Módní pánské tašky z roku 2019

Módní pánské tašky z roku 2019

Kdo řekl, že pouze ženy by měly sledovat změny v módních trendech? Módní pánské kabelky roku 2016 jsou neodmyslitelným atributem moderního stylu mužů a často se používají nejen pro svůj účel, ale také jako doplněk k obrazu.

A přestože zástupci silnějšího pohlaví přikládají mnohem menší význam dekorativním vlastnostem sáčků než ženám, nelze říci, že jsou zcela lhostejní k jejich vnějším vlastnostem. Proto významní designéři z roku na rok doplňují své sbírky novými modely pánských tašek. Jaké tašky jsou v této sezóně módní a jaké jsou jejich charakteristické rysy?

Odrůdy

Sortiment moderních tašek pro muže, jsou tu desítky různých modelů. Liší se designem, vnitřním vybavením, tvarem a vzhledem. Mezi sáčky, které jsou v současné době velmi populární, patří:

  • Pošťák nebo klasické posly - liší se kompaktností a obdélníkovým tvarem. Hrany sáčku mohou být ostré nebo zaoblené a vyhlazené. Jejich nedílnou součástí jsou přihrádky se zipy a kapsami, vnitřní i vnější. Jako dekor může sloužit jako kožené hrany a přezky. Barevná škála je neutrální, ale nejoblíbenější jsou černé a hnědé modely.
  • Batohy - kdysi byly považovány za konstantní školní a turistický atribut, ale nyní se používají všude. Jsou ceněny pro svou mimořádnou praktičnost a prostornost. Forma je většinou klasická, ale textury a dekorativní prvky mohou být zcela odlišné.
  • Cestovní tašky - naposledy používán výhradně pro zamýšlený účel, ale nyní se může stát každodenním doplňkem. Návrháři tak změnili vzhled tohoto modelu, že připomíná staré objemné zavazadla s výjimkou dobré kapacity. Rozměry sáčku jsou co nejkompaktnější a nejpřesnější, takže obraz vůbec nezhorší.
  • Aktovky - stálý doplněk pro podnikatele. Tento typ sáčku dokonale vyhovuje celému zařízení a papíru standardní velikosti, ale lze ho použít i jako každodenní příslušenství, i když je kombinován výhradně s klasickým stylem.
  • Tašky na spojky - ve velikosti připomínají módní dřívější kabelku více, ale tvar je podobný modelu ženského příslušenství stejného jména. Tento vak snadno pojme malé věci v podobě miniaplikací, klíčů, dokumentů atd.
  • Sacs - Jeden z nejstarších modelů tašek se nyní nachází v seznamu pánských doplňků. Forma tohoto modelu je standardní a design je stručný. Charakteristickým rysem je dobrá prostornost, ale kabelky nejsou dostatečně praktické pro každodenní použití.
  • Tašky na pásy - modely, které jsou nejvíce oceňovány pro praktičnost. Jeho neustálým detailem je elastický pásek, který může být připevněn k pásu tak, aby se vaše příslušenství nezabíralo rukou. To zahrnuje také klasické tašky přes rameno.
  • Pro více mimořádných typů sáčků lze přičíst taška - pouzdro, taška ve formě zvířat a taška - taška. Forma takových sáčků je tak neobvyklá, že si ji mohou dovolit jen ty nejvýraznější osobnosti. Taška na pouzdro je tedy odlišná v tom, že je obvyklé nosit ji ne na oblečení, ale pod ní, ale na ramenou, jako batoh. Klasická taška se téměř neliší od obvyklých zavazadel, kromě velikosti a struktury. No, taška ve formě zvířat může udeřit do představivosti, protože ve formě se může podobat nejrůznějším zástupcům fauny.

Módní trendy roku

Hlavním trendem současné sezóny jsou malé kufry. Tašky-batohy jsou považovány za neméně módní a skutečný elegantní leží v jejich přísných geometrických tvarech - lichoběžníkové, obdélníkové, čtvercové. Zajímavostí je, že jako upevňovací prvek v takových modelech je módní použít zip, ale šňůrku nebo popruh s klopou.

V podnikatelské sféře jsou tašky - složky nebo „tablety“ - zároveň elegantní, kompaktní a zároveň prostorné. V této sezóně se jejich forma stala univerzálnější. Je to něco mezi kufříkem, cestovní taškou a cestovní taškou. Tedy taška - složka je nyní kombinována nejen s klasickými prvky šatníku, ale také s více příležitostnými příležitostmi, což jej značně zjednodušuje.

S ohledem na další vlastnosti můžeme říci, že upřednostňují modely z přírodních materiálů - kůže, semišu, textilu, ale kopie levandule jsou také vybírány jako levná alternativa. V odstínech, kromě černé a hnědé, se upřednostňují šedé, modré, zelené, vínové a kaštanové barvy.

Přísné a lakonické modely sáčků bez ozdobných doplňků jsou považovány za skutečnou módu, ale pro ty, kteří nejraději preferují klasiku, se jako dekorace používají modely s originálními nýty a přezkami. Značkové modely dávají přednost zdobení pruhy jako Dolce & Gabbana nebo Valentino.

Sportovní tašky byly vždy, jsou a budou nedílnou součástí mužského obrazu. V této sezoně se vyznačují svou impozantní velikostí a stejnou prostorností, protože designéři vzali v úvahu jejich hlavní funkci - přizpůsobit všechny nejnutnější věci pro aktivní práci. Módní tašky od známých sportovních značek udržují svůj tvar dobře, jsou vodotěsné a nezajímavé pro péči, ale vše proto, že jsou vyrobeny z odolných syntetických materiálů, jako je polyester. Tmavé barvy jsou více žádané na trhu, ale pokud si přejete, můžete najít modely světlých barev.

Tašky totes nebo bauls jsou muži milují za to, že jsou kujné. V rozšířené formě mají dostatečné rozměry, aby vyhovovaly velkému množství věcí, ale pokud je to žádoucí a nezbytné, mohou být v této formě složeny a zabírá velmi málo místa.

Kožešinové tašky z úpletu. Muži, kteří se dobře vyznají v módě, si je vyberou v zimě, protože právě tyto modely jsou ideálně kombinovány s teplými prvky skříně.

Prohlédněte si modely pro období 2016-2017

Skuteční obři módy, v této sezoně, představili řadu modelů pánských tašek. Předpokládá se, že v roce 2017 zůstanou i nadále módní tašky pytle, batohy a kufříky. Lví podíl pánských tašek z módních kolekcí bude šit z kůže exotických zvířat a plazů a některé dekorativní prvky budou vyrobeny z kůže a semišových vložek. Tašky-tašky budou doplněny různými popruhy a klapkami, takže více se bude podobat tvaru tradičního batohu. Tašky tašky budou zdobené ve starých barvách, aby odpovídaly modelu.

Tašky pošťáka budou trochu vylepšeny v designu a formě a připomínají prostorné tašky přes rameno. Některé kopie se budou lišit spíše originálně, jako u mužského modelu, prošívaná textura. Obecně platí, že 2017 je rájem pro konzervativce a milovníky klasiky. Tašky v této sezoně nebudou zatíženy zbytečnými dekorativními detaily, vše je velmi jednoduché a stručné. Dokonce i přezky, zipy a popruhy budou vybarveny tak, aby odpovídaly barvě tašky, a vytvářely tak nejtajnější design.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky