Avon prášek

Avon prášek

Aby byla tvář krásná, ženy jsou široce aplikované make-up. Ale aby make-up vypadal dokonale, musí mít úplný vzhled a to je nemožné bez prášku.

Opravte reliéf a ovál obličeje, odstraňte přebytečný lesk a sametovou a tupou pleť, skryjte nedokonalosti kůže - Avon prášek zvládne všechny tyto úkoly.

O značce

Historie značky začala před více než stoletím - v roce 1886. Jeho zakladatelem byl Američan David McConnell. Když se zabýval prodejem knih, přišel s originálním tahem, aby přitáhl zákazníky - začal objednávat parfémy. Brzy se ukázalo, že o spravedlivý sex se více zajímá parfém než v knihách. A David se rozhodl změnit směr svého podnikání.

V těch dobách byl přímý prodej nejúčinnějším způsobem prodeje výrobků a pro ženy bylo obtížné najít práci. Společnost má spoustu obchodních zástupců - ženy v domácnosti, které prodávaly kosmetiku dalším ženám.

Postupem času si značka získala popularitu a dnes je společnost Avon známa ve 120 zemích světa.

Produkty Avon jsou vše, co potřebujete k make-upu, parfumerii, péči o obličej a tělo, péči o vlasy, šperky, doplňky, oblečení a obuv. Výrobky jsou vyráběny nejen pro ženy, ale i pro muže.

Zboží je popularitou povinno poskytovat vysokou kvalitu, obrovský sortiment, barevnou rozmanitost. Výrobky jsou vyráběny na moderních zařízeních s využitím nejnovějších technologií a použitím přírodních komponent.

Úspěch je podpořen krásným designem, rozumnými cenami, různými bonusy, slevami a prodeji.

Specialisté značky aktivně pracují a v každém katalogu jsou nové položky.

Vlastnosti a výhody

Mnoho žen, které používají prášek, dávají přednost slavné značce. A to není překvapující.

Jedním z důvodů je však kvalitní výrobek za dostupnou cenu. Faktem je, že prášek Avon má několik výhod. Má jemnou, jemnou texturu, snadno se aplikuje a nevyžaduje časté používání po celý den.

Moderní prášky navíc plní řadu různých funkcí. Pokud se dříve tento nástroj byl použit k nápravě make-upu čas od času, nyní prášek může zvlhčit kůži, mají sušení a protizánětlivý účinek, chrání před ultrafialovým zářením. Všechny tyto vlastnosti jsou plně vybaveny produkty Avon.

Každá dáma si bude moci vybrat výrobek vhodný pro její barvu a typ pleti. Avon se také stará o dámy všech věkových kategorií. Tam jsou linky pro zralé kůže, a mladé dívky mohou snadno najít správný produkt.

Prášek Avon se vyrábí v různých barvách, může dodávat světlý krásný odstín, který je vlastní zdravé pokožce.

Aplikace na obličej tonální báze vyhlazuje texturu pleti, připravuje se na make-up.

Je známo, že u žen v prášku se s větší pravděpodobností používá mastná pleť, aby se odstranil mastný lesk. Avon produkty budou poskytovat rohoži a pohodlí pro tuto pokožku po celý den.

Pokud chcete vytvořit svůj obličej, Avon je vám k dispozici - byla vyvinuta celá řada nástrojů.

Je také důležité, aby byl prášek k dispozici v různých formách - kompaktní, drobivý, krémový prášek, v kuličkách, s různými přísadami. Snadno si vyberete vhodný nástroj pro vás.

S produkty známé značky je zaručena bezchybnost make-upu.

Přezkoumání fondů

Rozsah prášku je rozsáhlý. Široce představoval kompaktní.

Velmi chvályhodné Luxe série. Je vhodný pro zralou pleť. Tento prášek tvoří tenkou beztlakovou vrstvu. Obsahuje extrakt z bílého safíru, dodává pleti přirozený svěží vzhled.K dispozici ve dvou odstínech - Fair Silk a světle střední hedvábí.

Pro rozšíření matovacích vlastností prášku bude účinné použití kapalné základní báze.Apartmá». Díky tomu je pleť hladká a sametová, její aplikace je srovnatelná s účinkem bezbarvého prášku.

Pro mladou pleť je perfektním řešením Řada barev Trend. Kompaktní prášek „Ideal“ dobře vstřebává sekrece mazových žláz, křečí a dodává svěžest. Má dva odstíny - Střední (béžová) a světlo (světlo). Pro dokonalé vyrovnání tónů a stejnoměrného pokrytí jsou vhodné odstíny Transulecent (Transparentní) a Transulecent Tan (Polibek slunce).

Pozoruhodné vlastnosti Lisovaný prášek. Několik různých odstínů vám umožní vybrat ten správný.

Prášek je dobře zastíněný, zjemňuje tón obličeje, skrývá nedokonalosti, umožňuje pleti vypadat přirozeně v každém světle.

Jemné matné vlastnosti mají sypký prášek.

Díky vzdušné struktuře "Klid Shine" bezchybně aplikován, dává přirozený záře, protože to, co dostal jeho jméno. K dispozici v 5 tónech, od světlého až po světle hnědé.

Jedna z velkých nabídek Avonu je tranparentní fixační prostředek. Magix prášek. Je transparentní, téměř neviditelný na obličeji, ale dokonale fixuje make-up bez vážení, neupchává póry.

Tento bezbarvý prášek obsahuje minerály, které mají dobrý účinek na pokožku.

Další skvělý výrobek - prášek v kuličkách Ideální Flawless CC. Má barevný korekční efekt. Korektivní účinek zajišťují kuličky různých barev.. Pomáhají řešit různé problémy: zakrývají zarudnutí a kruhy pod očima, odstraňují žloutnutí, ztmavují tmavé skvrny.

A bílé koule poskytují lehký lesk.

Kapalný krém Ideální pro ženy se suchou a normální pokožkou. Zjemní a zjemní pokožku.. Výběr vhodného odstínu je snadno proveditelný z navrhované palety.

Bronzer a zvýrazňovač přispějí k výraznějšímu výrazu obličeje. Na stránkách adresářů můžete pravidelně vyhledávat podrobné pokyny pro používání těchto nástrojů.

Prášek, sochařský obličej - módní trend v make-upu.

Pro spolehlivější utajení nedokonalosti pleti jsou určeny korekční prostředky.které mohou být jak tekuté, tak smetanové. Ohdokonale plní svou funkci, mají jemnou strukturu.

Jak si vybrat

Při výběru je třeba zvážit především typ pleti.

Pro mastnou pleť zvolte prášek s matnými vlastnostmi., lépe lisovaný nebo kompaktní - tekutý smetanový prášek je schopen zdůraznit nedostatky.

Volba barvy se provádí v závislosti na přirozené barvě pleti, nejlépe o jeden tón světlejší. V případě velmi slušné pleti by tón agenta měl odpovídat jeho tónu.

Pokud je vhodné držet kompaktní prášek se zrcadlem v kosmetickém sáčku, který si vezmete s sebou, pak je pro domácí použití lepší se rozpadat - spočívá v jednotnější tenké vrstvě.

Pro večerní líčení si můžete vybrat nástroj s třpytivými částicemi, za denního světla je takový make-up nevhodný. Je třeba mít na paměti, že takový nástroj by neměl být aplikován na střed obličeje, ale pouze na lícní kosti a chrámy.

Můžete také prášek ramena, pokud jsou otevřené.

Pro problémovou pokožku použijte prášek s antiseptickými přísadami. Nedoporučuje se však používat denně, měl by být používán v přítomnosti zánětu a aplikovaná houba by měla být čerstvá každý den.

Pokud použijete základ, prášek by měl mít stejnou sérii a stejný odstín.

Jak se přihlásit

Před zaprášením by měl být obličej navlhčen tkání, pokud obsahuje stopy kožních sekretů nebo přebytek tonálního základu.

Pro poprášení použijte kartáče, šluky a houby. Jejich použití závisí na použitých prostředcích. Kartáče a obláčky jsou obvykle používány pro drobivé a minerální houby - pro kompaktní a tekuté.

Při aplikaci drobivých a minerálních látek je nutné dbát na to, aby byl tonální základ zcela nasáklý a obličej suchý.jinak bude prášek nerovnoměrně padat. Štětec si vezme trochu peněz a míchá od středu obličeje. Pomocí štětce můžete aplikovat velmi tenkou vrstvu kosmetiky. S použitím houby se získá hustší vrstva.

Je velmi snadné použít práškový obláček pro aplikaci prášku, ale to by mělo být provedeno pouze doma - sbírá spoustu peněz, a když se použije, může se rozpadat na oblečení.

Kompaktní se obvykle prodává s houbou. Lehce naneste houbu s práškem na obličej a lehce otřete.. Pohyb by měl být prováděn podél linií kůže.

Používejte bronzový prášek, obzvláště opatrně odstínujte, bez zanechání jasných kontur. Nezapomeňte na výstřih.

Hodnocení zákazníků

Ženy zanechávají mnoho zpětné vazby, většinou pozitivní. Oslavují širokou škálu produktů, výběr typu pleti a barvy.

Líbí se jim, že výrobky jsou dobře aplikovány na obličej, snadno rozloženy po kůži, protože mají jemnou texturu světla.

Zástupci spravedlivého pohlaví s mastnou pletí říkají, že se jim nakonec podařilo vyřešit problém nadměrného mastného lesku kůže - efekt matování trvá téměř celý den.

Ženy hovoří velmi silně v prášku, protože plní několik funkcí současně. Kromě toho se vyznačuje ekonomickou spotřebou.

Nepravidelné recenze jsou zpravidla přítomny v případech, kdy agent nebyl vybrán podle typu kůže nebo byl nesprávně aplikován.

Mnohé ženy říkají, že jsou spokojeni s cenovou politikou značky a dalším nástrojem, který jistě objednají v Avonu, a doporučují ji svým přátelům.

Více o Avon prášku se můžete dozvědět z následujícího videa.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky