Shiseido prášky

Shiseido prášky

Shiseido je společnost se silnými tradicemi a více než stoletím historie. Zároveň jsou absolutními inovátory ve svém oboru. Mezi rozsáhlou řadu kosmetiky značky zvláštní místo obsazené tonální krémy a prášky. V Japonsku, rodišti značky, stejně jako v jakékoli jiné východní zemi, byla pleť, tón a bělost vždy považována za znamení skutečné krásy. Poprvé se specialisté společnosti, kteří se stále považovali za poloviční léčiva, rozhodli odchýlit se od bílého make-upu. Laboratorní personál prezentoval několik dalších odstínů v práškové linii (od růžové po terakotovou).

Druhy

Dnes, technologie udělala velký krok, ale, jako dříve, společnost věnuje velkou pozornost maskování a tonální kosmetiku. Výběr Shiseido, můžete si být jisti, že zakoupený produkt je vysoce kvalitní, spolehlivý a opravdu stojí za své peníze, v segmentu luxusních cen. Budeme hovořit o nejoblíbenější a nové práškové značky.

Pro vytrvalý make-up

Absolutní hit v kategorii výrobků pro mastnou pleť je "Pureness Matifying".

Nyní jsou prezentovány v 6 odstínech. Struktura a struktura je poměrně hustá, poskytuje absolutní pokrytí a zákal. Pokud chcete Aby se omezilo používání těžkých maskovacích prvků a krémů v každodenním make-upu, bude tento výrobek úspěšně nahrazen.

Odolný vůči vnějším vlivům po několik hodin, a to i za teplého a slunečného počasí.

Hlavní výhody:

 • Chrání před sluncem s úrovní SPF 15;
 • Jsou zde vyměnitelné bloky. Dokončení zařízení, zakoupení nového je volitelné. Příjemné úspory: vyměnitelné pouzdro je podstatně levnější než balení plné velikosti;
 • Výborný převlek. Skryje zvětšené póry a dokonce i malé nepravidelnosti;
 • Bez oleje. Neobsahuje olej, odstraňuje lesk a zjemňuje tón.

"Pureness Matifying.""je jedním z nejvíce zakoupených prášků v segmentu třídy"luxus". Je to dáno dostupnou cenou a přítomností mnoha pozitivních recenzí, které lze nalézt na různých internetových zdrojích a v publikacích pro ženy.

Průhledná krása

Transparentní práškové výrobky jsou dnes možná nejkontroverznější krásou - prostředky. O jejich zbytečnosti nebo hodnotě mluví na mnoha fórech. Shiseido nestojí stranou a uvolňuje dvě verze najednou:

 • transparentní sypký prášek z průsvitného sypkého prášku a
 • kompaktní Lisovaný prášek

Rozdíl mezi nimi ve formátu balení, hmotnosti a způsobu aplikace. Jejich jmenování je identické. Pěkná textura. Jsou výborné rohože a jemné broušení neumožňuje ucpávání pórů. Je důležité poznamenat, že jsou vhodné pro normální pleť bez jakýchkoliv zvláštních problémů, zarudnutí nebo akné, protože prakticky neexistuje žádný převlek. Upravte libovolný tón, dokonale fixujte make-up a odstraňte nežádoucí lesk.

Používejte s opatrností před důležitými událostmi, s množstvím fotografií. Pokud jste omylem přeháněli s množstvím prášku, kamera, bohužel, bude určitě opravit na filmu.

Oblast pod očima a lícními kostmi je zpravidla bělená a výsledkem je, že celý obraz vypadá nepřirozeně.

Přirozený lesk pleti

Kompaktní prášek Multi-Shade Enhancer Byla vyvinuta odborníky na značku v roce 2008, ale dnes je stále relevantní.

Je prezentován ve dvou formách:

 • «Záře západu slunce"- zahrnuje světlé odstíny
 • «Terakotová záře- obsahuje tmavší pigmenty

Každý box kombinuje 5 barev, které se hladce do sebe prolínají a jsou schopny vytvořit objem nebo jasný obrys na obličeji. Bez „práškové masky“, živých a hraných barev, tento nástroj dokonale doplní jakýkoliv obraz.. Složení obsahuje speciální třpytivé částice velmi jemného broušení, díky kterému je lesk jemný a přirozený a zároveň vytváří pocit mírného opálení.

Vhodné pro normální i suchou pokožku, protože obsahuje hydratační přísady. Udržuje svěží vzhled po celý den. Neupchává póry a dobře zapadá do jakéhokoliv tónu.

Přidáme bronz

Přes východoasijské kořeny, specialisté značky nevyloučili západní trendy ve výrobě kosmetiky, mít vydaný produkt vytvořit vzhled opálení. Prášek s nádechem opálené pleti Bronzer ve třech verzích a je vhodný pro majitele různých typů barev. Je stabilní proti teplotním kapkám, nevysychá a má snadnou strukturu, vypadá přirozeně.

Nové položky

Budoucí hit tohoto léta - "7 barev" Light práškové iluminátor. Společnost Shiseido vrátil se k základům, oživení koncepce a technologie před 100 lety, nahrazení jednoho odstínu několika najednou, z nichž každá plní svou vlastní funkci. Sedmbarevný prášek je opravdový nález pro milovníky originality. S ním budete schopni zářit a zároveň bude zároveň osvěžovat a řešit několik kožních problémů, přizpůsobit se svým specifickým oblastem. Každý box obsahuje barvy:

 • Med (med) pigment, dávající zdravou zlatou záři.
 • Levandule (levandule), dokonale koriguje matnou pleť. Podívejme se odpočatý a svěží.
 • Petrklíč (Primula) teplý stín, dobře masky, ideální pro zarudnutí.
 • Peach podporuje přirozenost.
 • Pivoňka (Pivoňka), růžový tón, který může vykonávat funkce červenat.
 • Karamel (karamel), vytváří příjemný odstín opálení.
 • Lily (Lily), Klasická bílá, v minulosti základ všech značek prášku. Matne a zředí dobře a váže zbývajících šest prvků.

Balíček má také pohodlný široký kartáč s přírodními štětinami. Je měkký na dotek a dobře zastíněný. V závislosti na úhlu aplikace štětce můžete získat jiný efekt.

Vhodné pro různé tóny, zachovává vaši přirozenou krásu a příjemnou krabici a lehkou váhu (pouze 10 gramů) vám umožní mít vždy s sebou.

Více o Shiseido Powder se můžete dozvědět z videa.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky