Nyxový prášek

Nyxový prášek

Profesionální tóny mohou vaši pokožku dokončit během několika vteřin. Nyx prášek je jednou z takových možností, která umožňuje skrýt nedokonalosti kůže a dát jí sametový, rovnoměrný tón.

O značce

NYX "Profesionální make-up" - Ruská značka, vyrábějící profesionální kosmetiku.

Společnost byla založena v roce 1999. Dnes má mnoho fanoušků po celé zemi. Pobočky značky se nacházejí v Moskvě, Petrohradu a mnoha dalších ruských městech. Na oficiálních stránkách si můžete objednat i výrobky Nyx.

Vlastnosti a výhody kosmetiky

Produkty značky vám umožní vytvořit make-up ekvivalentní návštěvě vizážistky v salonu krásy. NYX kosmetika se liší od většiny analogů na trhu.

 • Pigmenty s vysokou intenzitou. Vysoká koncentrace pigmentu poskytuje vynikající hustotu. Dokonce i při použití v jedné vrstvě jsou jasné barvy nasycené. A tonální prostředky umožňují vytvořit dokonalý make-up bez „přetížení“ obličeje několika vrstvami nátěru.
 • Široká nabídka. Každý druh kosmetiky je reprezentován značkou s různými možnostmi. Prostředky, které se liší ve vzorci, struktuře a konečném výsledku, vám umožní najít ve sbírkách to, co potřebujete.
 • Náklady Cena značkových výrobků je o něco vyšší než obvyklé analogy. To však lze snadno vysvětlit nejvyšší kvalitou výrobků, jedinečností formulací a ohromujícím výsledkem používání kosmetiky.

Profesionální kosmetika je určena pro maskéry. Existuje mnoho nuance, které stojí za zvážení při vytváření make-up s těmito produkty. Některé nástroje však lze bezpečně aplikovat v každodenních obrazech bez speciálních znalostí. Jedná se o make-up základy, tonální produkty a fixativy. Mezi nimi jsou prášky prezentované značkou ve velkém sortimentu.

Složení

NYX věnuje velkou pozornost receptům svých produktů. Značka Powder neobsahuje nebezpečné zdravotní přísady a alergeny. Základem fondů jsou minerály a neškodné složky schválené dermatology. Všechny výrobky mají certifikáty kvality a mohou být používány lidmi s citlivou pokožkou.

Odstíny

V závislosti na sérii jsou prášky NYX k dispozici v různých odstínech. Mnoho nástrojů je vyrobeno v tradičních barvách béžového gamutu. Bronzovací produkty jsou k dispozici v různých odstínech opálení (od tmavě béžové až po čokoládu). Ve sbírce jsou bezbarvý prášek a tonální nástroje se zeleným odstínem. Druhá možnost nedává pleti zelený tón. Naopak, tento prášek skrývá zarudnutí, opravuje a osvěžuje pleť.

Přezkum

 • "HD dokončovací prášek"

HD dokončovací prášek je vhodný pro dívky s jakýmkoliv typem pleti. Nástroj má lehkou konzistenci vzduchu. Doplňuje make-up, takže je bezchybný, vyhlazuje mimické vrásky a skrývá zvětšené póry. Kůže se stává matnou, hladkou a sametovou. Vitamin E vyživuje a prodlužuje mladost. Transparentní odstín výrobku je univerzální. Ekologická máta neutralizuje zarudnutí. Banánový tón odstraňuje otupělost, dodává obličeji svěží a zdravou barvu.

 • "Mineral Matte"

Prací prášek je ideální pro mastnou pleť. Ultrafine broušení tvoří kluznou silikonovou texturu. Povlak vyhlazuje reliéf epidermy, dává obličej matný sametový tón. Jedná se o upevňovací nástroj určený k upevnění make-upu. Výrobek je dodáván ve dvou odstínech: „light / medium“ (světle béžová) a „medium / dark“ (tmavě béžová).

 • "NoFilter Finishing"

Tento dokončovací prášek poskytuje matný povrch bez efektu masky.Nástroj neinterferuje s dýcháním kůže, nezdůrazňuje odlupování, vyrovnává reliéf, dává obličeju dokonalý krásný tón. Povlak má vynikající odolnost, zajišťuje dokonalý make-up během dne. Šest různých odstínů vám umožní zvolit možnost pro jakýkoli typ vzhledu.

 • "Barva korigující barvu"

Ultralehký průsvitný korekční prášek lze použít jak jako vrchní nátěr, tak i jako nezávislý prostředek. Hedvábně jemná textura křečí kůži, masky zarudnutí, dodává pleti svěží a zdravý vzhled. Nástroj neobsahuje mastek a parabeny, nevysušuje pokožku. Výrobek je dodáván v odstínech zelenkavé, levandulové a žluté.

 • "Zůstat matný, ale ne plochý prášek"

Prášek základového základu se saténovým povrchem dodává pleti lehký, vlhko-odolný nátěr. Prostředky "2 v 1" poskytují ideální tón a vyhlazují úlevu od pokožky. Také nátěr matný, zjemňuje pleť, vizuálně zužuje póry. Přípravek je obohacen o užitečné minerály a zvlhčující vitamin E. Výrobek je vhodný pro suché i mokré aplikace.

 • "Sálavý finišovací prášek"

Multifunkční reflexní prášek je dodáván ve 2 odstínech. Osvětlení osvěžuje pleť, dodává jí hladký a příjemný lesk. Bronzování účinně zdůrazňuje opálení a také zářivý a krásný vzhled pleti. Jako zvýrazňovač lze použít zesvětlovač. Bronzový prášek lze aplikovat také lokálně - na lícní kosti a nos, bradu. Tento dvojitý make-up bude vizuálně vyřezávat obličej.

 • "Blotting Powder Poudre Matifiante"

Další bronzující základ dává pleti dokonalý tón a přirozený lesk. Prášek má jemnou, hedvábnou texturu, snadno padne na kůži a tvoří beztlaký povlak. Kompozice, včetně prospěšných bylinných složek, činí prášek vhodným pro jakýkoliv typ pleti, dokonce i velmi citlivý.

 • "HD Studio Photogenic"

Povrchová úprava, průsvitný prášek dodává pleti velmi lehký odstín, matování, reguluje tvorbu mazu. Nástroj neupchává póry, vizuálně vyrovnává povrch kůže. Přípravek je vhodný jak pro nezávislé použití, tak v kombinaci s tonálním základem.

 • "Twin Cake Powder"

Tento prášek má jemné mletí, které vytváří vzduchový povlak. Zlepšuje tón pleti, maskuje nedokonalosti a neutralizuje mastný lesk. Světle hedvábný prostředek vizuálně redukuje póry, dodává pleti matnou ušlechtilou barvu. Make-up zůstává v perfektním stavu po celý den, chrání obličej před ultrafialovým zářením.

Recenze

Zákazníci si myslí, že prášek NYX je výborný make-up. Prostředky se snadno vkládají, tvoří beztížný jemný kryt, dokonale skrývá nedokonalosti. Povrch kůže je vyhlazený, póry jsou vizuálně zúžené, obličej získává přirozený a krásný tón. Rohože také plní své úkoly bezchybně. Po celý den se kůže stává matnou a sametovou. Mnoho dívek odkazuje na výsledek používání produktů značky jako „efekt fotografie tváře“. Jedinou nevýhodou zákazníka je pouze absence některých zrcadel a houb pro některé výrobky.

Více informací o prášku Nyx se dozvíte v následujícím videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky