Kožená taška přes rameno - vše, co potřebujete vědět

Kožená taška přes rameno - vše, co potřebujete vědět

Tašky přes rameno byly populární v posledních několika letech. V této sezoně neztrácejí svou popularitu, mají jen nepatrně změnu v barvách a formě.

Módní trendy

Stejně jako v minulých sezónách jsou v tomto roce velmi důležité kožené tašky.. Je extrémně pohodlné přenášet takové kabelky přes rameno - konec konců, obě ruce zůstávají volné, což umožňuje přenášet další balíčky, jezdit na kole, atd. Mezi nejmodernější kabelky přes rameno patří ty, které mají jasné geometrické tvary: kulaté, čtvercové, atd.

Také v trendu kožešinové tašky nebo tašky s detaily srsti. Mohou být nošeny i těmi, kteří jsou proti používání přírodní kožešiny. Umělá srst není o nic horší než přirozená. Srst letos na vrcholu popularity - používá se v detailech oblečení, obuvi a doplňků.

Další trend je neobvyklá forma. Například taška ve formě páskové kazety. Designéři v této sezoně se snažili udělat radost všem milovníkům neobvyklých tvarů. Takže je docela možné setkat se na ulici mladých lidí s taškou přes ramena ve formě zmrzliny, smartphonu nebo televize!

Další trend - okraj. Pokud to dříve nosili chlápci a hippies, pak je tento rok zdoben taškami, oblečením a botami. Starý pytel můžete ozdobit třásněmi, aby byl elegantní a stylový.

Barva

Pokud jde o barvu, návrháři doporučují nosit oblečení a kabelku stejné barvy nebo odstínu. Například modré šaty nebo sukně a taška přes modré rameno, stejně jako modré kluzáky. V tomto případě by takový obraz byl vhodný jak na schůzce, večírku, tak v kanceláři.

Černá

Jak víte, černá nikdy nevyjde z módy. Černá kabelka přes rameno bude vypadat dobře s jakýmkoliv oblečením. Člověk by však neměl zapomínat, že pytel a boty stejné barvy jsou zbytky minulosti a dokonce i znamení špatného vkusu! Černé semišové tašky jsou trendem této sezóny. Klasický model Chanel je velmi populární - prošívaná taška v černém provedení.

Bílá

Bílá kožená taška přes rameno je velmi letní volbou. Módní dům Dolce & Gabbana nabízí letos malé kabelky černé a bílé barvy. Bílá kožená taška dokonale doplní každý letní vzhled šaty, kalhoty nebo kombinézy.

Velikost

Dnes návrháři nabízejí tašky malých velikostí. Ne všechno je však tak jednoduché. Koneckonců, volba velikosti sáčku závisí také na růstu žen módy. Například vysoké holčičky se doporučuje nosit malé tašky. Tašky velké nebo miniaturní nevypadají ve vysokých dívkách příznivě. Co se týče dívek krátkého vzrůstu, mohou nosit elegantní miniaturní kabelky nebo vertikální doplňky.

Malé

V této sezóně jsou relevantní tašky přes rameno malé velikosti, které jsou dobré pro všechny příležitosti. Oni drží více než jen rtěnku a smartphone, ale nejsou tak objemné, stejně tak, aby ne vyhovovaly dívkám krátké postavy.

Malý

Malá taška přes rameno je vhodná pro romantickou prodejnu, oficiální prodejnu nebo pro ty, kteří jdou na diskotéku. Také, miniaturní tašky jsou noseny dívkami, které jsou zvyklé na přepravu dokumentů ve složce. Dnes se poměrně často můžete setkat s dívkou se složkou dokumentů a malou kabelkou přes rameno, což není příliš pohodlné. Chanel však nabízí malé kabelky pro prodejny. Značka navíc nabízí řadu barev, které vám umožní vybrat kabelku pro jakékoli oblečení.

Materiál

Designéři letos nabízejí cross-body tašky z různých materiálů. Například, pletené a semišové tašky jsou velmi módní. Také relevantní tašky kompozitního materiálu. Například kožená taška s pásem hmoty.Nebo pletená taška s koženými vložkami.

Další trend - tašky z gobelínu. Spolu s koženkou jsou nepostradatelnou volbou pro ekology.

Zatímco kožené tašky jsou stále nejoblíbenější tento rok. Kožené tašky jsou nejodolnější, dobře se nosí v zimě i v létě. Dávají zvláštní styl a eleganci.

Různé modely

Pokud hledáte model, který je vhodný pro práci a pro večerní procházky, pak byste měli dávat přednost černé nebo bílé kožené tašce. Nicméně, neměli byste se zapojit do mnoha detailů, protože lesklá taška se spoustou šperků nebude vypadat vhodně ve dne na cestě do práce.

Pokud jde o večerní modely, zde se musíte podívat podrobněji. Koneckonců, pokud nejste připraveni na vidličku pro samostatnou kabelku pro každý outfit nebo alespoň pár kabelek, pak znovu, musíte si vybrat "univerzální" model. Tašky s třásněmi, které jsou v této sezóně velmi důležité, jsou ideální pro večerní východy.

Proč jsou italské tašky nejlepší?

Italské tašky jsou tradičně nejlepší svého druhu. Jsou zpravidla vyrobeny z pravé kůže nebo vysoce kvalitní koženky.

Každá dívka sní ve své sbírce alespoň jeden model italské tašky. Na co jsou dobré?

  • Vynikající kvalita;
  • Jednoduchost formy;
  • Starověké tradice výroby koženého zboží.

Nákup italské kožené zboží, jakékoli módy je přesvědčen, že produkt bude sloužit jí po mnoho let a pomůže vytvořit mnoho elegantních obrázků.

Jak si vybrat?

Výběr kožené tašky přes rameno by měl věnovat pozornost základním principům.

  1. Kůže je přírodní materiál, který okamžitě absorbuje vodu. Chcete-li zkontrolovat přísahu dost kapky vody. Pokud je výrobek vyroben z pravé kůže, pak okamžitě absorbuje vodu, zatímco koženka neabsorbuje vodu a kapka na ni klesne.
  2. Kvalitní tašky mají dvojitý šev, takže výrobek vydrží více než jednu sezónu.
  3. Taška z pravé kůže má podšívku z odolného a přírodního bavlněného materiálu. Podšívka je šitá pevně a efektivně, všechny švy jsou ploché.
  4. Všechny upevňovací prvky a spony musí být upevněny kvalitní a trvanlivé. Měly by se snadno otevřít a zavřít.
  5. Detaily jako pásy a věci v kvalitním sáčku jsou vyrobeny z odolného materiálu.
  6. Kvalitní kožená taška vyžaduje náležitou péči.

Přehled nejnovějších sbírek

Móda pro tašky pro muže a ženy se mění stejnou rychlostí jako móda pro oblečení a obuv. V letošním roce návrháři nabízejí širší výběr všeho druhu.

Pro muže

Dsquared2 nabízí tašky z pravé kůže s semišovými vložkami. Bottega venetta představila černé tašky z kůže kůže, které vypadají velmi elegantně.

Topické tašky, tablety černé, třešňové a terakotové barvy, které jsou kombinovány s jakýmkoliv outfitem. Velmi oblíbené jsou modely z kůže s efektem stárnutí, které doplní obraz ve stylu „classic“, „casual“, „smart casual“ atd.

Pro ženy

Michael Kors V letošním roce nabízí miniaturní kabelky v jasných barvách, do kterých se vejde pouze smartphone a velmi malá kosmetická taška.

Malé tašky od Michaela Korsa v tomto roce jsou velmi stručné a mají klidnější barvu.

Burberry módní trendy nabízí jednoduché formuláře. Dvě krátké rukojeti umožňují přenášet tašky na rameni i v ruce.

Milovníci elegantního příslušenství by měli věnovat pozornost do kolekce Fendi, který se vyznačuje zkušenými elegantními modely.

Ať už je váš výběr a trendy tohoto roku jakékoli, hlavním pravidlem je pohodlí výrobku.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky