Dlouhá žena parka

Dlouhá žena parka

Dámská Parka - jedna z nejtypičtějších volnočasových možností top dámského oblečení. Kromě stylu je to také nejspolehlivější a nejpraktičtější řešení.

Uvažujeme o jedné z možností parků - to je dlouhý ženský park. To je jeden z nejvýznamnějších typů svrchních oděvů pro chladné období.

Vlastnosti a výhody

Parka je bunda nebo kabát vyrobený ze speciálního odolného ochranného materiálu, který chrání před větrem nebo vlhkostí. Zpravidla má uzavřený styl a izolaci.

I přes svůj jednoduchý styl, park umožňuje dívkám vypadat ženský a elegantní.

Často park má utyazhki v pase a dolů na lemu. Tyto prvky pomáhají vytvářet další akcenty v pase, což umožňuje vždy vypadat žensky.

Základní barva parků je zelená nebo olivová, existují však různé varianty - růžová, béžová, tmavě modrá a další.

Park je praktický a nevyžaduje zvláštní péči. S ním určitě neznáte žádné problémy.

Park lze považovat za alternativu k naší běžné srsti. Hodí se jako mladé dívky, tam i starší ženy. Hlavní věc je nosit ji v odpovídajících případech.

Jak si vybrat

Už jsme si všimli, že park je praktický. Proto při výběru parků věnujte pozornost materiálu výrobku. Mělo by být opravdu velmi odolné. Důležité je také vnitřní obložení, švy a spojovací materiál. Je lepší dát přednost parkům s vnitřní izolací.

Dalším důležitým bodem je barevné řešení. Koneckonců, chcete vypadat módní a atraktivní. Naštěstí, návrháři neustále realizovat své nápady do života, takže nalezení parku své oblíbené barvy je snadné.

Populární modely

Obdélníkový tvar

Jedná se o módní volumetrickou možnost, která je nyní na vrcholu popularity. S ním můžete snadno vytvořit městský luk.

Takový park nemá výrazný pas a zpravidla má snížený rukáv a ramenní linii. Vypadá to jako zámořský trend.

Dlouho zpátky

Trend asymetrie takový produkt nevynechal jako park. V tomto případě má park zkrácenou délku vpředu a protáhlý vzadu.

Na zadní straně designéři často přidávají střih do středu v kombinaci se šněrováním šňůrkou.

S kapucí

Nic lepšího a doplňuje park jako přítomnost kapuce. Parky a kapuce jsou jen neoddělitelné pojmy. Park je prostě vytvořen pro praktičnost a pohodlí. A v chladném počasí nic takového nechrání.

Kapuce může často sloužit jako náhrada za klobouk. A to je tak důležité pro dívky, které neradi nosí klobouky. Výrobci často kombinují kapuci s některými velkolepými podšívkami. Například nejoblíbenější je kožešinová podšívka v kapuci.

S kožešinou

Nyní v módních parcích s prvky půvabu. Pokud tedy chcete být v trendu, dávejte přednost parkům zdobeným kožešinou. Může se jednat o kapsy s kapucí nebo náplast.

Výrobci dokonce používají přírodní kožešinu. Vypadá impozantní srst s dlouhými vlasy. Například černohnědá nebo červená liška, stejně jako liška.

Co na sebe

Vzhledem k tomu, park máme objem, který je soustředěn v horní části, měli byste si vybrat vhodnější dno. Mohou to být hubené kalhoty, hubené džíny, legíny nebo legíny.

Kromě kalhot, můžete snadno nosit park s sukni. To může být zúžená sukně na kolena nebo minisukně, rozšířená nebo úzká.

S sukní je lepší nosit těsné tmavé punčochové kalhoty. A vytvořit velkolepý obraz punčocháče lze kombinovat s pletenými ponožkami.

Volný a široký tvar parků vám umožní nosit svetry a vesty. V módě také vrstvení.Nahoře s košili a nahoře si vezměte můstek. Tento obrázek je vhodný pro každodenní život a bude vhodný i ve formálnějším prostředí.

Pokud mluvíme o botách, pak park je volba, s níž můžete nosit boty s podpatky, a na ploché podrážce. Hlavní věc je, že celkový koncept obuvi se shoduje se stylem.

Jedná se především o kotníkové boty s tlustou stabilní patou, vysoké boty s přezkami, semi-boty s hrubou podrážkou, ležérní boty, boty na ugg, sportovní obuv a mnoho dalšího. Volba je na vás, park vám umožní experimentovat.

Chcete-li dokončit obrázek, pomůže příslušenství potřebné pro chladné počasí. Jedná se o objemný šátek nebo šátek-límec, volný-form klobouk, módní rukavice nebo rukavice.

Z pytlů se vejdou malé tašky na dlouhý popruh přes rameno, objemné tašky nebo batoh.

Stylové obrázky

  1. Park olivově zelené prodloužené vzadu. Modelové parky ve své klasické verzi.
  2. Šedá parka s kapucí a kožešinovým lemem. Originalita dává šněrování, utahování na zádech a náplasťové kapsy.
  3. Parka v černé barvě s kožešinovým lemem. Volný střih, stahovací šňůrka v páse a kapuce s kožešinou tvoří originální městský luk.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky