Žlutá parka

Žlutá parka

S nástupem chladného počasí přemýšlíme o tom, jaký druh teplého zimního oblečení dává přednost. Samozřejmě, že kožich nebo kvalitní srst je výborným řešením problému. Ale moderní život se svým zrychlujícím tempem a rostoucím tokem informací vyžaduje mobilitu a rychlost pohybu.

Lehká a teplá parka - nejlepší řešení a pro muže i ženy.

Vlastnosti a výhody

Parka - bunda se středním stehnem s povinnou kapucí a stahovací šňůrkou podél pasu - je již mnoho let oblíbeným místem chladných období. Praktický a jednoduchý styl neztrácí svou popularitu. Designéři se k němu znovu a znovu obracejí a nabízejí různé látky, barvy a povrchové úpravy.

Tradiční barvy parků jsou všechny odstíny béžové, hnědé, khaki. Nicméně, teď tam jsou nasycené jasné barvy v trendu, a na lávkách můžete vidět nejvíce nečekané.

Ti, kteří chtějí vypadat stylově a jasně, by měli věnovat pozornost žluté barvě. Je nejen krásný, ale také schopný povzbuzovat v oblačném počasí. Park této barvy nepotřebuje honosné doplňky a doplňky. Nasaďte si běžné džíny nebo sportovní kalhoty - a už vypadáte skvěle.

Jak si vybrat a kdo bude vyhovovat

Ve sbírkách téměř každého módního domu, který pracuje ve stylu „ležérní“, jsou žluté a pánské parky žluté. Jde téměř ke všem, zejména mladým a energickým. Vyhněte se pouze tehdy, pokud máte velmi bledou kůži.

Díky své přímé siluetě a střihu parku vypadá dobře na jakémkoli typu postavy.

Módní trendy

Parky jsou velmi stručné a funkční ve stylu. Přesto je možné identifikovat módní trendy.

Jedná se především o bundy v klasickém stylu. Pro jejich výrobu se používá rouška, dobrá vlna. Přesná ověřená proporcionalita detailů, jasný řez, nenápadné knoflíky a konečná úprava těchto modelů vylepšují.

Sportovní parky vypadají úplně jinak. Jsou šité z tkanin, které jsou charakteristické pro sportovní oblečení. Například z moderního nylonového dvojitého tkaní. Další výhodou těchto výrobků je, že spolehlivě chrání před deštěm a větrem.

Módní trend - ozdobit bundu logy a emblémy sportovních společností.

Návrháři však jdou ještě dál. Absolutní novinka této sezóny - parky ve stylu "glam". Návrhářům se podařilo propojit nekompatibilní objekty: jednoduchý styl a prvky stylu „glamour“. V důsledku toho jsou na pódiích prezentovány originální velkolepé věci.

Důraz je kladen na konečnou úpravu. Pro okraj kapuce a dokonce i rukávů se používá drahá srst s dlouhým zdřímnutím - liška stříbrná, liška polární. Pro zimní sezónu se používá také přírodní kožešina, pouze s kratším vlasem. Šijte takové bundy z kašmíru, látky s potiskem.

Co na sebe

U parku je snadné vyzvednout si oblečení a boty.

Džínové oblečení v modrých a šedých barvách dobře zapadá do žlutého parku. Pokud chcete nosit džíny jiné barvy, pak si s nimi vyzvedněte nějaké příslušenství - například šátek.

S parkem mohou být nošeny i rovné sukně a šaty, ale jejich délka by neměla klesnout pod koleno.

Nenoste tenké punčochové kalhoty. Musí být voleny pevněji, aby se vyrovnala horní vrstva, vytvořená pláštěm. Pokud se rozhodnete pro legíny, držet se uklidnit tóny bez otisků. Jinak se budou „hádat“ s jasnou barvou bundy.

Pokud jde o boty, vhodné tenisky, boty, boty s podpatky nebo bez podpatků.

Je třeba mít na paměti, že muži by neměli nosit klasický oblek s parkem a ženy by měly nosit večerní šaty.

V chladném počasí, mnoho, přes přítomnost kapuce, nemůže dělat bez klobouku.V tomto případě nejsou vhodné příliš velké barety a čepice, pletené klobouky jsou perfektní.

Stylové ženské obrázky

Vytvoření stylového obrazu s takovým barevným parkem není nejtěžší úkol. Je nutné pouze pečlivě přistupovat k vytvořenému souboru a vybrat si správné příslušenství a jejich barevný rozsah. Stylisté na výstavách nabízejí mnoho slušných řešení. Poslechněte si jejich rady a vyberte ty, které jsou pro vás to pravé.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky