Sypký prášek Givenchy

Sypký prášek Givenchy

Každá žena se snaží zachovat svou přirozenou krásu tak dlouho, jak je to jen možné. Proto je správná volba kosmetiky - nejdůležitější věc v péči o pleť. Sypký prášek Givenchy vytvořený tak, aby každá dívka, žena vytvořila krásný, jasný nebo jemný obraz.

Givenchy kosmetika po mnoho let je velmi populární mezi zákazníky.

Široká škála produktů umožňuje každé ženě vybrat si něco speciálního pro sebe. Různorodá paleta odstínů fascinuje. Z tohoto důvodu stojí za to se trochu lépe seznámit s tímto řádkem.

Více na Givenchy sypký prášek v příštím videu.

"Prisme Libre"

Univerzální lék, který je naprosto vhodný pro všechny typy pleti. Matný čtyřbarevný prášek - jen umělecké dílo od mistrů Givenchy, protože byli schopni kombinovat čtyři rafinované odstíny do jednoho prášku. Jeho hlavní předností je jemná a lehká textura, stejně jako příjemná vůně bílého pižma a šeříku.

Po nanesení pokožky na obličej se stává hedvábná, tón se zlepší, reliéf je vyrovnán, a co je nejdůležitější, získává sametovou a zářivou barvu. Máte-li mastnou pleť, nebojte se - její přebytečný prášek se dobře vstřebává a během dne působí jako opar.

Metoda jeho aplikace je velmi jednoduchá. Chcete-li začít, otevřete zkumavku, pak stiskněte houbu na dávkovač, dobře protřepejte (tím odstraníte přebytečný produkt) a naneste na obličej.

Soudě podle hodnocení zákazníků, výsledek nebude dlouho v příchodu: vaše kůže bude svítit zevnitř při prvním použití.

"Poudre Premiere"

Každá žena ví, že základem make-upu je vysoce kvalitní prášek. Poudre Premiere je transparentní prášek. To je jen kouzelná hůlka pro ty, kteří mají problémovou pokožku obličeje. Díky svému jedinečnému složení se zlepší a vyrovná tón obličeje, díky čemuž je přirozený, dává skvělý matný a zářivý pohled z nutrie.

Průhledná, jemná textura dokonale zapadá do všech odstínů vaší pleti.

Jemně pokrývá obličej, zjemňuje tón, posiluje make-up, je schopen trvale odstranit mastný lesk.

Algoritmus pro stejné použití jako předchozí.

"Visage Mat"

Nástroj je skvěle vhodný pro doplnění vašeho denního make-upu. Jedná se o nádhernou paletu čtyř barev, kterou vytvořili odborníci značky Givenchy. Prášek vám umožní získat dokonalý odstín obličeje a zároveň zdůrazňuje přirozenou krásu.

Nástroj perfektně sedí, nevykazuje mastný lesk. Jeho hlavní předností je, že dokonale zakrývá všechny vady kůže, jako je například zánět, podráždění, stárnutí, jemné vrásky. Tento prášek je schopen dokonale hladký tón obličeje, což mu dodává čerstvost po celý den, ale nezapomíná ani na póry: kožený potah je schopen "dýchat".

Pokud budete dělat make-up pomocí Visage Mat, bude to perfektní.

Měli byste nejprve vyčistit kůži, aplikovat základ pro make-up. Pomocí houby nebo kulatého kartáče naneste prášek od středu čela a pohybujte dolů po bradě. Naneste na nos a tváře lehkými pohyby štětce.

Samostatnou položku bych rád zdůraznil případ, ve kterém je prášek. Vyrábí se v černých tónech lakového plastu. V horní části víka se chlubí logo značky značky. Takový elegantní dárek může být prezentován Vašim příbuzným a přátelům žen, dívek, sester.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky