Stylové kožené cestovní tašky

Stylové kožené cestovní tašky

Cestování, služební cesty, dovolená - to vše vyžaduje cestovní tašku, kde si můžete dát své osobní věci. Kůže - jeden z nejlepších, ne-li nejlepší materiál, který používají moderní výrobci při šití cestovních tašek.

Módní trendy

Výběr kožené tašky pro cestování, chci se z ní dostat nejen vysokou úroveň praktičnosti, ale také vhodný vzhled. Tyto sezonní tašky jsou ve speciální poptávce:

 • z pravé kůže. Jsou drahé, ale plně odůvodněné. Atraktivní vzhled, pevnost, praktičnost a prostornost. Velkou roli bude samozřejmě hrát kvalita kůže a zvláštnosti jejího zpracování, které prodlouží životnost a zachová původní vzhled;
 • imitace kůže. Hodná a cenově dostupnější alternativa pravé kůže. Zevně, materiál nelze rozlišit, ale umělá kůže rozšiřuje výběr designu, barev;
 • plátno s koženými vložkami. Vypadá velmi originálně, liší se odolností proti opotřebení, dává obrazu svého majitele prvek pevnosti;
 • s kožešinovou výzdobou. Žena verze, která umožňuje zředit přísnou kůži zábavnější, ženské prvky;
 • s potiskem v kleci. Skutečný boom v této sezoně udělal kožené cestovní tašky ve velké kleci. A stejně dobře se hodí pro muže i ženy;
 • kabelky. Vintage produkty, skvělé pro víkendové pobyty;
 • motivů přírody. Co je nejzajímavější, designéři nabízejí mužům jen zředit jejich přísný obraz s příslušenstvím s potisky ve tvaru motýlů, leopardí kůže a nádherné krajiny. Překvapivější je, že vypadají skvěle na pozadí brutálních představitelů silnějšího pohlaví.

Rozměry

Podle velikosti kožené cestovní tašky jsou rozděleny do tří kategorií: \ t

 • malý. Kompaktní příslušenství určené pro malý počet věcí a jednu osobu. Dobré řešení pro krátké výlety;
 • průměr. Vhodné pro 1-2 osoby na výlet na víkend nebo týden v létě. Docela prostorný, pohodlný, ne těžký;
 • skvělé. Nejoblíbenější model, protože vám umožňuje vzít s sebou velké množství věcí. Doporučuje se zvolit velké tašky z kůže, které mají pás přes rameno a kola s vytahovací rukou.

Jak si vybrat

Je zde několik bodů, na které si můžete vybrat opravdu vhodnou cestovní tašku z kůže.

Typ pleti

To může být přirozené nebo umělé. Pravá kůže je dražší a mnohem praktičtější. Ve skutečnosti to vše závisí na impregnaci a zvláštnostech ošetření pleti. Aby se předešlo chybám, věřte osvědčeným značkám.

Značka

Existuje mnoho společností zabývajících se výrobou kožených doplňků. Tam jsou vůdci a tmavé koně. Vzhledem k tomu, že potřebujete koženou tašku, neměli byste kupovat výrobky od pochybných firem.

Kování, povrchová úprava

Ujistěte se, že všechny upevňovací prvky, zipy, rukojeti jsou vyrobeny s vysokou kvalitou, upravené, bez zakřivených švů. Tím se vyhnete nepříjemným incidentům při cestování.

Pera

Pokud je to malá kabelka, pár rukojetí bude stačit k tomu, aby se ve vašich rukou. Médium by mělo být vybaveno popruhem pro nošení na rameni a velkou - zatahovací nastavitelnou rukojetí a kolečky.

Pás

Chcete-li pohodlně nosit tašku na rameni, měl by být pás dostatečně měkký a dostatečně široký, aby se vaše pokožka neotírala.

Formulář

Barva

Otázka je čistě individuální, založená na osobních vkusech a preferencích.

Formulář

Stává se vertikální a horizontální. Vertikální význam pro malé množství oblečení, protože jsou tenké. Hlavní výhodou vertikálních pytlů je velký počet přihrádek a kapes.Horizontální může být neseno v rukou, přes rameno, na kolečkách. Jsou to mnohem více vertikální modely, takže jsou vhodné pro dlouhé cesty.

Přehled nejlepších modelů

Samozřejmě, abyste si vybrali cestovní tašku z kůže, potřebujete především na základě úvah o praktičnosti. Ale nikdo vás neobtěžuje kombinovat v jednom stylu a pohodlí. Ty lze nazvat následujícími sáčky.

Zvažte zvlášť příklady dobrých sáčků:

 • muž;
 • žena.

Mužské modely

 • Model Houston z Brialdi. Taška z měkké, pravé kůže, potažená speciálním materiálem pro zlepšení odolnosti proti opotřebení. Ačkoli je separace pouze jedna, nezbavuje příslušenství vynikající funkčnosti a praktičnosti. Zesílené dno vám umožní nosit těžké věci.
 • Edimburgo z Toskánska. Tmavě hnědá cestovní taška, která je ideální pro cestovatele. Atraktivní, stylový vzhled, poskytující majiteli pevnost. Dokonalá kvalita dělá model neuvěřitelně populárním.
 • Čokoláda z Tiding Bag. Vyrobeno v čokoládové barvě, vyrobené z koňské kůže. Zdobené stříbrným kováním, vyrobeným ručně. Hlasitost vám umožní držet osobní věci a notebook navíc. Pro nošení na rameni je doplněn širokým měkkým pásem.
 • Blamont vyrábí Braun Buffel. Vynikající hnědá pánská taška, pro jejíž výrobu se používá jemná kůže z telecí kůže. Má vysokou praktičnost, dlouhou životnost. Bude sloužit jako vynikající asistent na dlouhých cestách.
 • Nappa z Tiding Bagu. Černý prostorný vak vyrobený z hovězí kůže. Velmi spolehlivý, odolný, vydrží působivé zatížení, i když váží pouze 1,3 kg. Je doplněn stylovým kovovým kováním, stylizovaným stříbrem.
 • Adelaida ze společnosti Brialdi. Taška je jedna a půl kilogramu, má malou velikost, ale její vzhled je ohromující. Vhodné pro muže i ženy. Vyrobeno z vysoce kvalitní kůže, vybavené pohodlným ergonomickým popruhem pro nošení na rameni.
 • Olympia od značky Brialdi. Cestovní kožená taška vyrobená ve sportovním stylu a šedá. Vhodné pro krátké výlety, výlety do posilovny. Pás je vyroben z kombinace polyesteru a kůže, díky čemuž je praktický a pohodlný při nošení na rameni. Výrobní materiál - telecí kůže.

Ženy

 • Barcelona z Toskánska. Cestovní kožená taška v unisex stylu, se kterou bude žena vypadat ještě chytřejší a reprezentativnější. Italské příslušenství vyrobené na bázi pravé kůže se speciálními ochrannými impregnacemi. Dno tašky je tuhé, což umožňuje přenášet věci, které nejsou žádoucí rozdrcení.
 • Mona Lisa. Další taška ze sbírky společnosti Toskánsko, vyrobená ve formátu vintage sáčku. Stylové zlaté kování dodává tašce pevnost a nádherné barvy dokonale doplňují váš vzhled. Skvělé řešení pro fanoušky retro stylu.
 • Rockford Whisky. Stylová cestovní taška vyrobená v hnědočervené barvě. Použitá měkká přírodní kůže, kožené rukojeti. Je vybaven samostatnou částí pro dokumenty. Taška se otevírá široce, což zjednodušuje proces plnění.
 • David Jones nabízí originální taškový model, který lze snadno najít podle názvu Bordeaux. Zvláštností tohoto výrobku je, že je vyroben v jasném kaštanovém barevném provedení a materiálem pro výrobu je moderní ekologická kůže. Pohodlný, praktický, prostorný, dokonale doplňující stylový vzhled mládeže.

Sledujte naše tipy a žijte moderně!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky