Kožené tašky přes rameno

Kožené tašky přes rameno

Jedním z nejuniverzálnějších dámských doplňků je kožená taška přes rameno. Pohodlná, stylová a praktická kabelka na dlouhém pásu je populární nejen mezi mladými lidmi, studentkami a ženami v domácnosti. Obchodní ženy a "stylové věci" mají také ve svém šatníku několik modelů kabelek přes rameno.

Popularita kožených tašek přes rameno je vysvětlena následovně:

• kůže je vysoce kvalitní materiál, díky kterému bude taška trvat déle než jednu sezónu a zároveň zůstane stylovou a sofistikovanou skříní;

• všestrannost - řada modelů vám umožní vyzvednout tašku na téměř jakýkoliv styl - sportovní, obchodní, každodenní;

• Velká kožená taška přes rameno je ideálním doplňkem pro nakupování, školu, cestování nebo cestování.

Varianty modelů

Moderní trh nabízí široký sortiment kabelek na dlouhém pásu, který vám umožní snadno si vybrat svůj oblíbený model:

malá taška přes rameno - Klacht nebo taška - nepostradatelný doplněk pro rekreaci a párty;

velké kožené tašky - prostorné a funkční modely dávají vše, co potřebujete pro ženy žijící tempem hektického života ve městě;

tabletový sáček - obdélníkový nebo čtvercový tvar - verze pro mládež pro každodenní nošení, dokonale doplňuje obraz ve vojenském stylu.

Módní trendy

V této sezóně budou současné modely sáčků přes rameno:

• obdélníkové nebo čtvercové modely;

• hit sezóny - tašky s třásněmi;

• kabelky zdobené kožešinou;

• netradiční příslušenství;

• tašky s semišovými koženými taškami s dlouhou rukojetí;

• tašky zdobené různými výšivkami, aplikacemi, hroty a kamínky;

• pásy na tašky

Materiály

Materiály pro tento typ příslušenství jsou rozmanité, trend této sezonní tašky:

Kůže

Z pravé kůže - modely jednoduchého střihu, nejrůznější formy. Příslušné tašky vyrobené z pravé kůže ve stylu "vintage". Milé příslušenství, které bude věrně sloužit více než jednu sezónu;

Imitace kůže

Návrháři z umělé kůže nabízejí kabelky s dlouhým páskem neobvyklého designu, světlého originálního tvaru. Tento doplněk vypadá velmi dobře a není horší kvality než kožené tašky.

Z eko kůže

Z eko kůže - moderní umělá náhrada přírodní kůže. Eko-kůže nevypadá o nic horší než přírodní materiály a v některých případech vypadají výrobky mnohem lépe než kůže;

Od textilií

Od textilních návrhářů v této sezóně nabízí objemné tašky ve sportovním stylu. Spolehlivé, praktické a lehké příslušenství se spoustou kapes se nejlépe hodí pro studenty. Pro strany a společenské akce, stylisté nabízejí saténové a krajkové kabelky zdobené kamínky a korálky. A jako dlouhý popruh - řetěz.

Pletené

Pletené tašky - trend sezóny. Pletené doplňky jsou tak rozmanité ve tvaru i stylu, že si můžete vyzvednout kabelku z příze pro jakékoliv oblečení. Oba velké tašky přes rameno a malé s neobvyklými, složitými vzory jsou v módě. Pletené tašky vyrobené ze čtverců jsou obzvláště módní.

velikost

Velikost sáčků přes rameno je důležitá:

Malá kabelka je vhodná pro ty, kteří s sebou nesou balíček dokumentů, kosmetickou tašku a sendviče pro snacky. Tento model je vhodný pro chůzi a datování. Přizpůsobí to nejnutnější věci - telefon, klíče a ubrousky.

Také malá kabelka je nepostradatelná při cestování nebo cestování, kdy většina věcí je zabalena v kufru a nejdůležitější položky by měly být po ruce - dokumenty, telefon a peníze.

Velké tašky - pytle - pytle - jsou prostorné a praktické a pro uložení všeho, co potřebujete. Tam se vejde a tablet, a vynikající sendvič a další potřebné věci.

Barva

Barva sáčků přes rameno je tak jasná a neobvyklá, že je poměrně těžké vybrat si favorita této sezóny. Neobvyklé kombinace barev a materiálů, vzorů a kamínků, originálních forem a stylistických rozhodnutí - to vše je v této sezóně módní. Samozřejmě, základní barvy zůstávají vždy v módě.

Černá

Černá barva sáčku je klasikou, která zůstala relevantní po mnoho desetiletí. Černá kabelka je kombinována s naprosto libovolnou barvou oblečení.

Brown

Hnědá - základní barva sáčku je ideální pro kávu nebo krémovou barvu. Takové příslušenství vypadá elegantní a ušlechtilé;

Bílá

Bílá barva sáčku je velmi elegantní. Tradičně, bílá kabelka doplnila obraz v létě, ale dnes móda již dávno přesahuje obvyklé koncepty, a bílá taška může být bezpečně nosí jak v zimě a na podzim.

Jak si vybrat

Výběr sáčku přes rameno je nepříjemný. Je nutné vzít v úvahu, jaký styl sáčku odpovídá postavě, výšce a stylu. S takovou rozmanitostí tvarů, barev a velikostí to není tak snadné.

Před volbou příslušenství si tedy musíte pamatovat několik důležitých bodů:

  • téměř všechny modely kabelek s dlouhým popruhem se vejdou do štíhlé a vysoké dívky: od nejmenších po velké tašky;
  • Krátká, malá holka by měla okamžitě opustit nákup velkého sáčku. Nejlepší volbou by byla malá kabelka, která nebude pod stehenní linií;
  • baculaté dívky, střední výška, doporučuje se koupit malou a jasnou kabelku a nosit ji nad stehnem;
  • dívky s postavou "jablko" musí koupit kabelku s prodlouženým pásem a nosit ji pod boky;
  • atletické dívky s atletickou postavou by měly kupovat tašky kulatého tvaru s výšivkou a kameny;
  • Svěží krásy by se měly zastavit při výběru velkoobjemové tašky s jasným, jasně potištěným, originálním designem, aby odvrátily pozornost od zdaleka ideální postavy. Malé kabelky kategoricky nesedí bbw.

Značkové výrobky

Italské tašky - nejoblíbenější mezi ženami módy. Kožená taška přes rameno někdy stojí bohatství. Milovníci módy jsou však ochotni zaplatit za kvalitu a značku. Koneckonců, tyto doplňky se vyznačují vynikající styl a grace.

Prada - je to minimalismus, přísný design, nedostatek šperků a zlatého kování;

Gucci - klasika a minimum kreativity, zdrženlivosti a elegance, rozpoznatelného stylu a rafinované jednoduchosti pro velké peníze;

Furla - jedná se o plastové, průsvitné kabelky, světlé barvy;

Mario orlandi - světlé kombinované příslušenství s ozdobou nebo výšivkou je určeno pro opravdové soudce nestandardních rozhodnutí designérů;

Gilda Tonelli - kabelky pro každého. Pro mladé lidi světlé batohy, pro obchodní dámy - prostorné kabelky na dlouhém popruhu, tlumené, matné barvy;

Armani - luxusní a elegantní pro všechny věkové kategorie;

Marina creazioni - Ručně vyráběné doplňky - malé tašky přes rameno pro společenské akce.

Praktická kožená taška přes rameno je pohyb a svoboda. Světlá, elegantní a stylová taška ozdobí i ty nejobvyklejší oblečení a vzhled.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky