Cestovní tašky na kolečkách

Cestovní tašky na kolečkách

Jít na výlet, na dovolenou, na služební cestu, musíme si s námi vzít spoustu věcí. Nesení ve vašich rukou je těžké, protože nejlepším řešením jsou cestovní tašky na kolečkách.

Typy

První věc, kterou musíte rozhodnout, který typ sáčku je pro vás nejlepší.

Záleží na řadě faktorů, včetně osobních preferencí kupujícího.

 1. Se zatahovací rukojetí. Velmi pohodlné, univerzální modely, které mohou být přenášeny v ruce nebo válcovány na zemi kvůli přítomnosti kol. Výsuvná rukojeť umožňuje zvolit optimální pohodlné podmínky pro pohyb jejich věcí. Při výběru takového modelu však nezapomeňte zvážit délku samotného knoflíku a rozsah jeho nastavení. V některých pytlích je rukojeť příliš krátká, nebo fixovaná v jedné maximální poloze, což je důvod, proč vzhledem k vaší výšce nebo délce vašich paží není tahání po ní tak snadné.
 2. Bag kufr má vzhled cestovní kufr. Obvykle má jedno oddělení, uvnitř kterého mohou být různé kapsy. Spíše pohodlná volba pro cestování, protože tašky-tašky se liší v prostornosti, široká platforma pro balení věcí. Jedinou nevýhodou je nedostatek postranních kapes.

velikost

Neméně významným kritériem pro výběr sáčku je jeho velikost. To přímo závisí na počtu věcí, které plánujete vzít s sebou na silnici.

 • Velké. Jsou určeny pro spoustu věcí, oblečení. Mají maximální kapacitu, zvýšenou pevnost materiálů. Je to proto, že velká taška musí vydržet vysoké hmotnosti. Cestovat s celou rodinou, to je mnohem pohodlnější občas, aby jeden velký pytel pro každého, dávat tam věci každého člena rodiny. Jen se ujistěte, že věnujete pozornost rukojeti a kolům;
 • Malí. Pokud půjdete někam doslova na den nebo na víkend, zmizí potřeba velkého sáčku. Ačkoliv praxe ukazuje, že při cestování společně nebo jako rodina jsou v kurzu používány dva pytle - velké i malé. Ten malý slouží jako další úložný prostor pro drobné věci, dokumenty, předměty osobní hygieny atd. Pokud jsou velké tašky předány zavazadlům, můžete je vzít do kabiny autobusu nebo letadla, mít přístup k potřebným záležitostem během letu nebo přenést do nabíječky. , laptop, atd.

Jak si vybrat cestovní tašku na kolečkách

Volba správné cestovní tašky s kolečky je komplexní záležitost, ve které je důležité vzít v úvahu rozsáhlý seznam bodů.

 1. Doprava, na které plánujete výlet. Letadla mají výšková omezení pro tašky, které mohou být vzaty do kabiny - až 21 palců. Pokud se ukáže, že je více, musíte ji poslat do svého zavazadla Vlak má také své vlastní nuance, protože šířka úzké chodby nedovolí, aby tam každý pytel projížděl.
 2. Počet věcí. Čím více věcí, tím větší a prostornější taška, kterou budete potřebovat.
 3. Počet lidí. Mnozí by se shodli na tom, že někdy je jedna velká taška lepší než několik malých. Zde je však důležité vzít v úvahu skutečnost, že ne každý bude chtít dát své věci do obecné tašky, i když je to rodina. Proto by se na tuto otázku mělo přistupovat opatrněji, s ohledem na přání všech, kteří s vámi cestují. Lidé si s sebou často berou osobní věci, o kterých nemusíte vědět.
 4. Montáž kol. Bohužel, mnoho výrobců cestovních tašek nezodpovědný přístup k otázce kvality. Proto, doslova po několika cestách, kola začnou spadnout, zlomit se. Nejlepší modely jsou ty, kde jsou kola opírána o ocelová ložiska. Plastové rukávy rychle selhávají a jejich nahrazení je problematické.
 5. Umístění kol.Kola na některých pytlích jsou velmi blízko u sebe. Když se pohybuje po své domorodé silnici, nejsou žádné problémy, ale na jakémkoli nárazu se taška okamžitě začne opouštět na bok a celá cesta se může změnit v noční můru. Vyberte si tašky, kde jsou kola co nejdále od sebe, což jí zajistí stabilitu.
 6. Pera. Dobré sáčky mají několik úchytů, které umožňují nejen otáčet na kolečkách, ale i zvedat rukojeť, ale také zvedat svisle a vodorovně. Pokud potřebujete překonat špatnou cestu pěšky nebo projít úzkou místností, dobrým doplňkem k sáčku bude přítomnost speciálních popruhů. Umožňují vám to nosit na ramenou, jako batoh.
 7. Počet poboček. Ne všechny věci mohou být vloženy do jedné hromady. Některé pytle mají pouze jednu velkou část, díky které je chaos uvnitř nevyhnutelný. Nejlepším řešením by byly modely, kde je velký počet kapes, přihrádek, rozdělení do několika oddílů různých velikostí. Takže budete moci správně rozdělit všechny věci a nekopírovat všechno do jedné velké hromady.
 8. Materiál. Kožené tašky jsou krásné, ale rychle ztratí svůj původní vzhled. Proto jsou vhodnější modely z umělé kůže a tkaniny. Nejdůležitější podmínkou je odolnost proti vodě. V tomto případě se ujistěte, že je výrobek zkontrolován na přítomnost vysoce kvalitních švů.
 9. Kola. Doporučujeme Vám vybrat si tašky, jejichž kola jsou vyrobena ze silikonu, ne plastu. Silikon vydrží déle, nebojí se vnějších vlivů a produkuje mnohem méně hluku.

Značka Bag Review

 • Wengere Švýcarská společnost s dlouhou historií a dobrou pověstí. Jejich tašky mají vysokou praktičnost, vysokou kvalitu. I když je nemůžete nazývat levnými, výběr Wengeru vám zajistí důvěru v tašku s kolečky;
 • Polární. Vysoce kvalitní, hladké švy, atraktivní design, všestrannost - s těmito slovy můžete popsat tašky, které vyrábí známá značka Polar;
 • Já santi. Pohodlné tašky, vyrobené především v klasickém, přísném provedení. Vynikající pro podnikatele, poskytující dlouhodobý provoz díky kompetentnímu přístupu k výrobě. S vysokou kvalitou jsou ceny poměrně dostupné;
 • Aliance. Vyrábí široký sortiment sáčků, mezi nimiž jsou obzvláště oblíbené modely vyrobené ve sportovním stylu. Ačkoliv existují vynikající řešení pro podnikatele, elegantní modely pro ženy. Charakteristickým rysem je vysoká kvalita za nízké ceny;
 • Samsonite. Tato značka již řadu let vede ruský trh a nabízí svým zákazníkům stále více a více nových kolekcí. Tyto značky si zaslouží vysoké známky od odborníků a běžných zákazníků díky kvalitě, rozmanitosti, designu a přijatelným cenám;
 • Rimowa Německá společnost, která vyrábí plastové a hliníkové cestovní tašky, kufry. Jejich minimální cena je od 24 tisíc rublů. Investované peníze jsou však plně odůvodněny vysokou kvalitou, originalitou a jedinečností. Každý kufr má své vlastní číslo a cestovní pas.

Nelze věnovat pozornost značkám Roncato, Desley a Titan. Všechny z nich mohou být perfektním řešením při hledání kvalitní, pohodlné cestovní tašky se 2 nebo 4 kolečky.

Co určuje cenu

Ceny za tašky jsou velmi rozdílné. Od levných až po sběratelské, jejichž nákup bude stát náklady na cestování do exotických zemí. Pokud ne víc.

V podstatě však cena závisí na výrobci. Mnozí řeknou, že přeplatky za inzerovanou značku za to nestojí. Pokud však jde o zavedené společnosti, není pochyb o kvalitě jejich výrobků. Po zakoupení takového sáčku je zaručeno, že vydrží dlouho a zachová si svůj původní vzhled.

Další cenovou závislostí je velikost. Velké tašky jsou dražší než malé, což je docela logické.

Cena by neměla být hlavním vodítkem volby.Tašky se kupují každých pár let, protože se šetří, aby se pak neustále opravovala a šila ta taška za to nestojí.

Nejnovější nejnovější kolekce

Máte-li zájem nejen o to, že se jedná o cestovní tašku s kolečky, ale také o jejich kvalitu, design, praktičnost, je důležité věnovat pozornost novým výrobkům od předních výrobců. Některé budou ideálním řešením pro dívky, zatímco jiné se stanou nepostradatelným atributem pro cestování a cestování s mužem.

Ženy

 1. Krátký Lite od Samsonite. Nová kolekce, jejíž modely jsou vybaveny 4 a 2 kolečky ze silikonu. Výrobky jsou určeny pro ne delší cesty, protože jsou vyráběny v malé a střední velikosti. Modely jsou kompaktní, vyrobené z lehkých, ale jasných materiálů. Atraktivní design jistě osloví mnoho žen.
 2. Honore produkoval Desley. Spíše přísný na první pohled, ale neuvěřitelně atraktivní modely z nové kolekce jednoho z nejlepších výrobců cestovních tašek. Stylové produkty jsou prémiové. Cítí francouzské kouzlo, které je investováno do sáčků návrhářů společnosti. Sbírka se skládá z velkého, středního a malého kufru, z nichž každý je vyroben ve stejném stylu. Propracovaný design, výborná kvalita stavby.

Muži

 1. Salsa Air. Kolekce zavazadlových tašek z Rimowy, jejichž vlastností je použití vysoce pevných plastů. Vaky jsou zároveň nejlehčí ve své kategorii, protože jsou vyrobeny z polykarbonátu. Obchodní, přísný design. Ideální řešení pro obchodníka.
 2. Roxbury. Pokud potřebujete praktický, praktický, funkční kufr, který vydrží stálé lety, transfery a pobyt v zavazadlovém prostoru, vyberte si novou kolekci modelů značky Ricardo. Jsou odolné proti nárazům, chráněny speciálními povlaky a vložkami, nebojí se otřesů, mají dokonale promyšlené uspořádání. Vynikající kufr pro muže, s více a originálním designem.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky