Prášek Guerlainu

Prášek Guerlainu

Prášek Guerlain je příkladem vysoce kvalitní luxusní kosmetiky, která stojí za to, že na to vynaložíte peníze. V tomto článku se budeme zabývat hlavními výhodami a nevýhodami produktů této značky a podrobně uvážíme některé z jejich nejoblíbenějších prášků.

O značce

Společnost Guerlain vznikla v roce 1828. Jeho zakladatel obdržel chemickou výchovu, která mu umožnila nastartovat vlastní parfémy. Zpočátku se zabýval výhradně výrobou parfémů, vytvářením rafinovaných a lehkých aromatických směsí. Postupem času však popularita rostla a rozhodl se rozšířit svou produkci. V sortimentu společnosti Guerlain se objevila dekorativní a ošetřující kosmetika.

Mezi klienty společnosti se objevilo mnoho slavných lidí, počet obchodů a továren se zvýšil. To naznačuje, že Guerlain skutečně dosáhl úspěchu. Od konce devatenáctého století je tato značka považována za jednoho z nejdražších a nejkvalitnějších francouzských výrobců parfémů a kosmetiky.

V současné době výrobci věnují velkou pozornost nejen tvorbě nových výrobků, ale také zlepšování jejich složení. Stejně jako mnoho jiných značek je nyní Guerlain odhodlán učinit svou kosmetiku šetrnou k životnímu prostředí.

Vlastnosti a výhody kosmetiky

Prášky Guerlainu jsou dostupné v několika variantách. Ve svém sortimentu najdete kompaktní modely s vyměnitelnou jednotkou a prášky v kuličkách a minerální kosmetiku.

Jednou z nejčastějších možností je kompaktní prášek. Taková kosmetika je přítomna prakticky v každé značce a Guerlain samozřejmě není výjimkou. Kompaktní prášek mají velmi vysokou kvalitu, dobře lisovaný a nerozbalí se v obalu.

S pomocí této kosmetické budete dělat obličej nudný a vyrovnat jeho stín. Prášek nedává žádný další lesk, zanechává pokožku sametovou a hladkou. Taková rohož je téměř nenahraditelná a zaslouží si místo v make-upu téměř každé dívky.

Pro fixaci make-upu se hodí klasický práškový prášek Guerlain. To vám umožní, aby pleť byla co nejpřirozenější. Je žádoucí aplikovat na obličej práškovým potahem nebo širokým kartáčkem. Prášek Guerlain Crumbly je vhodnější pro ty, kteří mají téměř dokonalou pleť, bez viditelných vad.

Slavný prášek na míčích také získal velkou lásku dívek a žen. Tento make-up nástroj je považován za kultovní produkt Guerlain. V malé sklenici jsou kuličky různých odstínů. Pomocí štětce můžete vytvořit perfektní tón, který se získá smícháním několika odstínů.

Odstíny zde nejsou vybrány náhodně a všechny vícebarevné kuličky plní různé funkce. Růžová dodává pleti svěžest, bílá je zářivá, zelená neutralizuje všechny druhy zarudnutí a zánětu. Výsledkem je, že se kůže mění a je dobře upravená.

Také nemluvě o bronzeru. To nejen dodává obličeji příjemný zdravý stín, ale také hydratuje obličej. V létě vám tento prášek ušetří mnoho problémů.

Složení

Jak již bylo zmíněno, složení produktů z Guerlainu je velmi dobré. Výrobci se snaží nepoužívat komponenty, které jsou špatné pro kůži, a aby jejich výrobky byly co nejzdravější. Proto, po použití jejich prášků, nebudete mít žádné další vyrážky.

Odstíny

Pěkný bonus lze nazvat různými barvami. V nabídce Guerlainu najdete vhodné tóny pro téměř jakoukoliv pleť. Bez ohledu na to, zda je vaše kůže opálená, nebo zcela sněhově bílá, můžete najít „váš“ tón.

Přezkum

Meteority Perly

Prášek v kuličkách od Guerlain je velmi kultovní nástroj, který zná téměř každý, kdo má zájem o kosmetický průmysl. Mezi řadu můžete najít matování a efekt opalování.

V návaznosti na popularitu "míčků" se tvůrci rozhodli vydat pohodlnější verzi se stejnými vlastnostmi. Kompaktní prášek z této série vypadá velmi neobvykle. Pimply povrch je zpočátku překvapující, ale postupem času se na něj použije.

Leží na povrchu hustší vrstvy, takže je vhodnější pro mastnou pleť. Proto se bronzový prášek používá jen zřídka na celý obličej. Na druhou stranu, mnoho dívek a žen ho ráda používá jako bronzer.

Parure Compact Foundation

Tento produkt, na rozdíl od předchozího, lze nazvat klasikou. To je jednoduchý prášek, který odstíny a matný obličej. Při prvním použití se může zdát, že jeho struktura je příliš meandrová. Ale na tváři to vypadá normálně. Výrobek nezdůrazňuje peeling a jemné chlupy.

Obecně platí, že textura není viditelná na obličeji, a ze strany se zdá, že vaše kůže je prostě přirozeně dobrá. Současně se velmi snadno aplikují prostředky. Neproléhá a nevylévá.

Tento prášek je dokonalý, aby se tón pleti vyrovnal, ale neskrývaly žádné viditelné nedostatky. Výraznější výsledek lze dosáhnout kombinací prášku z této značky s odpovídajícím tonalnikem. Tento make-up se udržuje po celý den, aniž by se změnil stín. Takže budete neustále vypadat přirozeně a dobře upravený.

Paritní zlato

Tento výrobek lze popsat jako kříženec mezi základem a práškem. Jeho lehká textura vypadá dobře na kůži jakéhokoliv typu. Zároveň nedostanete účinek vrstvení a masky na obličej.

Takové prostředky je možné aplikovat pomocí speciální houby, která jde do sady. Prášek rozprostřete z nosu a lícních kostí. Tak získáte ten nejvýraznější výsledek. Jako prášek se tento produkt nanáší štětcem. V tomto případě tenká vrstva produktu pouze zarovná tón a opraví make-up.

Vždy můžete dát ji do kabelky, aby bylo možné opravit make-up v každém okamžiku.

Les Voilettes Translucent

Stejně jako mnoho jiných výrobků z Guerlainu, i tento prášek má příjemnou fialovou vůni. Minerální maskovací činidlo je dobré, protože nezpůsobuje žádné podráždění nebo alergické reakce. Proto může být použit i na velmi citlivou pokožku.

Samozřejmě se nedá očekávat, že minerální prášek vytvoří zázrak a problematická pleť bude dokonale hladká a hladká. Ale tento produkt vám opravdu umožňuje dát dobře upravený obličej.

Pro produkt, který je drahý, výhodou je, že je velmi hospodárný. Zejména pokud je nástroj aplikován štětcem kabuki.

Spodní prádlo

Tento výrobek je vhodný pro suchou pokožku. Ona je také často volena staršími ženami. Dokonale se hodí na pokožku, aniž by zdůrazňoval jemný peeling a vrásky. Prášek je velmi lehký, ale pokud je aplikován v několika vrstvách, bude tón hustší. Zároveň nikdo neříká, že máte na tváři hodně "omítek".

Recenze

Obecně platí, že recenze na prášek z Guerlainu jsou většinou pozitivní. Kosmetika není pro každého dostupná, protože si můžete dovolit kvalitní drahý prášek, je nejlepší věnovat pozornost kompaktu - prostředku od Guerlainu.

Více o Guerlainovém prášku se dozvíte z videa.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky