Transformer park

Transformer park

V chladném období, všichni potřebujeme teplé a vysoce kvalitní oblečení. Renomovaní designéři pravidelně doplňují své kolekce stylovými modely spodních bund, kabátů, bund, kabátů a kožichů, aby si zákazníci mohli vždy vybrat z čeho vybírat.

Ale za posledních několik sezón, parky nebyly ponechány s módní etapy - prodloužené bundy na izolaci, které mají jednoduchý a pohodlný střih. Jejich praktičnosti se již podařilo vyhodnotit moderní mládež, ale designéři se nezastavili na tom, čeho bylo dosaženo a v této sezóně představili speciální modely transformačních parků.

Vlastnosti a výhody modelu

Hlavní výhodou parků je transformátor, který lze pohodlně nosit téměř po celý rok.

S pohybem jedné ruky se podlouhlé roucho jako zimní bunda snadno promění v krátkou bundu.

 • Tyto metamorfózy vznikají díky unikátnímu konstruktivnímu řešení návrhářů.
 • Lem bundy je upevněn pomocí hada schovávajícího se za klapkou, ale to není vidět v plné verzi bundy.

Toto malé tajemství je jediným rozlišujícím znakem pláště transformátoru, jinak se neliší od klasického modelu.

 • Stejné nashivny objem kapsy, stejný pás v pase a jistě hluboká kapuce.
 • Zimní modely parků jsou často doplněny manžetami na rukávech, aby chránily ruce před chladem.
 • Vysoká brána-stojan hraje jako dekorativní hodnotu, dává obraz stylovější vzhled a praktické, chrání krk před chladem a větrem.

Módní trendy

V módní sezóně 2016 - 2017, v modelové řadě transformujících parků, existují jak styly klasické barvy, tak velmi nestandardní. Některé položky jsou doplněny stylovými ozdobnými prvky v podobě kožešinových ozdob, extra párem kapes nebo podšívkou.

Nejmodernější barvy této sezóny jsou oranžové, karmínové, červené, žluté, zelené a modré, ale některé dávají přednost tradičním - černým, šedým, béžovým, hnědým.

Chtěl bych však věnovat zvláštní pozornost těm modelům parků, které se vyznačují určitými vlastnostmi.

Downy

Takový park - transformátor v sestavené verzi lze nosit i v těch nejtěžších mrazech. Jeho hlavní výhodou je izolace, která zahrnuje husí peří a peří. Tento malý doplněk dává bundě model mimořádné oteplování vlastnosti, které nejsou ztraceny ani s lemem zpět. Kožešinový lem na límci je téměř povinným atributem všech zimních parků, ale je lepší, když bude obložení rozepnuté spolu s lemem. Na některých modelech zimních parků jsou odnímatelné i rukávy, což umožňuje použití modelu jako vesty.

Unlined

Takové modely parků se často nazývají demi-season. Vypadají co nejlehčí v jakékoliv formě a mají takovou hmotnost. V sestavené verzi mohou být použity jako pláštěnky sportovního typu a v transformovaném provedení jako lehké větrovky. Hlavní rozdíl mezi tímto modelem bundy je nedostatek izolace, takže vypadá a není tak objemný. Takové parky obvykle nejsou doplněny kožešinovým lemem kolem kapuce, i když existují výjimky.

Jak si vybrat

Výhody výběru parků - transformátorů jsou zřejmé, ale jak si vybrat skutečně kvalitní a univerzální model, který je vhodný pro každou příležitost.V první řadě je třeba věnovat pozornost materiálům, z nichž je vyroben. Je lepší, když je vnější část bundy vyrobena z nylonu, doplněná bavlnou. Ale obložení je lepší zvolit, se zaměřením na sezónu. Pro teplejší období, vhodný polyester, a pro studenou vlnu.

V kvalitním parku musí být odnímatelné prvky - podšívka a kapuce. Je také žádoucí, aby kapsy byly na úrovni ruky. Je lepší nevybírat parky s imitací kapes, vytvořit extra a zbytečný objem je prostě zbytečný. Je to dobré, pokud kromě vnějších kapes v modelu bude také vnitřní. Nezapomeňte, že demi-season modely parků jsou vyrobeny z tkání - membrán.

Velká velikost

Parky - transformátory by měly být vybrány nejen s orientací na materiály. Na rysy siluety by měla také věnovat pozornost, a to zejména v případě, že jsou znatelně vyřazeny z klasického modelového rámce. Velké parky na prvním místě by měly být poměrně dlouhé. Jejich délka v sestavené verzi by měla dosahovat kolen, a v transformovaném - nejméně uprostřed stehna. Stojí za to zvážit, že není nutné volit zbytečně volné modely parků.

Co na sebe

Ale moderní designéři doporučují nosit parky s ležérními skříňovými prvky. Může to být klasické džíny, legíny, kalhoty a punčochové kalhoty se sukněmi různých délek, při výběru harmonické kombinace je důležité věnovat zvláštní pozornost sezóně. Takže pro chladnější období, pletené svetry, saka a teplé tuniky s šaty bude nejlepší doplněk k obrazu s parkem. Pro více nestabilní v počasí mimo sezónu, můžete si vybrat lehčí modely oblečení - halenky, košile, oříznuté šaty a sukně.

Jaké příslušenství a obuv se hodí

Nemělo by být věnováno méně pozornosti hlavním aspektům obrazu - obuvi a doplňků.

 • Nejlepší na tom je park v harmonii sportovních typů obuvi - tenisky, boty a tenisky.
 • V chladnějším období může být obraz doplněn o kotníkové boty, kotníkové boty, špičkové boty s vysokými vrcholy a dokonce i boty.
 • Čepice si může vybrat sportovní typ - pletený sportovní potisk nebo pletený.

Stylové ženské obrázky

Ale pokud chcete, aby byl obraz více stylový, budete ho muset doplnit elegantnějšími typy klobouků a doplňků.

 • Malé klobouky a barety dávají obrazu sofistikovanější vzhled.
 • Pokud jde o tašky, lze říci, že mohou být úplně jiné. Chcete vytvořit sportovní vzhled? Vyberte si batohy a beztvaré tašky. Chcete vypadat elegantně? Kabelky přes rameno a klasické dámské tašky jsou to, co potřebujete.

Novinky značky

Mnoho moderních výrobců aktivně pracuje na vytvoření zcela nových modelů transformačních parků.

 1. V této sezoně se značka Fendi vyznačuje především vytvořením modelových parků se stylovými rukávy.
 2. Nedaleko za ní a slavnou značkou Burberry - stylový model modré parky s hranou na kapuce je již v prodeji.

Všichni výrobci používají pro výrobu parků pouze kvalitní materiály. 100% polyester odpuzuje vlhkost a v zimě se zahřívá před mrazivým větrem, jako ohřívač se používá pouze dolů a peří. A jako kožešinová ozdoba se používá přírodní kůže mýval, norek, králík a další.

Cena těchto parků je jistě mimo střední cenovou kategorii, ale kvalita nemůže být levná. Ano, a tyto parky se nosí mnohem déle než levnější protějšky, což je v kombinaci s univerzálností transformátoru jasnou výhodou.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky