Taška pro děti od známých značek

Taška pro děti od známých značek

Vlastnosti

Dopravce pro malé děti je subjekt, který usnadňuje život rodičům v prvním životě dítěte. Taška - zařízení, které se používá při pohybu dítěte. Aby byl v těchto okamžicích v pohodlí a bezpečí, používá se speciální nošení.

Mezi mnoha možnostmi jsou zvláštní: pro novorozence a zejména pro dvojčata. Dále se podíváme blíže.

Pro novorozence

Nosiče pro novorozence, které jsou připevněny k tělu matky nebo otce, jsou skvělé v prvních měsících života dítěte. Od samého počátku se dítě přizpůsobuje okolnímu světu a v takovém přepravě se bude cítit bezpečně. Je také vhodný pro rodiče, protože ruce zůstávají volné.

K dispozici jsou s úchyty pro miminka. Jsou vhodné pro novorozence a schovávají je před cizinci.

Nezapomeňte na speciální vůz, který zaručí bezpečnost vašeho dítěte při různých cestách. To je důležité zejména pro rodiče, kteří často jezdí.

Pro dvojčata

Pro novorozená dvojčata jsou také speciální nosiče - šály, popruhy. Umožňují vám nosit dvě děti najednou a mít je vpředu: vpravo a vlevo.

Je možné nosit jeden na zádech a druhý na žaludku. Tato volba se provádí pomocí speciální brašny, protože pro dvojčata existují speciální přepravní kufry. Jejich výhodou je, že mohou být rozděleny do samostatných sáčků. To umožňuje otci nést jedno dítě a matku jiného.

Odrůdy

Existuje několik typů nosičů, které umožňují každému rodiči vybrat si ten, který mu nejlépe vyhovuje. Níže se podíváme na nejoblíbenější modely.

Kolébka na tašku

Tento typ nosiče se objevil jako první doplněk kočárku. Nyní je držák na tašky používán nejen v této kapacitě, ale také jako samostatný vozík, například pro přepravu dítěte v autě. Má ploché dno, vysoké nárazníky a bezpečnostní pásy. Dodává se také s ochranným pouzdrem.

Nosič klokanů

Tento druh v naší době ztrácí svou popularitu. Nosič-klokan má pevné záda, ale není tam žádná podpora pro hlavu. To znamená, že nemůže být použito pro dítě, které stále neví, jak se drží hlavu. Dítě nemůže být pevně upevněno v takovém nošení, protože na bocích není podpora. Díky zkříženým popruhům se pohodlně nosí maminka-klokan.

Transformace nesoucí

Tento model lze nosit jak vpředu, tak vzadu. Nosný transformátor má široké pohodlné popruhy, které jsou pohodlné pro rodiče, protože zátěž na ramenou a zádech je rovnoměrně rozložena. Nejčastěji na něm jsou kapsy a regulátory popruhů. Vhodné pro děti, které už vědí, jak se drží hlavy.

Šátek na závěs

Závěs se v těchto dnech stal velmi běžným. Typ závěsu - šátek-šátek je dlouhý protahovací kus látky. Je fyziologický a umožňuje kontaktovat těla matky a dítěte, což je užitečné pro stimulaci laktace. Existuje mnoho různých způsobů, jak doufat, že šátek, s nímž můžete nosit dítě vpředu, vzadu nebo na boku.

Ergo batoh

Vypadá to jako batoh, ale se speciální kapsou pro dítě. Batoh je vhodný pro matku, protože je zde široký pás. Navzdory tomu, že existuje podpora hlavy, doporučuje se nosit ergo-batoh pouze od 4 měsíců, protože má poněkud měkkou konstrukci a v důsledku toho není fyziologický.

Turistické nesou

Takové nošení je vytvořeno zejména pro dlouhé výlety a výlety. Je ideální pro rodiče s mobilním životním stylem, kteří upřednostňují aktivní odpočinek před pasivitou. Externě to vypadá jako batoh, ale je vyroben ze speciálních materiálů, takže dítě je v něm dlouhodobě bezpečné a pohodlné. Je však vhodný nejen pro miminka, ale i pro rodiče a nebrání pohybu během různých výletů a výletů.

Je možné nosit dítě v brašně

Dítě můžete přepravovat ve vozidle pouze ve speciální kolébce nebo v křesle. Vzhledem k tomu, že právě tyto nástroje poskytnou dítěti maximální bezpečnost a pohodlí při jízdě.

Recenze známých výrobců

Vzhledem k tomu, dopravci jsou obzvláště populární v naší době, existuje mnoho výrobců se specializuje na ně. Níže jsou nejznámější.

Chicco

Chicco je populární italská dětská oděvní společnost, která vyrábí dětské nosiče pro děti, vhodné pro matku i dítě.

Vlastnosti

Všechny modely této značky lze upravit. Popruhy na nich jsou široké a díky tomu pohodlné a spolehlivé. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které se vyznačují vysokou odolností proti opotřebení.

Recenze

Zpětná vazba na tento produkt Chicco je pozitivní. Kupující na vědomí především pohodlí, zejména při přepravě dítěte, stejně jako praktičnost a kvalitu.

Z několika málo minusů si všimněte, že z toho dítě rychle roste. Proto, pokud není nutné nosit pro časté používání v určitém období života dítěte, pak se nedoporučuje kupovat. Někteří věří, že to je příliš těžké nést. Ale většina recenzí je velmi pozitivní a maminky to doporučují.

Womar

Womar je polská značka vysoce kvalitního oblečení pro děti a řady bezpečných výrobků pro děti, včetně batohů-nosičů. Všechny výrobky značky mají vysokou kvalitu, pohodlí a jedinečný design.

Vlastnosti

Batoh nesoucí tuto značku je určen pro rodiče a děti, kteří milují aktivní zábavu. Má pohodlné popruhy pro mámu nebo tátu. Když je používáte, existují různé způsoby, jak nosit dítě, v závislosti na jeho věku a vývoji.

Recenze

Recenze o společnosti Womar nesoucí batoh jsou zcela jiné: od nadšených až po extrémně negativní. Mezi pozitivními okamžiky si všimnou zbarvení, rozumnou cenu, pohodlí, za předpokladu, že se přizpůsobíme jeho použití. Negativní aspekty nošení zákazníka se nazývají tvrdá forma, která dokáže otřít nohy dítěte a skutečnost, že dítě může být v něm velmi horké.

Geoby

Geoby je výrobcem bezpečných, moderních, stylových a pohodlných výrobků pro děti, jako jsou kočárky, ohrádky a batohy na batohy a tašky. Produkty společnosti se prodávají ve více než 70 zemích světa a jsou největším světovým dodavatelem.

Vlastnosti

S pomocí klokanského batohu značky Geoby lze dítě nosit ve dvou polohách: čelit matce a čelit vnějšímu světu. Popruhy na zadní straně batohu lze nastavit. Pokud jde o přepravní tašku, má na většině modelů pohodlné odnímatelné rukojeti a je zde síť proti komárům, která je uložena ve speciální kapse.

Recenze

Někteří spotřebitelé jsou spokojeni s batohem klokana, zatímco jiní jsou zklamaní a upozorňují na řadu nedostatků. Nejdříve si však uvědomujeme výhody, které zákazníci říkají. Za prvé, je to silné upevnění a široké popruhy, které poskytují pohodlí pro rodiče. Za druhé si všimněte, že velikost můžete upravit. Za třetí, batoh drží svůj tvar dobře.

Co se týče minusů, v první řadě spotřebitelé hovoří o měkkém zádech, což je důvod, proč je silná zátěž na zádech a také dochází k tlaku na rozkrok dítěte.

Didymos

Didymos je německá značka smyček z kvalitní bio bavlny. Firma vyrábí závěsy více než 40 let.

Vlastnosti

Závěsné vinutí, která dnes existují, vznikla v této společnosti. Didymos vydává omezené řady smyček.

Recenze

Na produkty této společnosti jsou všechna hodnocení pozitivní. Zákazníci si všimnou následujících výhod: přírodní látky, barvy, pohodlí, všestrannost. Ale někteří mluví o jednom mínusu - vysoké ceně.

Nosič Ergo Baby

Ergo Baby Carrier je známá americká značka, která vyrábí kvalitní batoh. I když je společnost americká, ale výroba je v Indii.

Vlastnosti

Produkty této společnosti poskytují spolehlivé ergo batohy pro děti do 20 kg. Jsou vyrobeny pouze z přírodních tkanin a materiálů.

Recenze

Ti, kteří si zakoupili přepravní tašky této značky, poznamenali jeden mínus - vysokou cenu. Pozitivní je, že v batohu a ergonomii připisují kompaktnost, lehkost, pohodlí, ortopedické postavení dítěte.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky