Maskovací oblečení pro muže

Maskovací oblečení pro muže

Když slyšeli frázi „maskovací oděv“, reprezentovali odvážného vojenského personálu, mladých vojáků sloužících v armádě. Nikdo si nemyslel, že přijde den, kdy si každý muž, pokud si to přeje, obléká takové oblečení, aniž by měl co do činění s bezpečnostními strukturami nebo vojenskou službou. Móda se změnila přes noc.

Pracovní oděvy

Maskovací oděv pro vojenské - oblečení, které splňuje přísné požadavky na trvanlivost, kvalitu. Chrání, dává pohodlí a pohodlí, nebrání pohybu, schovává se před úmyslným pohledem nepřítele za každého počasí.

Pro splnění všech požadavků platí nový vědecký vývoj v chemickém a textilním průmyslu.

Představujeme je, dosahujeme snadnosti, trvanlivosti a rychlého schnutí pracovních oděvů. Designéři využívají své úspěchy, uvolňují maskovací oděvy pro milovníky vojenského stylu a městských chlápků.

Módní trendy

Módní maskovací oděv se prodává v buticích. Pokud by byl její zájem v první řadě slabý, nyní získala vysoké známky mezi nadšenci v přírodě, cestujícími, rybáři a lovci.

Zaprvé, muži jako účinek převleku v lese nebo v hornatém terénu.

Za druhé, praktičnost maskovacího oděvu je potvrzena odolností proti znečištění.

Zatřetí, oblek je trvanlivý, protože v poslední době při šití používají kombinaci bavlny a polyesteru.

Populární tkaniny

Zastavení ripu

Kombinace bavlny a polyesterových tkanin dostala své jméno rip stop. Doslovný překlad anglických slov zní takto - "stop slz."

Tkanina pro zastavení ripu má speciální strukturu s křížovým závitem.

Vezmeme-li ho jako základ, polyester nebo nylonové nitě, zavádí se nebo tkané do vazby. Zlepšují vlastnosti bavlny. Když se náhle roztrhnou kalhoty nebo sako na větvi vyčnívající zpod listí, díra se nebude plazit, a když se vrátí z lovu, muž se na to zatají a zapomene.

V závislosti na technologii výroby se získají různé tkaniny, pokud jde o hmotnost, strukturu, odolnost proti vodě, pórovitost a refrakční schopnost. Stojí za to věnovat pozornost štítku.

Respektující výrobci na něm uvádějí složení tkaniny a podmínky, za kterých by se měla umýt. Množství textur od měkkých po hrubé a tvrdé pomáhá při získávání sady v souladu s vašimi přáními a s přihlédnutím k povětrnostním podmínkám. Při lovu nebo rybaření budou užitečné kalhoty Helikon-tex z textilie rip stop, které nebudou zbourány.

Moleskine

Další populární tkanina je moleskin. Má vynikající ochranu proti prachu. V této charakteristice je lepší než jiné látky ze syntetických přízí a přírodních vláken. Posílení nepropustných vlastností neovlivnilo pohodlí při nošení.

Tato unikátní tkanina se používá nejen při šití módních maskovacích obleků pro obyvatele města, ale také při výrobě pracovních oděvů pro zaměstnance zdravotnických zařízení a podniků využívajících jadernou technologii a úspěchy jaderné fyziky.

Proč Důvodem je odpuzování nejen prachu, ale i biologicky aktivních částic. Moleskin navíc není natažený na kolenou kalhot, loktů rukávů. Je škoda, že existují pouze dvě maskovací barvy - olivová a černá.

Zimní obleky

Pánské zimní maskovací oděvy jsou vhodné pro ty, kteří loví nebo loví v drsném počasí. Nákupem tohoto vybavení bude tělo teplé. Ambush na zajíc nebo kanec nebude spojen s rizikem pro život. Člověk nebude mrazit, pokud si koupí celou sadu zimního maskovacího obleku.

Zahrnuje kombinézu, bundu a teplé kalhoty. Termosovary a spodní prádlo jsou propuštěny, stejně jako rukavice, podbradníky a masky k ochraně určitých částí těla.Pro léto není zvláště zahřátý av zimě je důležité udržovat tělesnou teplotu v zimě a poskytovat ochranu před větrem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky