Plážové tašky 2019

Plážové tašky 2019

Opravdová holka ani na pláži nezapomene vzít s sebou kabelku. To je důvod, proč mnoho designérů zahrnují takové doplňky ve svých letních sbírkách. Krásky, které milují dovolenou na pláži, jsou vybaveny velkým výběrem tašek, které si můžete vzít s sebou k odpočinku. Tato sezóna má trend nasycených jasných barev a neobvyklých stylů kabelek.

Odrůdy

Bag-mat

Koberec pytel je světlý plážový doplněk, který se po příjezdu na místo odpočinku snadno přemění na látkový koberec. Horní část je zpravidla tvořena ze sto procent bavlny, ale podšívka, která bude v kontaktu s pískem - z nylonu.

Taška na lehátko

Tento doplněk pláže připomíná větší tašku. Bag-lehátko prostorné vzhledem k jeho velikosti. V něm můžete přesně dát vše, co potřebujete pro jednu procházku do moře, a pro rodinnou dovolenou. Kromě toho jsou tyto tašky šité z odolného materiálu, který vydrží velkou hmotnost.

S nafukovacím polštářem

Tato taška je kompletní sada pro dobrou dovolenou na pláži. Designéři už na vás všechno vzpomínali a přidali k pevnému podkladu pohodlný nafukovací polštář. Nylonový povrch umožňuje použít koberec s nafukovacím polštářem jako podestýlkou ​​za všech podmínek.

Transformační pytel

Velmi pohodlnou volbou pro plážovou tašku je transformátor. Takové příslušenství může v závislosti na vašich přáních a potřebách vykonávat jak funkci batohu, tak funkci kabelky. Je to velmi pohodlné nosit na ramenou, a pro nošení jsou krátké ruce ve vašich rukou. Transformační vak je prostorný a praktický.

Taška na pytel

Pytel nebo pytlíkový sáček je produktem čtvercového nebo obdélníkového tvaru z měkkých materiálů. Obvykle jsou takové tašky světlé, ale minimálně zdobené. Jsou to tašky-tašky, které jsou považovány za klasiku plážové módy, protože byly v trendu více než deset let.

Síťová taška

V plážové dovolené bude síťová taška také dobrou volbou. Ani písek, ani vlhkost se ho nebojí. Vezměte si s sebou vše, co potřebujete, protože taková taška vydrží i poměrně velkou váhu. Bag-net je vhodný pro dovolenou s dítětem. Světlé barvy vypadají atraktivně a trvanlivý materiál je pro děti zcela bezpečný.

Taška na matrace

Další možností pro vak na plážový transformátor je taška na matraci. Lehká a funkční taška je také neobvyklým doplňkem a matrací. Na rozdíl od koberec pytel, tento model je vhodný pro dobrý odpočinek v podmínkách na pláži. Nafoukněte tašku na matraci, můžete si odpočinout a dokonce si zdřímnout, zatímco si děti hrají.

Pletené

Originální ruční tašky jsou vždy v trendu. Toto příslušenství je méně funkční než transformátory, a to i tak, že se pytel neznečistí a nezalepí se pískem, musíte také neustále sledovat. Ale s tím budete vypadat velmi stylově, zejména pokud doplní obraz na základě pletené plavky.

Tkané

Trendem je nyní zájem o ekologii a využívání přírodních materiálů při výrobě oděvů a doplňků. To je důvod, proč se proutěné plážové tašky velmi rychle staly populární. Tyto tašky vypadají velmi roztomilé a přirozené. Svým designem připomínají vesnický koš, ale zároveň nevypadají levně a nudně. Nejčastěji se při vytváření takových pytlů používá lehká sláma.

Módní trendy

Rozměry

Velké

Většina letní plážové tašky jsou prostorné, protože musíte vzít spoustu věcí s sebou na pláž. Kvalitní plážový doplněk by měl obsahovat vše, co potřebujete, a několik dalších kapes na drobnosti. Velké tašky jsou nyní v trendu.V tomto případě stojí za to věnovat pozornost oběma jednoduchým stylům, připomínajícím tašku na věci a více originálních typů sáčků.

Malý

Ale pro křehké dívky, které jsou ztraceny na pozadí objemných tašek, jsou zde také módní doplňky na pláž. Lehké elegantní tašky malých rozměrů a štíhlých dívek malého vzrůstu. Pokud se vám nelíbí nést s sebou obrovské množství věcí, neváhejte si vybrat tuto možnost.

Materiály

Transparentní

Velkolepé průhledné tašky na pláži vypadají docela vhodně. Obvykle jsou odolné vůči vlhkosti a téměř nikdy se neznečistí. Návrháři nabízejí kompaktní transparentní batohy a prostorné modely velké velikosti. Nicméně, kupovat takový pytel, mějte na paměti, že všechno, co budete nosit s sebou na pláž bude viditelný pro ostatní, takže sbírat vaše zavazadla na pláži opatrně.

Došlá

Slaměné tašky vypadají stylově a originálně. Použití přírodních materiálů umožňuje, aby takový pytel byl součástí pláže v jedinečném letním stylu. Vytváření letních tašek, návrháři, zpravidla vyzvednout světle zbarvené slámy tak, aby věc vypadala co nejpřirozenější.

Silikon

Dalším praktickým materiálem pro výrobu plážových tašek je silikon. Vyznačuje se vysokou hustotou a ve srovnání s průhlednými plastovými výrobky také jasem barev. Další výhodou plážových silikonových sáčků je jejich nízká cena. Můžete si koupit několik jasných silikonových sáčků různých barev.

Polyester

Polyesterové tašky budou také vhodné na pláži. No, pokud budou rukojeti také z tohoto materiálu. Polyester, stejně jako silikon, je vodotěsný.

Plast

Průhledné plastové sáčky z jasných neonových barev vám pomohou vyniknout v davu turistů. Zdůrazní váš stylový vzhled v kombinaci s lehkým pareem a plavkami. Další výhodou plastových sáčků je, že se snadno čistí. Plast se snadno čistí a dlouhodobě se nezhoršuje. Beztížné plastové sáčky jsou velmi praktické, nebojí se vlhkosti, takže jsou skvělé pro dovolenou na pláži.

Od plastových sáčků

Chcete-li investovat do úspory životního prostředí, ale nemáte rádi ekobagy nebo kompaktní košíky na slámu, věnujte pozornost recyklovaným modelům z plastových sáčků. Světlé nepromokavé tašky tohoto druhu vypadají originálně a jsou kombinovány s různými věcmi.

Pletené příze

Pletené tašky z pletených pláží potěší milovníky ručně vyrobeného příslušenství a individuální přístup k vytváření věcí. Tašky z pletených pláží přitahují pozornost originálními vzory a jasnou kombinací barev.

Vodotěsné

Speciální vodotěsné tašky jsou nejen vyrobeny z vodoodpudivé tkaniny, ale také doplněny lepeným švem, který zaručuje úplnou ochranu před vlhkostí. Tato možnost je ideální pro dovolenou na pláži.

Z tapisérie

Méně praktická, ale velmi stylová volba je tapiserie textilních tašek. Takové příslušenství je nyní v trendu. Při jejich výrobě se používá hustá tkanina, která zdobí vzory nebo celé obrazy. Tapisérie tašky vypadají velmi elegantní a elegantní.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat modelu kompaktních rozměrů. Pohodlný ramenní popruh a zajímavý dekor, například knoflíky nebo třásně, toto příslušenství doplní, což ho činí nejen pohodlným, ale i elegantním.

Vytiskne a dokončí

Pruhované

Jedním z nejjednodušších tisků, které spojujeme s dovolenou na moři, je proužek. Tašky se širokým pruhem, vypadající jako vesta námořníka, se vejdou pod lehké letní šaty a elegantní plavky.

S kočkami

Světlý tisk s kočkami vypadá originální a roztomilý. Toto oblečení bude vyhovovat mladým dívkám, které chtějí zdůraznit jejich spontánnost a učinit obraz zajímavějším.

V námořním stylu

Pokud se chystáte k odpočinku, určitě budete mít rádi světlou tašku s potiskem v námořnickém motivu.Objemné plážové tašky s modrými a bílými pruhy jsou vždy v trendu. Kromě toho byste měli věnovat pozornost produktům zdobeným kotvami, mušlemi a obrazy různých mořských živočichů.

Květina

Léto je relevantní a okouzlující květinové tašky. Neobvyklá volba, která získá jen popularitu, jsou retro tašky s tlumenými barvami, které pokrývají povrch tašky. Pozoruhodné jsou také modely se zajímavými etnickými motivy.

Barvy

Kromě sáčků s potiskem je nyní módní oblečení v módě. Oni vyhrají srdce dívek velmi jednoduchý design.

Bílá

Tašky neutrální barvy dobře zapadají do letního šatníku. Světle bílá kabelka bude kombinována s vaším plážovým oblečením, bez ohledu na barvu.

Zelená

Nasycené odstíny zelené jsou také v letošním létě trendem. Tašky smaragdové a salátové barvy vypadají atraktivní a neobvyklé. Tyto tašky vypadají obzvláště dobře na pozadí oblečení s květinovými nebo květinovými potisky.

Červená

Světlé věci v červené barvě jsou také vhodné pro vytvoření letního vzhledu. Vyberte si světlé odstíny červené, zanechávající burgundy pro chladnější období. V létě to může být nahrazeno šarlatovou nebo korálovou.

Módní značky Recenze

Victoria je tajné

Stylové plážové tašky Victoria's Secret vypadají mnohem efektněji než jednoduché čínské doplňky. Designéři slavné značky dokonce činí elegantní modely v letním modelu elegantním a klasickým stylem. Jediný ústupek, který udělají, je použití jasnějších barev. Ve sbírkách Victoria's Secret můžete najít tašky různých velikostí, které budou vyhovovat dívkám s jakýmkoliv obrázkem.

Crocs

Značka Crocs se zabývá především tvorbou plážových tašek. V sortimentu firmy najdete světlé polyesterové sáčky všech možných barev. V trendu toto letní zelené, tyrkysové a červené doplňky od Crocs.

Charmante

Ve sbírkách od Charmante najdete plážové tašky mořského tématu. Tašky v úzkém pásu na jiném pozadí vizuálně připomínají neobvyklou barvu mořských vest. Takové tašky nenechají lhostejné milovníky moře.

Marc jacobs

Značka Marc Jacobs nabízí milovníkům pláží jednoduché trapézové tašky. Tašky jsou ve spodní části mírně zúžené a rozšiřují se nahoru.

Ve sbírkách Marka Jacobse najdete jak prosté, tak barevné tašky.

Jak si vybrat

Příslušenství pro dovolenou na pláži by mělo být nejen kombinováno s plavkami a pareem, ale také funkční. Taška by měla obsahovat vše, co potřebujete k procházce. Pokud si odpočinete sami a nenesete s sebou spoustu věcí, můžete s ramenním popruhem udělat kompaktní batoh nebo spojku. Ale pro rodinnou dovolenou je lepší chytit prostornou tašku, do které se vejde velký ručník, a hračky a dokonce i jídlo pro těsné občerstvení.

Velké prostorné tašky by měly být opatřeny pevnými a spolehlivými úchyty, které vydrží jakoukoliv hmotnost. To zajistí, že se sáček neporuší v nesprávný čas. Síla sáčku do značné míry závisí na materiálu, takže pokud plánujete s sebou nést spoustu věcí, vyberte si tašky vyrobené z tlustého polyesteru, bavlny nebo silikonu. Půvabné proutěné kabelky jsou vhodné pouze pro ty, kteří odpočívají ve světle, a dávají přednost velkolepému vzhledu.

Krásné a zajímavé modely

Pro děti

Děti si mohou vychutnat neobvyklé tašky světlé barvy a originálního designu. Kupte si své dítě kabelku v podobě mořského stvoření, kočky, nebo zářivého ovoce a vaše dítě bude nejelegantnějším dítětem na pláži.

Pro ženy

Dívky by měly věnovat pozornost neobvyklým doplňkům zdobeným různými způsoby. Může se jednat o slámové sáčky s dřevěnou rukojetí, doplněné stuhami, provazy a luky. Nebo batohy pro mládež s jasnými aplikacemi. Dívky, které i na pláži raději zůstávají okouzlující a přitažlivé, mohou vyzvednout své tašky z tkaniny, zdobené kamínky, třásněmi a krystaly.

Pro muže

Muži v této sezóně by měli věnovat pozornost pohodlným batohům. V trendu jasných barev a neobvyklých vzorů. Transformace batohů, které mohou také fungovat jako taška, získávají na popularitě.

Vyberte si stylovou a pohodlnou plážovou tašku pro vaši letní dovolenou a zůstaňte v obraze i na pobřeží.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky