2019 Christian Dior Tašky

2019 Christian Dior Tašky

Jedním z nejpopulárnějších a nejznámějších doplňků na světě jsou kabelky Dior. Tato známá značka vytváří skutečně elegantní věci, které v průběhu let neztrácejí význam.

Tašky od Dior jsou ušlechtilé klasiky, s nimiž bude v šatně nějaké děvče.

Modely

Navzdory tomu, že všechny tašky od Dior jsou vyrobeny ve stejném stylu značky, všechny se od sebe liší. Návrháři se nezastaví u jedné technologie nebo výběru barev, neustále zlepšují své výtvory a upravují je.

Nová dáma s motýly

Taška New lady, zdobená motýly, vypadá velmi originálně. Béžová barva v kombinaci s neobvyklým potiskem dodává příslušenství příslušenství ženskosti.

Slečno dior

Malá kabelka Miss Dior je mnohem menší než většina tašek této značky. Toto příslušenství úspěšně doplňuje elegantní kovový řetěz s malými články. Z tohoto důvodu může být nošen nejen v ruce, ale i na rameni.

Kabelky Miss dior jsou k dispozici v šesti barvách. To je však dostačující pro nalezení příslušenství, které by se co nejlépe hodilo do vybraného obrazu. Nejzřetelnější v této sbírce jsou tašky červené a černé. Toto příslušenství se může stát středem obrazu a přitáhnout pozornost ostatních.

Kromě klasické kožené tašky, tato kolekce Dior prezentovány a pletené tašky. To je jeden z módních trendů, které se jednoduše nepodařilo objevit ve sbírce takové známé značky.

Otevřete bar

Dalším módním a lehkým doplňkem je taška Dior Open. Toto značkové příslušenství se svými obrysy připomíná značkovou barovou bundu. Taková elegantní taška snadno doplní elegantní ležérní luk.

Diorama

Další pozoruhodná sbírka je Diorama. Tento výrobek značky Dior vypadá velmi elegantně. Tašky z kolekce Diorama doplní velkolepý ženský vzhled. Kolekce obsahuje nejen klasické obdélníkové sáčky s tvrdými hranami, ale i originální modely.

Diorissimo

Za zmínku stojí také kolekce Diorissimo. V této sbírce se tašky podobají. Výrobky z krokodýlí kůže s firemním vzorem vypadají velmi stylově. Další částí sbírky jsou tašky s vložkami nerovnoměrné textury a originálními záplatami. Každá kabelka značky Dior z této kolekce je doplněna značkovým přívěskem na klíče se značkou.

Značkový pytel značky Diorissimo má tvar lichoběžníku, vyrobený z hladké kůže. Tato taška může být nošena v kanceláři a jako doplněk každodenního stylu. S tímto doplňkem budete vypadat žensky a sofistikovaně.

Mini

Další pozoruhodnou možností je taška Dior Lady Mini. Vyznačuje se kompaktní velikostí a reprezentativním vzhledem. Elegantní doplněk malých velikostí bude ideální pro doplnění romantického večerního luku.

Nejoblíbenější variantou jsou tašky z této kolekce černé barvy, šité z kvalitní ekokože.

Lady dior

Nejoblíbenějším modelem v historii Dior byl samozřejmě kabelka Lady Dior. Tento produkt byl vytvořen pro princeznu Dianu, proto má zvláštní eleganci. Monochromatické výrobky z měkké kůže jsou vyráběny ve světle pastelových barvách. Doplňuje jejich minimální počet příslušenství.

Stejně jako všechny doplňky značky Dior, i tato kabelka je pozoruhodná svým královským zušlechtěním a je vhodná pro ty, kteří ocení opravdu stylové věci.

Malé tašky a spojky

Dior tašky jsou z větší části poměrně prostorné středně velké věci. Designéři této značky nezajímají pozornost svým příslušenstvím díky své prostornosti. Konec konců, velké tašky často kazí obraz a vypadají ne docela elegantní.

Kromě středních obdélníkových sáčků můžete v kolekci Dior najít i malé doplňky. Čisté spojky od Dior vypadají docela žensky. Navzdory své kompaktní velikosti dokáží zapadnout do všeho, co je nezbytné pro skutečnou dámu.

Spojky Dior jsou skvělým doplňkem pro večerní večer. Mnohé modely doplňují luxusní kování a kamínky do kabelky v souladu s drahými večerními šaty.

Pro větší pohodlí, tenký řetěz často doplňuje spojky od Dior. Takový prvek umožňuje nosit svou oblíbenou spojku nejen ve vašich rukou, ale i na rameni.

Exkluzivní kolekce

Tašky od Dior se vždy lišily ženskou a dokonalostí. V exkluzivních sbírkách této značky najdete originální výrobky, které nikde jinde nenajdete.

Originální tašky Dior z exkluzivní kolekce jsou vytvořeny z vysoce kvalitních materiálů a neobvyklých dekorativních prvků.

Skutečné barvy

Ve sbírkách módního domu převažují jednobarevné odstíny Dior. Ale klasické barvy jsou někdy zředěny jasnými akcenty, zejména v jaro-letních sbírkách.

Červená

Nasycená červená barva nepoškozuje elegantní doplňky této značky. Tašky z perforované nebo prošívané kůže bohaté červené nebo jemné korálové barvy jistě přitáhnou pozornost milovníků jasných akcentů v šatech.

Černá

Základní černá je jednou z nejčastěji používaných barev ve sbírkách Dior. Tmavé kabelky jsou vhodné pro dospělé ženy, které si vybírají klasický styl oblečení.

Růžová

Růžové jemné ženské kabelky jsou skvělým doplňkem pro mladé módy. Nejoblíbenější taška Lady Dior, vyrobená z měkké kůže světle růžové barvy, je jedním z nejžádanějších doplňků pro mnoho dívek.

Bílá

Klasické bílé středně velké tašky vypadají svěžejší a elegantnější než černé. Bílé kožené nebo lesklé tašky, doplněné elegantním stříbrným kováním, se zaměří na vaši krásu a mládež.

Kromě klasických jednobarevných sáčků, ve sbírkách od Dior existují také neobvyklé vzory a tisky. Jedním z nejznámějších modelů s potiskem je béžová kabelka se vzorem motýlů.

Materiály

Nejoblíbenější materiály, které Dior dům designéři používají při šití jejich tašky jsou kůže a textil. Vysoce kvalitní kůže je zárukou, že výrobek vydrží více než jednu sezónu. Originální tašky Dior jsou drahé, ale jejich cena je odůvodněna kvalitou kůže a bohatou povrchovou úpravou.

Jediná kolekce, ve které byly představeny modely laku spolu s koženou taškou, byl Dior New Look. Vaky v této kolekci vypadají diskrétně a elegantně. Doplňuje jejich kovový pásek s odkazy velké velikosti.

Co a jak se nosí

Střední kožené tašky Dior jsou perfektním doplňkem kancelářského stylu. Lze je kombinovat s klasickým strihem strihaného nebo upraveného sukně.

Do večerního luku se perfektně vejde malá spojka zdobená kamínky a kováním. To může být neseno v rukou nebo na rameni, pokud je malá taška doplněna tenkým kovovým řetězem nebo tangem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky