Tašky z Furla Metropolis

Tašky z Furla Metropolis

O značce

Společnost, kterou v roce 1955 vytvořil Ital z Boloni jménem Aldo Furlanetto, získala jméno Furla. Autor snil o nové módní vlně pro ženy s vytříbeným vkusem.

Italská proudová móda pro kožené zboží a doplňky je jedním z nejviditelnějších a životní styl luxusní a módní dámy se stal vlajkovou lodí této společnosti.

Uznání produktů značky přišlo až po dvaceti letech hledání ideálu. V 70. letech minulého století, dědicové autora předložili hnusnou sbírku, ze které začal úspěch značky.

Rozsah společnosti se kromě sáčků vztahuje i na výrobu následujících výrobků: \ t

  • rukavice;
  • Pásy a peněženky;
  • obuv;
  • brýle a hodinky.

Ale uznávané produkty společnosti Furla zůstávají tašky, jejichž cena se pohybuje mezi 8-29 tisíc rublů. Někdy se jedná o prodej, na který si můžete koupit tašku s 50% slevou.

Na trhu s koženým zbožím je Furla zastoupena v 63 zemích, kde je otevřeno více než 300 butiků. Maloobchodní místa těchto sáčků jsou více než 1300. Online prodej představuje nejméně 10% objemu.

Vlastnosti

Tašky se vyznačují klasickým a neoklasicistním designem. Paní s taškou Furla mírně šokuje veřejnost, věnují jí pozornost.

Dalším charakteristickým rysem značky je, že Furla se nezaměřuje na hmotnost. Továrna je stále v Itálii a práce pokračuje podle starých receptů na výrobu materiálu.

To zajišťuje nejvyšší úroveň pro každý produkt Kvalita a individuální styl - to jsou dva velryby, na nichž spočívá úspěch slavné značky. Třetí byl vzhled avantgardní řady, určený pro mladou a aktivní dámu. Styly a výběr materiálů, ze kterých byly tašky Furla vyrobeny, byly ovlivněny čerstvými představami o originalitě stylu a vnímání.

Sbírky

Capriccio

Tašky ze 100% kůže ve formě lichoběžníku se dvěma madly, zlatým kováním a lemováním jednoho tónu s taškou. Tote bag je k dostání také v černé barvě - červené, bílé, modré, béžové, růžové a šedé.

Candy

Silikonové výrobky ve formě hrudníku se zámkem, který lze uzamknout. Dvoubarevné a všechny barvy duhy, včetně průhledného plastu. Ultramoderní kolekce, jasná a mládí. Omezené modely telecí kůže v kombinaci se silikonovým kováním.

Piper

Praktická velká taška pro městské ulice. Dvě standardní velikosti, tenké pohodlné rukojeti a pás přes rameno. Tašku lze nasadit na nohy, umístit na dno. Zvláště výhodná je přítomnost několika komor s pevnou podšívkou. Zvláštní uznání si zaslouží jasné oko-lov příslušenství. Typické barvy v horní části kolekce jsou fialová, růžová, mléčná čokoláda a leopard.

Fantazie

Materiál je měkká telecí kůže. Vrchol je připevněn knoflíkem, který vydrží mnoho zaseknutí. Spodní na drobných "nohách". Objem je dostačující pro vážné nákupy, v tašce jeden velký prostor.

Podšívka není a švy jsou téměř neviditelné. Návrháři si všimnou všestrannosti takového řešení. Musím říci, že toto je jeden z populárních modelů sezóny 2016.

Stacy

Materiálem je reliéfní kůže Maroko. Typ je označen jako koš nebo "kbelík" v překladu z italštiny. Fashionistas z Itálie dávají přednost prostorným taškám ve formě pytlů, vždy je tam místo pro věci a objem kosmetického sáčku.

Neuvěřitelně pestré barvy, modely Stacy jsou oblíbené obchodní ženy, jsou také vhodné pro poznávání města.

Rozdělte to

V pytli z krokodýla, pythonu nebo lakované reliéfní kůže se nacházejí jednotlivé semišové vzorky. Zdokonalená závažnost řadí tuto linku na business suite. Rukojeti nejsou dlouhé, jsou pohodlně drženy v ruce, prostory jsou hluboké.Taška bez vnějšího kování, na vnější straně je malá kapsa.

Materiály

Na první výstavě přitáhla kolekce tašek Furla pozornost výrobků z nylonu a gumy. Byla to revoluce ve světě módních doplňků.

V budoucnu se společnost stala známou pro kožené doplňky a název společnosti pro mnoho znamená to samé jako dobrá kožená taška základní formy. A překonal předchozí rekord s použitím opálené pravé kůže a univerzálních syntetických materiálů, jako je průsvitný polyuretan a plast. Mezi nové produkty patří výrobky z kožešin.

Jak odlišit originál od kopie

Furla tašky mají samozřejmě rozeznatelný a úžasný design. Vzhledem k tomu, že ne všechny produkty mají vysokou cenu, mají tendenci k falešné. Není to jednoduché, nicméně existuje několik vlastností, které odlišují dobré značkové tašky.

Tyto tašky se vyznačují mimořádně kvalitními švy a doplňky. Zvláště znatelný rozdíl při nákupu výrobků z pravé kůže. Tyto tašky tvoří většinu produktů značky Furla. V tomto případě mají tašky jinou, ne stejnou cenu.

Společnost vyrábí výrobky různých barev, ale jsou vždy natřeny rovnoměrně, nevyhovuje rozmazaným barvám a vzorům. Na kovových prvcích je napsáno jméno značky, jasně napsané bez mezer, stejně jako slova GENUINE LEATHER a MADE IN ITALY.

Taška Furla má dokonalý vzhled. Nikdy nebudou žádné drsnosti nebo oděrky nebo změněné oblasti kůže.

Kit na prodej make-upu a sáčku a ochranného sáčku.

Na mnoha modelech je vnitřní kapsa se šikmým zipem. Charakteristickým rysem je, že mimo zip není k dispozici.

Modely

Transformační vak s odnímatelným víkem. Transformátorový projekt My Playfurla je základem kreativních a ambiciózních Fabio Fusia, příjemných fanoušků s nepředvídatelností. Kryt sáčku je odnímatelný, a proto výrobek připomíná návrháře. Vrchní montáž na knoflíky.

Takový vak je nepostradatelný. Jeden má jen transformovat miniaturní kabelku, jak se vám líbí. Model je vydáván ve dvanácti barvách. A tato mini-kabelka se stala jednou z designérských nálezů, které milovaly ženy po celém světě.

Taška, která je upevněna na řetízku. Zkroucený stříbrný řetízek je dostatečně široký, takže i rameno s lichoběžníkovým nebo obdélníkovým průřezem je bezpečně drženo na rameni.

Rukojeť vám umožňuje nést tašku na ruce jako tašku a řetěz se uvolní podle přání.

Taška přes rameno. Dlouhý popruh umožňuje přenášet tašku přes rameno. Popruh příznivě zdůrazňuje texturu sáčku jako hladký a lehce zrnitý.

Pohodlné dvojité rukojeti v kombinaci s odnímatelným pásem se často nacházejí v modelech velkých velikostí: „kbelík“ a obdélníkový objemný vak určený pro obchodní jednání a výlety.

Populární barvy a odstíny

Většina sáčků je vyrobena v kanonickém a monofonním měřítku, ale jsou zde i vícebarevné modely. Nejnovější kolekce oblíbených barevných řešení:

  1. Jelení a bílá křída, stejně jako rhodonit a onyx, odstíny světle růžové opály a světle žluté.
  2. Růžová a červená, jasně oranžová a rubínová.
  3. Tmavě modrá a černá.
  4. Dvoubarevné kombinace černé a bílé, červené a bílé. Kabelky z monofonního materiálu se vzorem na perech a kapsách jsou nové.

Co na sebe

Klasické fascinující linie a tvary vám umožní vzít si s sebou tašku Furla do jakékoli akce. Přehlídky ukazují optimální kombinaci sáčků s botami a oblečením.

Tento styl je jasně vidět v elegantních a módních šatech žen, které nakupují Furlu. Obyvatel města, oblečený v pohodlném koženém kusu nebo kabátě, si rád vezme pevnou a poutavou tašku, elegantní a pohodlnou.

Furla se nosí s jakýmkoliv jiným oblečením, protože modelová řada je poměrně široká.Šaty na ulici a letní šaty na koktejl, nádherné svatební šaty na svatbě - doplňky značky Furla perfektně zapadají do všech těchto věcí a můžete si vybrat perfektní volbu pro sebe. I v malých modelech se nachází zrcadlo, rtěnka a mobilní telefon.

Pro nejmodernější módy, společnost připravila překvapení z nových materiálů. Nákupem Furla si vyberete ženský a elegantní styl.

Společnost prosazuje italský způsob života, který se vyznačuje snadnou nedbalostí a magickou jednoduchostí a harmonií ve všem. Tašky jsou určeny pro dámy, které vytvářejí svůj vlastní styl a styl.

Hodnocení zákazníků

Většina žen, které si zakoupily tašky značky, souhlasí: produkty jsou nejvyšší kvality, mnoho modelů je téměř exkluzivních, protože počet kopií je omezený. Zákazníci a nápadná kůže a další materiály jsou zaznamenány.

Nezohledňovali pevnost podšívky a spolehlivost zipu v jejich recenzích. Díly slouží dokonale, jako je pohodlí a prostornost velkých sáčků podle typu sáčku nebo „košíku“. Taška se otevírá snadno, můžete ji rychle naplnit nezbytnými věcmi a snadno je dostat.

Není vždy spokojen s cenou výrobku. Sáčky Furla jsou k dispozici za minimálně 100 eur a více, a to při nákupu přes internet. Navzdory vysoké ceně, téměř všechny ženy různých věkových kategorií vyjádřily přání koupit tašku Furla, která uznává univerzálnost značky.

Firma Furla je podle četných recenzí vždy na vrcholu módních trendů. Překvapující a okouzlující dáma s dobrým vkusem, Furla nastavuje tón módními výrobky, neustále udržuje módní svět v napětí s očekáváním dalšího „know-how“.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky