Dámská parka se sukní

Dámská parka se sukní

Moderní ženy módy už nejsou překvapeny, když vidí na pódiích jakýkoli originální model dalšího designéra gizmos. Přes všechna mimořádná rozhodnutí designérů však mnoho lidí dává přednost klasice, a to zejména pokud jde o svrchní oděvy.

To není divné, protože pouze klasické modely věcí lze ve všech ohledech nazvat univerzálními. Vypadají dobře na každé siluetě a jsou v dokonalé harmonii s téměř všemi prvky skříně. Ale co když najednou chcete spojit nekompatibilní, řekněme park a sukni?

Vlastnosti a výhody

Touha dívek kombinovat park se sukní je plně oprávněná. Skutečnost, že klasický park je ve skutečnosti prodloužená bunda nenáročný střih. Obvykle se liší přímým šitím a není doplněn ozdobnými detaily, pokud neberete v úvahu kožešinový lem kapuce, pás - motouzy a vyšívané kapsy. Taková jednoduchost činí model bundy co nejpraktičtější, ale za touto jednoduchostí je často ztracena nejdůležitější vlastnost žen - ženskost.

Ale originální doplněk ve formě sukně vám umožní poněkud zředit chlapecký obraz, učinit ho elegantnějším, stylovým a delikátním. Ale každá dívka chápe, že seskupení dvou neslučitelných gizmos je poměrně obtížné. Chcete-li to udělat správně a zdůraznit svou vlastní ženskost, a ne úplný nedostatek chuti, musíte se řídit radami módních odborníků.

Módní kombinace parků a sukní

Nejmodernější je v této sezóně kombinace parků s minisukni. Pro sladění obrazu je lepší tuto kombinaci zředit vysokými botami bez ohledu na sezónu. S sukně klasického střihu, délka midi, parky jsou také dobře kombinované, pokud si vyberete správnou obuv pro váš vzhled. Kotníkové boty, polo boty nebo boty s nízkou rychlostí budou v tomto případě tou nejlepší volbou.

Džínové sukně vypadají dobře s parkem v kombinaci se sportovní obuv - tenisky, tenisky. S volnou sukní, řez parku je nejlepší kombinovat kromě klasických bot s vysokým hřídelem. Rozzlobené sukně vypadají dobře s parkem v kombinaci s kotníkovými botami a vysokými podpatky.

Jaké příslušenství a obuv se hodí

Jak vidíte, park sám hraje méně důležitou roli v harmonizaci obrazu se sukní. Boty jsou důležitější. Takže to může být naprosto každý, ale hlavní věc je, že se dobře hodí ke stylu obrazu a je ideální pro sezónu.

Pokud jde o příslušenství, lze říci, že by měli být vybráni těsně pod parkem, a ne pod botami, jak tomu bylo dříve. Parky s volnými střihy se tedy dobře hodí k beztvarým taškám.

Vybavené modely parků lze kombinovat s elegantnějším doplňkem - kabelkami na řetízku nebo klasickými dámami. Také v tomto případě musí být dodržena harmonie barev. Neměli byste kombinovat studené barvy s teplými - to je znamení špatné chuti.

Stylové obrázky

Dobře zvolená čelenka vám pomůže dát vašemu obrazu kouzlo, eleganci a styl. Pokud chcete vypadat sportovně, vyberte si klobouky stejného střihu, nejlépe potiskem známé značky. Chcete-li vytvořit více ženský obraz bude muset hledat klobouk nebo baret. V chladnějších časech můžete obraz doplnit stylovým hedvábným šátkem nebo teplým pleteným.

Nezapomeňte, že šátek může být jak monofonní, tak i originální. Tato sezóna je obzvláště módní etnické a zvířecí motivy, stejně jako kresby typu květiny a abstrakt.Klece a hrách jsou o nic méně relevantní, takže si můžete bezpečně vybrat takové modely šátků.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky