Co mohu nosit s dámským zimním parkem?

Co mohu nosit s dámským zimním parkem?

Winter Park je určitě trendem pro několik sezón v řadě. Je možné kombinovat s ním zcela jiné styly v oblečení a nebojte se vypadat nějak směšně nebo ne.

Co a jak se nosí

Nejlepší možností pro park by byla minisukně, halenka a boty. Takový obraz bude určitě smělou volbou, pokud chcete vytvořit romantičtější obraz a elegantní, pak můžete nosit dlouhou sukni, hedvábnou halenku a park. Ano, ano. Tento obraz je také vhodný, navzdory skutečnosti, že toto vše je z různých stylů.

Nicméně, možná nejpohodlnější způsob, jak dnes je džíny, svetry a boty, a samozřejmě park. Tento obrázek bude městský a volný. V takové situaci se budete cítit pohodlně, ale džíny by měly být vybrány bez jisker, výšivek nebo pruhů. Měly by být jednoduché. Zaměřte se na svetr. Můžete si vzít velký pletený svetr. Takový svetr bude teplý a útulný a zahřeje vás. Ale boty jsou lepší zvolit z kůže nebo semiše, a vždy na stabilní patě.

Pokud je již teplejší na ulici a je horký ve svetr, pak ho můžete nahradit krásnou kostkovanou košili, nosit legíny a batilony. Takový obraz bude stejně klasický a volný. Nebude to bránit pohybu a pomůže vám být vždy v trendu.

No park se spojí s těsnými kalhotami. Budou vypadat dobře pro každodenní vzhled a setkání s přáteli. Můžete si vyzvednout tmavé kalhoty a kombinovat s svetrem.

Kombinace parků a šatů se jeví jako podivná, ale ve skutečnosti to vypadá jako ženský a roztomilý. Můžete experimentovat se způsobem, jak dosáhnout úspěšných kombinací. V zimě budou pletené nebo pletené šaty vypadat dobře. Délka kolena nebo mírně vyšší. Tento obraz je dobře kombinován s různými věcmi. Na obrázku můžete bezpečně přidat klobouk, aby odpovídal krku šaty. Boty nebo boty pomohou dokončit obraz.

Máte-li šaty v podobě prodloužené tuniky nebo svetr, pak směle kombinovat s legíny. Obraz bude velmi krásný a ženský. Můžete si vybrat tmavé barvy legíny, bude to nejlepší volba.

Jaké příslušenství se vejde

Jaký klobouk

Když začneme zvedat čelenku do parku, stojí za to věnovat pozornost skutečnosti, že park je sám bunda ve sportovním nebo vojenském stylu. Klenoty na něm pouze kapsy, kapuce a kožešiny zdobení. Nejlepší je doplnit takovou bundu klobouky, které přesně odpovídají vašemu stylu oblečení.

Nejlepší volbou pro takovou bundu by byla sportovní čepice nebo kožešina.Pokud se vám líbí a nebojí se experimentovat s obrazem, pak si můžete vzít texturovaný hromadný baret nebo čepici. Díky neobvyklé kombinaci stylů vyniknete.

Můžete kombinovat pletené čepice sportovní styl. Jsou jednoduché, ale můžete si s nimi vytvořit jasný obraz tím, že budete hrát na kontrast barev, například pro tmavou spoušť vyberte bílý nebo světlý klobouk, béžový - oranžový nebo zelený.

Podívejte se na dobré modely s pompoms a manžety. Barva musí být v souladu s barvou bundy a v žádném případě ji neopakovat.

S šátkem

Jak již bylo řečeno, park je univerzální věc a může být kombinován se vším. Výběr šátek do parku, dávejte pozor především na to, zda se cítíte pohodlně v tom, který styl dáváte přednost, pletení. Můžete nosit šátek kravatu nebo jednoduchý šátek, s velkým viskózní nebo ne. To vše je vybráno pro váš styl a obrázek. Nicméně, stejně jako barvy čepice, zkuste harmonizovat s barvou kabátu. Můžete si vzít klobouk a šátek stejné barvy.

Boty mohou být vysoké. Nejčastěji lze vysoké boty nalézt v kombinaci s šaty nebo sukni.

Nejlepší je použít pěkně vypadající barvy a vyhnout se velmi jasným barvám, například sytě modré, tyrkysové. Je lepší, aby šátek byl nahý nebo pastelové odstíny, pak bude obraz velmi jemný. Nikdo však nezrušil a tmavé šátky, ani s nimi, obrázky vypadají docela pěkně a zajímavě.

S taškou

Pro takovou bundu, klasickou tašku, batoh vyrobený z jakékoliv tkaniny z kůže do textilu, nebo tašku nebo kufřík na dlouhém popruhu by bylo dobrou volbou, ale taška musí být kombinována s vaším oblečením a botami.

Výběr bot

S botami

Park je univerzální oblečení, a proto jej lze kombinovat s jakoukoliv botou. Kombinace parků a bot je univerzální. V chladném počasí, aniž by to nějakým způsobem. Navzdory zcela jinému stylu bot a parku jsou dobře laděny. Dávají ženskost a romantiku k obrazu, stejně jako nechat nohy v teple.

A můžu být boty na kotníku nebo trochu výš. Tyto boty jsou také relevantní a dobře harmonizují s legíny a džíny a budou skvělým doplňkem k obrazu.

S patami

Boty v patách, jako boty, mohou být dobrou volbou pro vytvoření obrazu s bundovým parkem. Sukně a šaty se do tohoto obrazu vejdou stejně dobře, ale ne jen. Například, přísné parky s neutrálními barvami vypadají dobře s botami s podpatky, nebo například s batiliony. Okouzlující modely budou dobře kombinovány s botami s podpatky.

Stylové obrazy a luky

Park ve stylu armády, v kombinaci s modrými džíny a pískovými uggs, doplněný brodivým šátkem a taškou na rameni, bude velmi krásný a stylový obraz. Tento obraz je ideální pro každodenní styl, na procházku a bude velmi užitečný v chladné zimě.

Klasickou variantou bude také kombinace zelené parky se sněhobílým pleteným svetrem s copem. Džíny s otvory a nemusí nutně zúžit, bude vypadat dobře a přítel džíny a sand ugg boty. Kromě toho můžete přes rameno nosit brýle pro letec a malou kabelku, která ideálně doplňuje a doplňuje váš vzhled.

Další skvělou možností by byla kombinace bílé nebo béžové bundy s koženými kalhotami. Boty v takovém obraze je lepší zvolit high-podpatky se skrytou platformou, a navíc fena-portfolio na dlouhé rukojeti, které vytvoří úplnost v obraze. Z příslušenství můžete nosit brýle i kožené rukavice.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky