Khaki parka

Khaki parka

Již v sezóně jsou parky jedním z nejoblíbenějších typů svrchních oděvů. Pozornost jim byla věnována nejen mladí lidé, ale i lidé starší generace. To není jen pohodlný a snadný produkt, ale také neuvěřitelně stylová věc.

Stojí za zmínku, že khaki barva se stala jednou z nejoblíbenějších barev parků. Vyznačuje se zvláštním omezením a přísností. To je vynikající volba pro moderní ženy a muže jakéhokoliv věku.

Vlastnosti a výhody

Park se poprvé objevil před mnoha lety s piloty, kteří preferují pohodlné a praktické oblečení. Základem byly eskymácké bundy, které byly pokryty rybím olejem pro odolnost proti vlhkosti. A teprve o něco později tento oděv začal vstupovat do každodenního života obyčejných lidí.

Za prvé, park se vyznačuje krásným střihem. Nedrží pohyby a nevejde se do formulářů. To je důvod, proč mnoho tlustých dívek si vybrat toto oblečení. Výrobek je naprosto pohodlný na nošení.

Klasická parka má délku kolena nebo střední stehno. Dokonale pokrývá většinu těla a dokonale ohřívá svého majitele. Je třeba říci, že upevňovací šňůra na pásu nezmrzne. Pokud ho utáhnete, můžete se vyhnout foukání větru ze dna.

Pro nejchladnější lidi jsou výrobky zdobeny kožešinami. Tento prvek pomůže chránit krk, hlavu a dokonce i část obličeje. Mimochodem, takový zajímavý detail může být odnímatelný. Věnujte pozornost tomu, protože pak produkt zcela ztratí svou sezónnost.

Módní khaki je považován za jednu z nejmodernějších módních scén. Návrháři šijí nejen svrchní oděvy tohoto odstínu, ale i různé šaty, sukně a doplňky.

Stojí za to hovořit o jeho praktičnosti? Ochranné barvy zachrání park před znečištěním. Tato otázka je obzvláště důležitá v demi sezóně, kdy je to bujná.

Další malá výhoda této věci je obrovské množství kapes. Jsou nutně šité na obou stranách uzávěru a někdy také zdobí rukávy. Mnoho výrobců také duplikuje malé otvory pro předměty uvnitř kabátu.

Jak si vybrat a kdo bude vyhovovat

Především je nutné rozhodnout o sezónnosti zboží. Zimní bundy mají pevnější podložku a další izolaci. Jiné modely také potřebují podívat se na podložku, protože to šetří před větrem.

Totéž platí pro tvar a délku. V parcích, styly jsou podobné, ale přesto se liší v detailech. K dispozici jsou kratší modely, které jsou určeny pro teplou sezónu. Vyznačují se materiálem z přední strany. Delší bundy chrání před mrazem a větrem. Oni jsou často zpracovaní sloučeninou, která dovolí jim být vodotěsný.

Nezapomeňte na krajku, která by měla být přítomna nejen na pásu, ale také na spodní straně výrobku. Za prvé, jedná se o klasický detail známého výrobku a za druhé také pomáhá chránit před větrem.

Zámek je dalším prvkem klasických parků. Výrobci jej často mění na tlačítka a tlačítka. Poslední detail rád duplikuje na límci. Tlačítka umožňují zavřít krk.

Mnozí věří, že tato bunda je mládí. Nicméně, časy se mění, a teď se můžete setkat v parcích a děti, a dost dospělých. Hlavní věc je, že hlavní styl oblečení a doplňků odpovídá hlavní postavě. Pak bude váš obraz vypadat harmonicky a klidně.

Populární modely

Letní park

V dnešní době vypadají letní parky, které vypadají jako dlouhé větrovky, neuvěřitelně populární. Mohou být bez podšívky nebo zdobené sotva znatelnou textilií z mořského okraje. Velmi oblíbené modely džínoviny, které jsou perfektně kombinovány s běžným nošením.

Samotná bunda je obvykle o něco kratší a sotva zasahuje do boků. Hlavním rysem je známý řez, šněrování a kapsy. Mimochodem, kukla v takových modelech často není, nebo může být odnímatelná.

Demi-season park

Tato bunda má vždy dvojitou podšívku. První je vyplněna izolací a druhá ji uzavře. Modely pro podzim a jaro vypadají mnohem objemněji a jsou vždy zdobeny kapucí. Nejčastěji není tkanina zpracována a je hygroskopická.

Klasická délka je až do poloviny stehna, protože není venku tak chladno. Manžety zdobí rukávy a stylový stojací límec zavírá krk.

Zimní park

Zimní styl nutně má izolaci. Nejčastěji je to dolů nebo syntetický winterizer, který výrazně zvětší bundu v objemu. Samozřejmě, přírodní obložení lépe chrání před nízkými teplotami. Pokud je to možné, upřednostňujte ho.

Materiál obličeje se nejčastěji liší od předchozích modelů. Obvykle se používá hustá pláštěnka, která dokonale chrání výrobek před větrem, sněhem a deštěm. Kromě toho je taková věc snazší čistit od nečistot.

Klasická jamka dobře zavírá hlavní části těla a nedrží pohyby. Pokud jde o kapotu, je to povinné. Nejlepší ze všeho, pokud to bude přítomen kožešiny.

Co na sebe

Parka je ležérní svrchní oděv, který se podobá sportovnímu stylu. Nejlepší s ní stejné věci.

Ženy mohou nosit sukně nebo šaty s tímto oblečením, ale jen se zvláštními styly. Měly by být těsné a výstižné. Kůže a tlustý, nevhodný dres jsou vítány. V tandemu s hrubými botičkami budou tyto oblečení vypadat velmi stylově.

Nejvhodnější je kombinovat park s džíny a legíny. Musí být také husté a mají jasný tvar. Pokud jde o boty, tenisky, šněrovací boty a zimní bundu uggs dokonale zapadnou.

Tašky by měly mít jednoduchý střih a střední velikost. Modely s dlouhými vlasy a batohy jsou vítány.

Nejlepší ze všeho s parkem vypadá polusportivnaya klobouk matné barvy. Pokud chcete nosit šátek na vrcholu, pak dávejte přednost pletené vzory.

Muži mohou vždy nosit džíny nebo tlusté barevné kalhoty s parkem. Z bot vypadají na platformě nejlepší boty a tenisky. Pokud budeme mluvit o pytlích, pak pošťák model a batoh vypadají nejlépe.

Stylové obrázky

  1. Mladý muž má stylový park s černou kožešinovou kapucí. Přidal svetr a džíny stejného rozsahu ke svému neformálnímu vzhledu. Hnědé boty odpovídají těmto vzhledům.

  2. Na dívce lakonická bunda s kapucí. Khaki barva harmonicky odráží paty kotníku a batohu. Pro tento neformální pohled se mladá dáma rozhodla nosit hubené džíny a svetr.
  3. Skvělý příklad lehkých, vodotěsných parků. Mladý muž správně použil barevné, ale tlumené odstíny v módní botě a svetr. Trendy béžové kalhoty a stejný batoh jsou klidnými akcenty těchto kombinací.
  4. Na dívčím parku nadměrně s růžovou kožešinovou kapucí. Tento odstín harmonicky odráží módní tenisky na platformě. Tyto detaily, stejně jako asymetrická délka, dělají jen více elegantní džíny a jumper.
  5. Dívka se rozhodla udělat jednoduchou bundu bohatší a vybrala si park s límcem. Tento prvek, stejně jako lak botičky, činí obraz elegantnějším. Těsné kalhoty perfektně zdůrazňují štíhlost nohou a vytvářejí rovnováhu mezi volumetrickou špičkou.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky