Nejvyšší oblečení

Nejvyšší oblečení

Prohlídka historie značky Supreme

Nejprve v samém centru Manhattanu, obchod s oblečením Supreme byl otevřen jeho tvůrcem, James Jebia, a ačkoli on nebyl bruslař, atmosféra městských ulic, jejich filozofie, stejně jako aktivní životní styl obecně, byl velmi blízko k němu. A proto se nezabývá jen se svými klienty a nejen s kupujícími, ale se spoluautory a členy jedné velké a přátelské rodiny, která se nazývá Supreme.

Skateboarding je to, co se stalo základem celého konceptu nové módní značky. V obchodě na Manhattanu bylo možné zakoupit výrobky, které nejsou běžné, ale stylové, jedinečné, kvalitní a za rozumnou cenu.

Obchod se v podstatě ukázal jako centrum pro mladé lidi a plné ambice. Jeho štamgasti jsou bruslaři, umělci, hudebníci, a nekupují zde jen oblečení, je to jejich zvláštní způsob života, tady, jako by vzpurný duch hip hopů, punksů a bruslařů byl ve vzduchu.

Nejvyšší je celá kultura, která se postupem času stala mocnou značkou.

Jak se vyvíjel

Vyrůstání mladé značky se konalo současně s vývojem New Yorku - v oděvech této značky se objevily poznámky o Americe, která miluje svobodu, a začala ztělesňovat pouliční módu Ameriky. Logo společnosti zdobí nejen oblečení, ale také na boxerské rukavice, můžete je vidět na rámu kola, na baseballové pálce a na skateboardu.

Dnes je značka Supreme v Americe považována za jeden z nejkvalitnějších oděvů. Ale vzhledem k filozofii značky byly její sbírky hodnoceny pouze jako pouliční oděvy a jen nedávno módní odborníci začali měnit svůj názor na tuto záležitost.

O filozofii a firemním logu

S příchodem 21. století se obchody s oblečením Supreme otevírají v Anglii a Japonsku, a to mluví samo za sebe - Supreme se opravdu stal populárním. Jebbia se snaží věnovat pozornost studiu požadavků zákazníků, jejich vkusu, preferencí a zvyků. Nikdy nedělá chybu při určování svých potřeb a vytváří znovu a znovu originální sbírky, které jsou velmi žádané.

Filozofie této značky úspěšně podtrhuje její logo. Některým se může zdát, že vytvoření bílého nápisu na červeném pozadí je příliš jednoduché a nezajímavé. Pokud se ale podíváte, je toto logo jakýmsi sloganem. Vznikla díky dílu umělce z Ameriky, jehož jméno je Barbara Krugerová.

V šedesátých letech byla její profesionální data požadována v módních časopisech a poté se umělec začal zajímat o témata týkající se feminismu, stejně jako o autority, a začala vytvářet projekty v podobě politických sloganů. To jsou ty, které umělec kombinoval s fotografiemi, které natočila, a pro společnost inspirovala vznik dnes známého světového loga v červené a bílé barvě.

Co je na této značce zvláštní?

Nejenže směr společnosti, pomáhající neúnavně zlepšovat produkt a design nových kolekcí, které se vyznačují nepřekonatelnou kvalitou, je Supreme tak populární. Tajemství je také v tom, že značka má svou vlastní zajímavou taktiku týkající se vytvořených sbírek.

Sortiment výrobků, ve kterých kromě oděvů a obuvi pro muže stále existuje spousta nejrůznějších věcí, jako jsou brusle, pera, klíčenky a dokonce i kleště, také vyráběné ve stylu značky - není tak přístupný masám, jak se zdálo.

Exkluzivní

Firma se potěší s uvolňováním nebo „kapkami“ svých zákazníků zřídka (jednou týdně) a „řídce“ - zásilky zboží jsou vždy velmi malé.Některé produkty mohou mít cirkulaci jen tucet, tři nebo čtyři.

Takové malé množství produktů této značky způsobuje hrozné vzrušení a dělá sbírku exkluzivní. A ještě více hysterie kolem této značky vzniká díky spolupráci se světoznámými a slavnými značkami.

Značka neexistuje tak dávno, a již spolupracovala s velkým počtem osobností (návrháři, fotografové, módní značky). Jedinečné t-shirt potisky jsou zásluhou Terryho Richardsona, a malovaná kapucí je dílem graffiti umělce MakGurr (alias Futura 2000).

Zajímavý tah

Kromě toho, rozhodnutím zřizovatele společnosti, vývoj modelů, které jsou koupeny nejlepší ze všech začal objednávat celebrity. Tak viděl světový oděv nejvyšší dámy od Lady Gaga, od Victoria Beckham a exkluzivní pánské oblečení od Adama Kimmela. Tak, nyní dívky mají možnost vyzkoušet si originální styl ulice od některého z slavných lidí.

Není proto divu, že obchody této značky (a na světě je jich jen deset, z toho šest v Japonsku a dva v Americe a v Evropě) - že ani vydání spojené s novou kolekcí, ani linka sama, která se táhne na kilometry a skládá se z fanoušků značky, prodejců (těch, kteří budou tento výrobek dále prodávat) a jen fanoušků pouliční módy.

Hype

Obchod je nutné otevřít, protože všechny nové výrobky se okamžitě rozdělí do dvou až tří hodin. A ti, kterým se nepodařilo získat požadované tričko nebo mikinu s čepičkou v obchodě společnosti, nyní tam je jedna cesta - na oficiální stránky společnosti www.supremenewyork.com nebo počkejte, až maloobchodníci zboží umístí na internet, i když již budou mít vyšší cenu než oficiální cena.

Je třeba poznamenat, že navzdory svému kultu značka značky Supreme ponechává ceny za své produkty poměrně cenově dostupné pro lidi s průměrným příjmem.

Sortiment zboží

Tato společnost má pro své zákazníky mnoho nabídek: mnoho druhů oblečení a dalšího zboží. Mezi nejvyhledávanější položky patří však speciální výrobky:

Klobouky

To jsou vždy světlé a chytlavé čepice a klobouky, které zdůrazní jeho individualitu v každé osobě. Tento detail může být doplňkem k jakémukoliv obrazu, který představuje styl ulice a dává mu jas a dynamiku. To, co dělá tento produkt odlišným, je kvalita a velmi originální design.

Bundy

Firma je vyrábí ve velkém množství - jak v zimě, tak v sezóně. Je to vždy pestře zdobená bunda a vždy s jedinečným potiskem. Materiál pro šití je vždy používán světlý a kvalitní.

Mikiny

Tento typ oblečení je považován za nejoblíbenější v prostředí mládeže. Mikiny jsou k dispozici v různých verzích, je to pohodlné oblečení a je vždy původně zdobené.

Mikina může být nošena v každém ročním období, ale protože toto oblečení je považováno za univerzální.

Mikey

Poptávka po tomto produktu Supreme je obrovská. Jsou tak originální a jedinečné, že s nimi nelze srovnávat trička od jiných výrobců. Proto milovníci pouličního stylu raději nakupují tuto položku od Supreme. Nejedná se pouze o stylové a zajímavě navržené produkty, ale poukazuje také na priority lidského života.

Šortky

Šortky jsou také velmi dobrou poptávkou. Mají také poměrně zajímavý design, materiál pro jejich šití je praktický a vypadá docela stylově. Tento kus oděvu snadno ozdobí šatní skříň chlapa, který vítá pouliční oděv nebo neohrabaný bederní obruč.

Nejvyšší společnost patří k těm, kteří se nestarají o kvalitu oblečení, které mladí lidé mají rádi. V současné době jsou tyto oděvy vlastně zakoupeny prostřednictvím internetových obchodů, což je velmi výhodné, protože ne každý bude moci nakupovat tyto značkové oblečení v obchodě společnosti.A to je díky on-line nakupování, počet fanoušků tohoto stylu je stále více a více, stejně jako počet jeho stálých zákazníků.

Něco zajímavého o Supreme

Ne všechny značky se staly tak rozpoznatelnými jako Supreme. Zde jsou některé zajímavé skutečnosti o něm:

  • při otevření jeho společnosti, jeho zakladatel, James Jebbia, utrácel jen $ 12,000;
  • prostory pro jejich první prodejnu byly vybrány prostornější než u běžných obchodů, a to se záměrem, aby se zákazníci se skateboardy mohli stát jeho návštěvníky;
  • Zakladatelem této slavné společnosti je nejen její tvůrce, ale i to, že je také hercem. V dětství, on hrál roli Thomase Watsona v “Grange kopci”;
  • První věci, které společnost vydala, byly trička s logy a fotografiemi bruslaře jménem Robert De Niro;
  • Značka Supreme se tak dávno neuskutečnila - v roce 2013, těsně předtím, než se její tvůrce domníval, že registrace společnosti je příliš obtížná, a všechno se neodvažuje řešit tento problém.

Co je obzvláště zajímavé:

  • společnost záměrně uvolňuje zboží v malých edicích, ale ne proto, že původně myslel, že je omezený, ale z těch úvah, že zboží vyprodané bez zbytku, neshromažďování prachu ve skladech let;
  • v roce 2000 byla vydána společnost Supreme spolu s dalšími značkovými jízdními koly, cena modelu byla 1 800 dolarů;
  • jak moc tato společnost existuje, vždy spolupracovala s mnoha dalšími značkami, vydávala společné sbírky;
  • první oficiální fotogalerii, společnost Supreme, potěšila své fanoušky nedávno, teprve v roce 2009;
  • firma nemá oficiální stránku Twitter, stejně jako v jiných sociálních sítích. sítě.

Nejvyšší dnes, bez nadsázky, je nejoblíbenější street-style oblečení. A to je pochopitelné, protože vysoce kvalitní výrobky a běžné ceny nemohou, ale zájem kupujícího.

Hip hopers milují oblečení této značky, takže na slavné rapper Stalley při prezentaci svého nového singlu byla kraťasy a sukně Supreme.

Kde koupit

Nejvyššího lze nazvat kultem pouliční módy a pozice této společnosti jako výrobce jedinečného oblečení pro mladé lidi jsou velmi silné. Kde se prodává kromě několika obchodů? Samozřejmě se jedná o internetové obchody v USA: crashstreet.com, amazon.com, life-apparel.com, ebay.com.

Prostřednictvím internetového obchodu Supreme mohou produkty společnosti nakupovat pouze Francouzi a Britové. V internetovém obchodě Crashstreet.com Vynikající sortiment produktů, ale není možné platit kreditními kartami a PayPalem. Chcete-li si tam něco koupit, budete se muset obrátit na speciální službu nazvanou „Pomoc s nákupem“.

Nejvyšší je osobnost obrazu, jeho sportovnost a originalita, hraničící s mimořádným šílenstvím. Žádný půvab, ale zajímavý design. Pouliční oblečení pro mladé a příslušenství Supreme je jen to nejlepší!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky