Pásek na opasek: mužské a ženské modely

Pásek na opasek: mužské a ženské modely

Vak na opasek je praktická a praktická volba, kterou mnoho lidí spojuje s devadesátými lety.

V posledních několika letech je v pase taška zpět v módě, takže byste měli věnovat pozornost.

Vlastnosti

Malá taška na opasku je vhodná pro procházky po městě, cestování nebo turistiku. To znamená pro situace, kdy musíte mít po ruce všechny potřebné věci. Pásová kabelka vyniká svou kompaktní velikostí. Proto někdy plní roli příslušenství nebo originálního pouzdra na telefon a peněz.

Zpočátku byly tašky na opasku považovány za sportovní příslušenství.

Ale teď je to univerzální věc, která se v závislosti na designu vejde do jakéhokoliv oblečení.

Proto je na čase přestat sdružovat toto příslušenství výhradně s prodejci trhu a oceňovat všechny jeho výhody, jak to udělali mnozí slavní designéři.

Zástupcům předních módních domů se podařilo podívat se do pasu z jiného úhlu, což je součástí stylových luky.

Takový módní detail se objevil zejména ve sbírkách Marni, Guiseppe Zanotti, Chanel a Emilio Pucci. Návrháři Marni spoléhali na velkolepý dekor kožených pasových tašek a doplňovali je o okouzlující aplikace.

Značky Chanel tašky na opasku dopadly velmi moderní díky použití metalických barev a originálního tkaní. Takové příslušenství by mohlo doplnit sbírku módních žen o nejjemnější chuť. Produkty Tory Burch se naopak vyznačují něhou a elegancí. Dříve sportovní pasové tašky z kolekce této značky jsou vyrobeny v pastelových barvách a doplněny květinovými tisky.

Odrůdy

Jak vidíte, toto jednoduché příslušenství se velmi rychle stalo trendovým. Proto nyní existuje velké množství výrobků tohoto druhu ze semiše, kůže, textilu a dokonce i plastů. Podívejme se však na ty, které jsou nejvíce žádané.

Banánový sáček

Významný pro devadesátá léta, banánový sáček je nyní zpátky v módě s výškovými kalhotami a krátkými vrcholky.

Nyní jsou tyto tašky šité nejen z tkaniny všech barev duhy, ale také z džínoviny, kůže a dokonce i kožešiny.

Pás spojky

Mnoho dívek nelíbí spojky za to, že jsou nepříjemné nosit. Proto se návrháři rozhodli experimentovat s formátem sáčku spojky. Stylový kožený výrobek nejenže vypadá krásně, ale nosí se s velkým potěšením. Jasný spojkový vak na opasku může být doplňkem obrazu pro párty nebo procházku s přáteli.

Pro smartphone nebo telefon

Relevantní je také kabelka velmi malé velikosti, ve které se vejde jen váš smartphone. Vzhledem k tomu, mnoho oblečení neposkytují kapsy, telefon někdy nemá kam jít.

Z toho důvodu se k záchraně dostane elegantní pouzdro na opasek.

S držákem

Pasové tašky se zapínáním se hodí skutečným mužům, kteří s sebou v každodenním životě nesou velké množství potřebných věcí. Doplňkové příslušenství neinterferuje s aktivním pohybem, ale zároveň zajišťuje, že veškerý obsah sáčku bude bezpečný a zdravý.

Sportovní tašky

Sportovní tašky jsou skvělé pro ranní běhy nebo outdoorové aktivity. Také takový sáček může být doplněk k batohu s věcmi v dlouhém výletu nebo cestě. Nejdříve můžete dát svůj telefon, dokumenty, klíče a vše, co potřebujete. Sportovní tašky obvykle doplňují velké množství kapes, takže všechny vaše věci lze rozložit odděleně.

Sportovní tašku lze nosit jako součást každodenního stylu. Dobře se hodí ke sportovnímu oblečení a džínám.Dívčí sportovní tašky lze také nosit pod jednoduchými šaty, například pod krátkou džínové šaty nebo šaty košili.

Kožené tašky

Tašky z kůže nebo náhražky kvality lze naopak kombinovat s obchodními předměty. Vypadá stylově a nutně musí zapomenout na stereotypy spojené s jednoduchostí pasu. Kožená taška vám navíc vydrží mnohem déle a nebude rychle otírat v místech, kde přichází do styku s oblečením a pásem.

Co a jak se nosí

O kombinaci tohoto příslušenství s oblečením stojí za to mluvit o něco víc. Sportovní vzhled, skládající se z opasku a džíny, je již dávno zastaralý. Pokud chcete s taškou vypadat stylově, měli byste experimentovat s kombinací věcí.

Taška na opasku je téměř nenahraditelná věc na aktivní akci. V klubu, na koncertě, procházce po městě, vás toto příslušenství jistě potěší. Taková taška vám uvolní ruce a umožní vám mít všechny potřebné věci po celou dobu: klíče, smartphone, peníze atd.

V závislosti na provedení kabelky lze kombinovat s každodenními věcmi a více obchodu. Například, kožený doplněk se vejde do klasického pánského luku, a tkanina nebo džínová pasová taška se vejde do mikiny a džíny.

Dívky si mohou vyzkoušet kombinaci brašny ve stylu boho stylu s šaty s délkou podlahy a lehkými espadrily. Světlý banánový sáček se zajímavým potiskem se hodí na kombinézu na džíny.

Prohlédněte si oblíbené modely

Pro muže

Nejoblíbenější verzí pánského sáčku je kožený výrobek. Středně velká taška z tmavě hnědé kůže nebude vypadat horší než obchodní aktovka nebo posel. Výzdoba by měla být minimální částkou. Nejlepší je zůstat na jednoduchém příslušenství.

Pro ženy

Módní dámské kabelky na opasku najdete na obrázcích zpěvačky Rihanny. Její luky pravidelně doplňují tašky na opasek různých stylů a barev. Například malá kabelka na stříbrném pásku nebo elegantní brašna z černé kůže, zdobená zlatými vzory.

Vyberte si vhodnou verzi sáčku na opasek a všechny potřebné věci budou vždy s vámi.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky