Oblečení černé hvězdy

Oblečení černé hvězdy

Jeden z nejúspěšnějších ruských umělců a producentů je Timur Yunusov, lépe známý pseudonymem Timati. Vlivný mladý muž se dokázal proslavit nejen v hudebním oboru, ale také překvapit své fanoušky neuvěřitelnými podnikatelskými schopnostmi. K dnešnímu dni je Timati zakladatelem módní značky Black Star Wear.

Vlastnosti

Doposud jsou módní kolekce značky Black Star Wear neuvěřitelně populární nejen mezi obdivovateli rapperu, ale i mezi fanoušky městského stylu mládeže. Modernost, komfort, originální design - to vše kombinuje linie této společnosti.

Hlavním rysem módních sbírek je individualita. Timati si přála vyjádřit své osobní preference týkající se výběru oblečení se spuštěním značky. Kolekce ve stylu mládeže překvapují svou rozmanitostí, aktivně podporují rozšířený trend hip-hopu.

Mnoho profesionálů z módního světa si všimlo, že značka se nesnaží odlišit od ostatních moderních trendů pomocí jasných barev a tisků. Při pohledu skrz kolekce společnosti Black Star Wear můžete vidět zcela opačný jev - stručné a monochromatické verze, vyrobené ve stylu mládeže.

Všechny módní linky od Timati zahrnují různé modely, od nasycených bund a končící s omezenou mikinou. Všechny věci jsou vyráběny v souladu se současnými trendy mládeže, což je patrné pouhým okem. Roztrhané modré džíny, prodloužená trička a bundy - to vše vám umožní cítit individualitu značky Black Star Wear.

Jaké jsou další rysy této jedinečné a známé společnosti? Zde je několik bodů, které je třeba věnovat pozornost:

  • pohodlí a praktičnost modelů;
  • originalita a vynikající výkon;
  • cenově dostupné.

Co se týče posledního bodu, stojí za to říct, že kolekce Black Star Wear jsou určeny mladým lidem, kteří chtějí zdůraznit svou individualitu na úkor takových oděvů. Ale ne vždy kvalitní a krásné věci lze zakoupit za dostupnou cenu. Kolekce z Black Star se výrazně liší od ostatních mládežnických firem v jejich cenové politice. Světlé a originální možnosti jsou k dispozici pro téměř všechny.

Historie značky

Je známo, že Timati je nejen úspěšným umělcem, ale i poměrně známým výrobcem v oblasti show businessu. Založil vlastní centrum, které zahrnovalo neméně slavné rappery a zpěváky. Ne v tomto případě a bez děvčat, které se díky aktivitám projektu Black Star inc. Dnes je toto výrobní centrum jedním z nejznámějších a rychle rostoucích.

Postupem času se Timati rozhodl zapojit se do dalších projektů souvisejících s podnikatelskou činností. V roce 2010 proto společnost Black Star inc vydala svou první kolekci značkového oblečení. Modely byly prezentovány na oficiálních stránkách, ale díky rychlému vývoji v roce 2011 zahájili návrháři nový úspěšný projekt.

Stojí za zmínku, že značka Black Star Wear se zabývá nejen výrobou pánského, ale i dámského oblečení. Modely pro dívky vypadají originálně a jasně, což přitahuje pozornost nejen žen. Moderní mládež ráda doplní své skříně o trička, mikiny a kalhoty. Značka vyrábí různé zářivky, které vypadají harmonicky se stylovým oblečením.

Dámské oblečení

Zvláštní pozornost je třeba věnovat dámské kolekci od firmy Black Star Wear.Mnozí se domnívají, že značka je zapojena do vydávání výhradně mužských možností pro mládež, s důrazem na brutalitu obrazu, ale to v žádném případě není. Dámské modely jsou ideální pro příznivce městských oblastí ve stylu hip-hip. Oblečení určené pro světlé osobnosti, které se nebojí módních experimentů a sledují současné trendy.

Značka vyrábí stylové kalhoty, svetry, šaty a dokonce i sukně. Všechny produkty kombinují originální představení v duchu „Black Star“ a ženskosti, která je přenášena v designu. Tyto možnosti dokáží zdůraznit přitažlivost a jas mladé dívky.

Linie mafie

Nejoblíbenější a nejprodávanější sbírka byla linka Mafia. Rysem tohoto směru je použít černou k vytvoření nejen oblečení, ale také příslušenství. Linka obsahuje kamuflážní výrobky, které dokonale zapadají do originálního vzhledu pro mládež.

Návrháři prezentovali tepláky pro muže i ženy. Bombardéry v černé barvě, zdobené logem značky, vypadají zajímavě a stylově. Stojí za zmínku, že i při použití takové klasické barvy, oděv pro mládež Black Star Wear neztrácí svou individualitu ve srovnání s ostatními módními zástupci.

Linka Mafia obsahuje zajímavé doplňky pro opravdové znalce černé. Řetězy na klíče, tašky, pouzdra na telefon - to vše bude perfektním doplňkem k módnímu obrazu.

Recenze

Pokud si chcete koupit výrobek značky Black Star Wear, můžete si přečíst recenze zákazníků, které zůstaly na mnoha fórech a stránkách. V podstatě je většina lidí spokojena nejen s designem, ale také s kvalitou modelů. Oficiální stránky nabízí svým zákazníkům širokou škálu, pravidelně potěší fanoušky s propagací a prodejem.

Obchody mají profesionální konzultanty, kteří rádi pomohou s výběrem vhodné varianty. Pokud se rozhodnete nakupovat oblečení na webových stránkách, můžete kontaktovat zaměstnance společnosti. Konzultanti se seznámí s charakteristikami modelů a pomohou s výběrem správné velikosti.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky