt pro koloběžku musí být vybrán, přičemž se řídí rozměry koleček. Navzdory přítomnosti kol a zatahovací rukojeti, tašky pro koloběžku někdy doplňují měkký ramenní popruh. Lehká taška pro koloběžku, v případě potřeby složená a zabírá velmi málo místa.

Taška na kolečkách pro koloběžku je vyrobena z odolného nepromokavého materiálu, jako je polyester. Tyto kryty jsou často dodávány s vnitřní impregnací a odolným zipem.

Hokej

Profesionální sportovci musí dbát na to, aby si sami našli kvalitní tašku nebo kufr na kolečkách. Taška pro hokejisty musí být objemná zevnitř, aby vyhovovala vybavení, sportovnímu vybavení a potřebným drobnostem na cestě. Hokejový pytel na kolečkách s robustní zatahovací rukojetí je nejpohodlnější volbou pro zavazadla pro sportovce, zejména pro ty, kteří hodně cestují do různých měst a zemí.

S vysokou židlí

Pohodlné volitelné tašky na kolečkách - model s židlí. Produkt takového plánu je vhodný pro ty, kteří se při cestování unaví. S taškou je vhodné cestovat po vlacích a na letadlech. A pokud v čekárně nejsou žádná volná sedadla, můžete vždy využít sáčku se sklopnou židlí.

Modely pro děti

Tašky na kolečkách jsou nejen pro dospělé, ale i pro děti. Malé dítě se bude cítit nezávislé, pokud si složíte věci do světlé tašky s obrázky hrdinů vašich oblíbených karikatur. Pro děti návrháři vytvářejí originální produkty se zajímavými barvami, ale nezapomeňte na kvalitu.

Módní trendy

Moderní zavazadlové tašky na kolech vypadají stylově a reprezentativně. Najdete zde nejen nákupní tašky, ale i čisté plastové výrobky se zajímavým designem. V módě nyní jednoduchý design a tiché barvy. Tašky na kolečkách s pevným tělem jsou zpravidla poměrně omezené a výstižné. Některé designové produkty doplňují neobvyklý tisk nebo originální materiál.

Jak si vybrat

Při výběru sáčku na kole dávejte pozor nejen na jeho vzhled, ale také na kvalitu.

Kapsy

Nejprve musí být kapsy zajištěny a doplněny pohodlnými magnetickými přezkami. To neztrácí čas hledáním zbytečných věcí. Do takových kapes můžete vkládat pasy, jízdenky, klíče a důležité dokumenty.

Materiál

Důležitou roli hraje materiál, ze kterého je výrobek vyroben. Tašky-kufry jsou vyrobeny z tvrdého plastu, který je ve vzácných případech potažen koženými vložkami. Také tašky na kolečkách mohou být šity z husté tkaniny nebo vodotěsného polyesteru.

Kola

Také věnujte pozornost kolům. Při jejich výrobě se používá plast nebo silikon. Silikonová kola jsou silnější a odolnější. Nedochází k rychlému opotřebení a je nepravděpodobné, že se zlomí i při cestování po náročných úsecích silnice. Silikonová kola navíc při jízdě vydávají méně hluku.

Pera

Sáčky na kolečkách jsou obvykle vybaveny zatahovací rukojetí. Pro bezpečnostní síť by však měly být ve svazku balíčků krátké pohodlné rukojeti z plastu nebo měkké tkaniny. Další výhodou bude trvanlivý ramenní popruh, se kterým bude přeprava sáčku co nejpohodlnější.

Spony

Aby bylo zajištěno, že vaše položky jsou vždy chráněny, věnujte pozornost přítomnosti spojovacích prostředků. Vysoce kvalitní kovové spojky vydrží mnohem déle než plastové. Zipy, které pokrývají hlavní prostor sáčku, musí být také velmi trvanlivé. Zkontrolujte na místě, zda kufr snadno sevře, a zda spona sevře.

Co je lepší kufr nebo taška na kolečkách

Na otázku, co je lepší, kufr nebo tašku, nemůžete dát jednu jednoznačnou odpověď. Někdo preferuje pevný spolehlivý kufr, někdo - lehký kompaktní vak. Obě možnosti mají své výhody a nevýhody.

Na rozdíl od kufru, který zabírá příliš mnoho místa, se látkový sáček snadno složí a vejde se do skříně nebo police. V tomto případě je kufr mnohem vhodnější pro přepravu křehkých předmětů a oděvů, které by při přepravě neměly být promáčknuté.

Přehled značek

Dakine

Kvalitní tašky najdete ve značce Dakine. Jejich prostorné tašky jsou vhodné pro cestující. Také designéři této značky přitahují zákazníky jasnými barvami a neobvyklým designem.

Burton

Příslušenství této značky jsou rozmanité a liší se nejen velikostí, ale i designovými prvky. Ve sbírkách z Burtonu najdete vhodnou možnost pro ruční zavazadla. Tašky se zatahovací rukojetí a na kolečkách Burton se liší funkčností a maximální jednoduchostí.

Gimi

Tašky italské značky Jimmy vypadají velmi stylově a efektně. Tato možnost je vhodná pro zavazadla pro ty, kteří rádi cestují s pohodlím. Tašky Gimi rozhodně stojí za vynaložené peníze.

Tsv

Také věnujte pozornost sáčkům od domácího výrobce. Mají vysokou kvalitu a vysokou pevnost.

Rimowa

Tašky s kolečky značky Rimowa se vyznačují skutečnou německou kvalitou. Zvláštní pozornost je třeba věnovat plastovým a hliníkovým kufrům.

Ricardo

Výrobky Ricardo jsou vyrobeny z poměrně silného nylonu. Doplňte jejich válečková kola o odolná ložiska. Výrobci výrazně sázejí na sílu, takže tento model můžete používat iv každodenním životě.

Roncato

Roncato je další italská značka. Zavazadla od designérů této společnosti jsou poměrně levné, ale je známá svou vysokou kvalitou a trvanlivostí.

Delsey

Velký výběr produktů nabízí značku Delsey. Mohou najít jak mobilní kabelky pro příruční zavazadla, tak i prostorné nákupní tašky. Odolné plastové modely přitahují cestovatele svým originálním designem. Zvláště důležité v posledních několika sezónách jsou doplňky z kolekce Honore.

Titan

Německá značka Titan vyrábí praktická zavazadla s pečlivě promyšleným designem. Sortiment tašek na kolečkách je prezentován jako látka a plast.

Recenze a tipy

Při výběru sáčku stojí za to věnovat pozornost recenzím různých typů zavazadel. Lidé, kteří si produkt zakoupili, a kteří jej využili, popíší jeho výhody a nevýhody, jsou mnohem lepší než prodejci a lidé zapojení do reklamy.

V jejich recenzích, velký počet kupců rozlišovat mezi mnoho jiní, tašky od Samsonite. Jsou velmi pohodlné a lehké. Jedním z nejpopulárnějších modelů je taška krátká lite. Látkový sáček na kolečkách s pohodlnou zatahovací rukojetí ocení zkušení cestující. Je šitá z nepromokavé tkaniny a vejde se do spousta věcí.

Další volitelné tašky od stejné značky - Víkendový vak Lipault. Cestovní taška váží pouze 1,8 kg. Uživatelé si všimnou pohodlí odnímatelných rukojetí a ramenního popruhu. Odnímatelná kapsa může být navíc připevněna k zatahovací rukojeti, která bude odpovídat potřebným materiálům. Taška je vhodná pro ty, kteří rádi cestují s maximálním komfortem.

Tam je také docela dost pozitivní zpětné vazby od Wenger tašky. Cestovní tašky s měkkou krátkou rukojetí jsou pohodlné a lehké. Potěší a přítomnost odnímatelného ramenního popruhu. Tato taška je ideální pro cestování a pro každodenní použití.

Vyberte si pro sebe pohodlnou a prostornou tašku se zaměřením na parametry, které jsou pro vás důležité, a cestování s maximálním komfortem!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky