Vivienne Sabo prášek

Vivienne Sabo prášek

Málokterá žena nikdy nepoužila prášek. Tento nástroj v moderním životě je navržen tak, aby vyřešil mnoho problémů: matnou kůži, skrýt její nedokonalosti, chránit před ultrafialovým zářením. Prášek Vivienne Sabo zvládá všechny tyto úkoly úspěšně.

O značce

Historie značky je zahalena aurou romantismu a tajemstvím.

Na počátku minulého století žila v Paříži dívka jménem Vivien Szabo. Vystudovala chemii na univerzitě a trávila volný čas v laboratoři, kde spolu se svým snoubencem Louisem vytvořila vzorce pro kosmetiku a pečlivě je zapisovala do notebooku. Ona a Louis snili o založení podniku.

Ale válka začala a Louis šel dopředu. Při rozloučení jí dal hrnec fialek - její oblíbené květiny. Zpět Louis se nevrátil. Několik dní před tím, než dostanou oznámení o jeho smrti, zvadly fialky.

Tento dojemný příběh je známý z deníku dívky. Jak byl osud Vivien, není známo, na tomto deníku zkrácen.

O několik let později se notebook Vivien s kosmetickými vzorci dostal do rukou lidí, kteří znají vzorce a kosmetiku. Sen mladých romantiků se naplnil - kosmetika se začala vyrábět podle jejich vzorců. Jsou dnes vyráběny. Zlepšují se vzorce, rozšiřuje se nabídka výrobků a značka získala své jméno na počest dívky - její tvůrci se dotkli vzrušujícího příběhu. Na obalu výrobku jsou často zobrazeny fialky, které Vivien tak miloval.

Značka má v mnoha zemích dobře zaslouženou popularitu, protože kombinuje vynikající kvalitu a dostupné ceny. Výrobky jsou hypoalergenní, jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin s využitím moderních technologií. Složení produktů se často zavádí do pokožky šetrných látek, které se ne vždy nacházejí v dekorativní kosmetice.

Produkty moderní značky jsou vše, co je nezbytné pro moderní make-up. Barevná paleta dekorativní kosmetiky je velmi široká, každá žena si bude moci vybrat odstíny vhodné pro ni. Prášek si zaslouží pozornost - jeho sortiment je velmi široký.

Vlastnosti a výhody kosmetiky

Při nákupu prášku se mnoho žen rozhodlo pro kosmetiku Vivienne Sabo, protože má několik výhod. A skutečnost, že prášek není příliš drahý, není z nich nejdůležitější.

Tento kosmetický přípravek je k dispozici v různých formách: kompaktní, drobivý, v kuličkách. Každá dáma má možnost si vybrat ten, který je pro ni vhodný.

Prášek Vivienne Sabo má jemnou a jemnou texturu, která se snadno používá. Pomocí kosmetiky Vivienne Sabo nemusíte během dne často měnit make-up.

Mezi existující paletou odstínů je snadné vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašemu přirozenému odstínu pleti a přizpůsobí se mu, čímž dodá vašemu obličeji krásnou zdravou barvu. Výrobek může nejen skrýt kožní vady a matně ji po dlouhou dobu, ale také zvlhčit a chránit před ultrafialovým zářením.

Univerzální prášek vhodné pro všechny typy pleti, dokonale doplňte make-up.

Použití zvýrazňovače Budete mít možnost provádět módní módu v make-up - tvář sochařství.

Zvláštností kosmetiky Vivienne Sabo je dostupnost výrobků se speciálními vlastnostmi, které ji odlišují od mnoha jiných značek.

Samozřejmě, že ženy s mastnou pleť často používají prášek a mnoho značek vyrábí speciální výrobek.

Mastná kůže má však často tendenci k vyrážkám a zánětům. Značka Vivienne Sabo bere v úvahu a produkuje produkt, který nejen schne záněty, ale má také léčivý účinek.

A pro dehydratovanou pleť je k dispozici zvlhčující prášek.

Odstíny

Při výběru prášku je jedním z úkolů najít správný odstín. S Vivienne Sabo je to možné.

Paleta odstínů obsahuje několik tónů, od velmi lehké béžové až po med a písek. Ale ani ta druhá nebude příliš tmavá - kosmetika Vivienne Sabo určená pro ženy s evropským typem pleti. Je charakteristické, že tmavé tóny dodají hnědý odstín, aniž by obličej byl nažloutlý nebo načervenalý.

Prášek v zeleném balení určený pro problémovou pleť, má 3 tóny. Jsou označeny A1, A2, A3. Zajímavé je, že při testování na prstu vypadají všechny tóny velmi lehce. Když se však aplikuje na obličej, tento efekt zmizí, prášek získá přirozenou barvu. Proto by ženy s velmi slušnou pokožkou neměly zvolit A3, i když to nebude dělat tvář žlutou.

O něco širší paleta hydratačního prášku (je v černé krabičce) - 4 tóny. Při testování můžete snadno zvolit požadovaný odstín.

Černé krabice jsou také baleny. matovací prášek. Vzhledem k tomu, že je navržen tak, aby dokončil make-up a rohože, je vyroben v jednom tónu. Dáma s jakýmkoliv odstínem kůže ji může bezpečně používat.

Prášek v kuličkách má dva odstíny. Ženy se slušnou kůží mohou použít tmavší místo zvýrazňovače, aby získali lehký přírodní červenat.

Složení

Značka Powder má originální složení. Výrobce se stará o ženy a jejich krásu a jako součást prášku najdete mastek, reflexní částice, přírodní oleje, minerály a vitamíny, jakož i speciální přísady.

Částice odrážející světlo se zavádějí do drobivosti, pomocí kterého se dosáhne hladkého obložení. Silikonové přísady na bázi oleje a minerální olej chrání pokožku a činí ji hedvábnou. A mastek poskytuje otupělost.

Zajímavé je jeho složení Ideální Sublime. Má antibakteriální účinek, protože obsahuje kyselinu salicylovou a čajovníkový olej. Na základě těchto produktů dělat problém produkty péče o pleť.

Více informací o prášcích se dozvíte z videa.

Další složka, která se zřídka nachází ve složení prášku - oxid zinečnatý. Díky němu má Ideal Sublime léčivý účinek. Oxid zinečnatý je látka používaná k dezinfekci a suchému zánětu. Pravidelné používání Ideal Sublime může zlepšit stav problémové kůže.

Každý typ prášku obsahuje parfémy, čímž získává jemnou jemnou vůni.

Přezkoumání fondů

Rozsah prášku je poměrně rozsáhlý. Existují univerzální produkty a výrobky se speciálními vlastnostmi. Mohou být kompaktní a drobivé.

Ideální vznešený

Tento výrobek stojí mimo kompakt. Pro ženy s mastnou pletí je to skutečný nález, protože ne všechny značky produkují specializovaný výrobek pro problémovou pleť. Má trvalý matovací efekt. A aplikovat na odpovídající make-up základny je schopen udržet krásný obličej po celý den.

Nicméně, pokud chcete opravit make-up, uděláte to bez jakýchkoliv potíží: pohodlné, krásné krabice má zrcadlo, houba je součástí balení.

Vlastnosti výrobku plně odpovídají deklarovanému názvu: „Perfektní čištění“. Složky v jeho složení působí proti kožním vadám. Kromě toho, že je prášek dokonale maskuje, aktivně bojuje s zarudnutím a podrážděním a má výrazný antibakteriální účinek, chrání pokožku před škodlivými účinky prostředí.

Tento léčivý přípravek nesmí být užíván denně, pokud zánět prošel.

Přítomnost tří odstínů vám umožní vybrat si vhodný a poskytnout sametový povrch kůže.

Nuage Universal Compact

Tento kompaktní prášek je univerzálním prostředkem k doplnění make-upu, protože je ideální pro jakýkoli tón pleti.Má ultratenkou texturu, obsahuje reflexní pigmenty. Na kůži je neviditelný, protože je téměř transparentní. Nuage Universal Compact poskytuje po celý den trvanlivý make-up, který dodává pleti hladký, matný vzhled.

Nuage matovací prášek vydávané v drobivé formě. S pomocí této průhlednosti získáte porcelánovou matnou pokožku. Výrobek má mimořádně jemnou jemnou texturu a na obličej položí průhledný závoj, který dokonale vyladí svou barvu, přizpůsobí ji a upevní make-up. Tento účinek je velmi stabilní a prášek je ekonomicky výhodný.

Pokud je vaše pokožka normální nebo suchá, použijte prášek lépe štětcem. A pokud máte mastnou pleť, která potřebuje silnější nátěr pro odstranění lesku, je lepší použít houbu.

Bon marche

Prášek z kolekce make-upu Bon Marche je velmi praktickou možností. Vhodné pro všechny typy pleti, má hydratační účinek. Má vitamíny a užitečné složky.

Dokonale redukuje drobné nesrovnalosti, skrývá zarudnutí a loupání, trvale fixuje make-up. Večerní barva a sametový vzhled vypadá přirozeně v každém světle.

Prášek je k dispozici v několika odstínech, nepřidává žlutost na obličej a dokonale se přizpůsobí vaší přirozené barvě a vytvoří zdravý vzhled.

Nějaké nepříjemnosti je nepřítomnost zrcadla. Nicméně, tato hedvábná pleť s jemnou fialovou vůní dává dokonalý make-up.

Hydratante joli moyen

Ženy se suchou pokožkou si obvykle stěžují, že je pro ně obtížné vybrat si matovací prostředek, který by jejich pokožku neusušil. S Hydratante Joli Moyenem je jejich problém snadno vyřešen. Ačkoli Hydratante Joli Moyen je určen pro všechny typy pleti, je ideální pro ty, kteří mají sklon k suché pokožce.

Není žádným tajemstvím, že někteří majitelé mastné pleti, zejména mladé dívky, se o její dokonalost intenzivně starají a někdy se dostávají k opačnému výsledku a dostanou přehnanou kůži. Hydratante Joli Moyen a pro ně bude cesta ven.

Faktem je, že tento prášek je díky mastku v jeho složení nejen dokonale matný, ale také aktivně zvlhčuje. Přispívají k tomu speciální přísady a oleje. Vitamíny a další užitečné prvky se starají o obličej, pomáhají udržovat pokožku v dobrém stavu.

Výrobek má jemnou jemnou texturu, lehce padá na kůži a poskytuje přirozený zdravý vzhled. Dobře zvolený odstín skryje drobné kožní vady, zarudnutí a odlupování, pokožka bude hedvábná a příjemná na dotek.

S hydratačním práškem Hydratante Joli Moyen je po celý den zajištěn pocit pohodlí a příjemná vůně fialek přinese další radost.

Poudre melanže

Poudre Melange se skládá z kuliček různých barev. Na štětce se mísí tóny a prášek dopadá na obličej tenkou rovnou vrstvou, což jí dodává krásný odstín. Tento produkt je schopen vyrovnat pleť a učinit póry vizuálně menšími, což je skvělé pro mastnou pleť.

Koule různých barev hrají jinou roli. Světlo určené pro krásný zdravý vzhled vaší pleti. obsahují reflexní částice, které jsou zodpovědné za rovnoměrný tón. Matrace z bronzových a tmavých kuliček a jemný třpyt.

Poudre melanže pomůže učinit obličej výraznějším. V kombinaci s bronzerem a zvýrazňovačem je ideálním nástrojem pro večerní líčení.

Prášek na míčích je velmi úsporný, máte ho dost dlouho.

Recenze

Na prášek Vivienne Sabo můžete najít obrovské množství zpětné vazby. Zpětná vazba je většinou pozitivní.

Negativní hodnocení bylo v případech, kdy byl vybrán nesprávný odstín.

Ženy chtějí získat skvělý produkt za cenu rozpočtu. Někteří říkají. To, co si tento nebo tento produkt koupil spontánně kvůli nízké ceně a spokojenosti s kvalitou.

Dámy oslavují jemnou jemnou texturu, krásné tóny prášku, které nedávají nadměrnou žlutost.Oni považují za plus skutečnost, že značka uvolňuje výrobek v různých formách, a ráno můžete použít sypký prášek v dopoledních hodinách a dát kompaktní jeden do kosmetické tašky. A dodají, že s Vivienne Sabo není nutné aktualizovat make-up často.

Podle recenzí, všechny produkty dobře zapadají na kůži a distribuovány přes to.

Ženy si všimnou, že produkty mají vysokou schopnost matování, dobře zakrývají vady kůže, znatelně snižují póry.

Podle spravedlivého pohlaví jsou všechny deklarované kvality pravdivé.

Zvláště dámy jako hydratační a antibakteriální prášek. Po období užívání se stav kůže zlepšuje. Dámy s problematickou pokožkou si všimnou, že zánět zmizí, je zde méně vyrážek.

Dámy považují za pěkný doplněk krásný design obalu a jemnou vůni produktu.

Ženy říkají, že produkt Vivienne Sabo budou kupovat již dlouho.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky