Kožešinový kabát "lichoběžník"

Kožešinový trapéz

Každá dívka ví: kožich je vždy win-win verze zimního šatníku. Od sezóny do sezóny, módní změny pouze pro detaily - různé kombinace stylů, délka, textura srsti atd. Mezi moderní modely této sezóny stále zůstává oblíbeným stylem "lichoběžník".

Vlastnosti a výhody stylu

Tato nadčasová varianta se vyznačuje jasným nasazením na ramena a rozšířeným lemem. Lichoběžník má několik typů, v závislosti na délce výrobku a řezu. Zkrácené nebo dlouhé, s kapucí nebo objemným límcem - každá dívka si bude moci vybrat vlastní verzi tohoto kožichu. Například krátká lichoběžníková verze je vynikající volbou pro ty, kteří se pohybují po městě autem. Model s kolenní délkou dokonale skryje tyto kiláry.

Co se týče kožešiny, zřídka se používá dlouhý zdřímnutí jako stříbrná liška v siluetě lichoběžníku - objemová srst sama o sobě, v kombinaci s hrazdě, vytvoří jakoukoliv figurku sférickou. Ale krásný ušlechtilý norek nebo jednoduchý muton sám o sobě v kombinaci s poněkud romantickým a někdy frivolním stylem lichoběžníku může dát dívce obraz milé, sebevědomé královny, která není pro ženy slabé stránky a něhy cizí.

Jak si vybrat a kdo bude vyhovovat

Zkrácené trapézové modely jsou vhodné jak pro vysoké, tak pro miniaturní dívky. - Tato volba zdůrazní jejich eleganci a štíhlost. Hlavní je, aby se zabránilo příliš rozšířené lem, a ještě více, populární styl "netopýr" - v krátké verzi na křehké dívky takový kožich bude vypadat těžkopádně.

V poslední době je velmi populární hrazda ve tvaru písmene A. Tento styl, bez ohledu na délku výrobku, je ideální pro dívky se středním nebo velkým podílem. Tam je také varianta manteau nebo swinger, pokud je výrobek široký. Zpočátku, tento styl byl považován za klasický lichoběžník, který později dal všechny druhy derivátů pro jiné modely.

U obézních žen pomůže „trapézový“ styl s délkou mírně pod kolenem skrýt vady postav a učinit siluetu štíhlejší. Je však nutné opouštět dlouhosrsté kožešiny a objemné kapuce, které jen přidají větší objem a hmotnost postavy.

Módní trendy

Pro ty, kteří jsou zvyklí oblékat se v souladu s nejnovějšími módními trendy, bude tato silueta vynikající volbou. Popularita tohoto stylu je díky jeho úžasné praktičnosti a všestrannosti. Každý rok lichoběžníková srst neztrácí svou relevanci a objevuje se v novém světle, v této sezóně není výjimkou: srst je polopřepážka. Tento model je téměř rovný řez, ale také ideální pro většinu postav.

Co na sebe

I když tento styl nevyžaduje speciální výběr zimní skříně, je třeba poznamenat několik funkcí. Je lepší zvolit sukni ne mnohem déle než kožich. Pozoruhodně s tímto stylem bude vypadat úzké a těsně přiléhající věci, například šaty-svetr s legíny.

Neměli byste kombinovat trapézový kabát s objemnými taškami nebo doplňky. Je lepší dát přednost elegantní a stylové kabelce, která bude jen zdůrazňovat ženský obraz. Boty jsou lepší zvolit na patách nebo malý klín.

Stylové obrázky

Jak vidíte, lichoběžníkový styl je velmi různorodý a všestranný, každá dívka s jakoukoliv velikostí těla a výškou bude schopna zdůraznit svou ženskost, dovedně skrýt vady a proměnit je ve ctnosti. V takovém kožichu můžete změnit svůj vzhled nad rámec uznání, vybrat si pro sebe dokonalý a stylový obraz, který dovede kombinovat různé doplňky. V něm budete vždy vypadat výhodně a elegantně.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky