Pánské německé oblečení

Pánské německé oblečení

Když už mluvíme o jakémkoliv německém výrobku, stojí za zmínku především kvalita. Koneckonců, to je to, co první ze všech slavných výrobků z Německa. Kromě toho se německé pánské oblečení vyznačuje stylem, designem, komfortem.

Šéfe Hugo

Německé oblečení je reprezentováno světově proslulými značkami, které jsou známé i lidem daleko od světa módy. Například Hugo Boss. Kdo není obeznámen s jejich klasickými obleky Šéf černý, s důrazem na stav a vynikající chuť majitele? Kromě nich však společnost vyrábí mnoho dalších věcí.

Takže Šéfe zelené je značka sportovní linky.

Známý svou demokracií, Šéf oranžová - oblečení linie, úspěšně kombinuje dva styly: boho a ležérní. Pohodlí a praktičnost každodenního stylu je v souladu s tradičním stylem boho.

Výběr šéfa (nebo šéfa) - elitní linie značky. Pro výrobu tohoto oděvu se používají nejlepší anglické vzory a nejvyšší nároky jsou kladeny na kvalitu i podle německých norem.

Alfred muller

Prvotřídní výrobce kvalitních pánských oděvů je v zemích SNS velmi populární. Přiměřená cena je způsobena částečným uvolněním sbírek v Rusku. Společná práce německých designérů s ruskými kolegy vám umožňuje vytvořit 4 kolekce za rok, což zahrnuje širokou škálu produktů: od základních položek po spodní prádlo a doplňky.

Bundy a kalhoty, kabáty a bundy, košile a trička, šály, kravaty a mnoho dalšího lze zakoupit od jednoho osvědčeného vůdce.

Výrobky jsou šity z přírodních materiálů, zvláštní pozornost je věnována pletení.

Styly a barvy jsou také odlišné. Takové oblečení pomůže při vytváření obrazu solidního sebevědomého podnikatele. Také můžete snadno vyzvednout oblečení pro módní party.

Šedé spojení

Pro muže, kteří chtějí vypadat stylově a stylově, ale dávají přednost kvalitě a pohodlí v čele, by Gray Connection bylo vynikající volbou. Tato značka se osvědčila ve stylu ležérní. Košile, trička, kalhoty, šortky, pulovry a mnoho dalších věcí od tohoto výrobce budou vhodné pro procházky, výlety mimo město a práci. Řada jasných doplňků umožní příznivě zdůraznit obraz.

Představuje německé velikosti

Výběr oblečení z Německa, můžete narazit na podivné velikosti označení. Rozumět jim je poměrně jednoduché. Písmeno označuje podíl číslice, na které je oblečení našito.

N je standardní číslo, ve kterém je pas menší než objem hrudníku.

U - s břichem nahoru.

S - pro vysoké, štíhlé muže s úzkými rameny.

B - pro muže s velkým objemem v pase. Skuteční znalci tradičního německého nápoje, který obdrží pivo s bříškem, budou nosit oblečení s tímto označením.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky