Oblečení pro vysoké muže

Oblečení pro vysoké muže

Muži jsou považováni za vysoký s výškou 180 cm a vyšší. Je důležité, aby tito lidé vypadali stylově, elegantně, elegantně, ale zároveň nevypadali hrozivě obrovsky.

Výběr šatníku

Postava vysokého a tenkého muže se zdá být ideální pro mnoho lidí a právě tento příliš sebevědomý pohled může vést k řadě chyb při vytváření obrazu. Abychom se jim vyhnuli, doporučujeme dodržovat několik jednoduchých pravidel, aby byl váš vzhled elegantní, elegantní a harmonický.

• Jakékoliv oblečení, které vizuálně rozbije mužskou postavu na kusy, bude vypadat skvěle. Horizontální pruhy, široké pásy, kontrastní geometrické vzory jsou ideálním řešením pro velmi vysoké kluky.

  • Rozmanitost barev. Rovnoměrnost oděvu činí postavu protáhlejší, což není vůbec v rukou vysokých představitelů silnějšího pohlaví. Proto se stylistům doporučuje kombinovat oblečení různých barev. Pro obchodní případ je to kombinace „light top - dark bottom“ a pro každodenní opak. Je také žádoucí zahrnout barevné části do hlavního tónu oděvu. Například můstek s barevným geometrickým vzorem přinese do obrazu poznámku o rozmanitosti. Kromě toho se podívejte na věci pastelové odstíny.
  • Vrstvy a textury také přicházejí na záchranu mužů velké výšky. Zde je však třeba dbát na to, aby množství detailů neznamenalo, že postava je příliš objemná.
  • Oblečení musí být přísně velké. Věci učiní postavu obrovskou a neopatrnou o jednu velikost větší, a naopak, menší oblečení bude protahovat vzhled a nenápadně zdůrazňovat tenkost.
  • Příslušenství a obuv. Neexistují žádná zvláštní omezení při výběru příslušenství. Je však třeba zachovat rovnováhu v počtu dekorativních detailů. Hodinky s velkým ciferníkem vypadají dobře, jak na opasku, tak s kovovým náramkem, pokud máte dlouhé, tenké ruce. Pásy jsou vhodnější volit s velkými a středními přezkami, je nejlepší, když je lesklý. Vysoký muž by neměl být zahrnut do obrazu úzkých, dlouhých vazeb, bude výhodnější vypadat široce s horizontálním kontrastním vzorem. Motýlek bude také možností výhry. Elegantní pánská šála dodá obrazu kreativitu a pomůže skrýt dlouhý, tenký krk. Při výběru obuvi se doporučuje opouštět masivní vysoké boty, protože vizuálně dělají nohy jen obrovské a boty s dlouhými špičatými prsty. Boty s nízkými podešvemi bez chráničů a bot se zaoblenými prsty - to je řešení pro muže vysoké a štíhlé postavy. Kompromis bude tedy mokasíny.
  • Svrchní oděvy. Je nutné dávat přednost koženým bundám na srst nebo kožich. Dobře se hodí také dvouhlavá, středně velká stehna s přehozenou srstí. Z masivních dolů bundy by měly být opuštěny, protože vizuálně, aby nohy více tenké, a horní část těla naopak - příliš objemné. Je také lepší vyloučit z šatníku pláštěnky, kabáty s hlubokým výstřihem, které vizuálně prodlužují tělo. Krátké bundy a kožené bundy, jakkoli se zdají být pohodlné, nejsou vhodné pro vysoké muže, protože zdůrazňují výšku a štíhlost.
  • Obchodní oblek. Ideálním řešením pro kancelářské práce a oslavy je třídílný oblek. Vypadejte dobře na vysoké pánské dvouřadové bundy se dvěma střihy na zádech, kalhoty se šipkami. Vhodné jako model s malým vzorem a jednobarevné tmavé, hluboké odstíny. Není to volba na všech - kostýmy světlých barev, protože vizuálně zvětšují postavu a jsou v péči více náladové. Velké klopy na bundě a kapsách kapsy dokonale doplňují obraz.Košile se nejlépe vybírají se středně velkým tuhým otočným límcem. Košile může být jak monofonní, tak s potiskem v malém proužku nebo jizvou.
  • Neformální styl. Pokud máte dlouhé, tenké nohy, vyberte si kalhoty s volnější nohou, nebo s prodlouženou dolní nohou. Z modelů montáže by v tomto případě mělo být upuštěno. T-shirt nebo košile je nejlepší vyplnit kalhoty, protože to přispívá k vizuálnímu oddělení obrázku do částí. Je dobré, když bude horní a dolní část oděvu vzájemně kontrastní. Bunda nebo sako je lepší zvolit se dvěma tlačítky. Pletené svetry s objemovou texturou také vyvažují obraz. Fanoušci džíny jsou vybízeni k tomu, aby si vybrali modely, které nejsou zatíženy množstvím dekorativních prvků, holí, kreseb a tak dále, protože to učiní obraz směšným.
  • Sportovní styl. Mnozí muži dávají přednost, protože pohodlí a pohodlí. Kromě toho je tento rok jedním z nejvíce módních trendů. Sportovní mikiny (s kapucí), mírně volné kalhoty na manžetách nebo s výhybkou jsou vhodné pro tenké, vysoké muže. Při výběru trička se doporučuje opustit modely s hlubokým výstřihem. Ani trička s prodlouženými tenkými ramenními popruhy nejsou vhodná, protože opticky zužují ramena. Buďte opatrní při výběru oděvů s pruhy a jinými svislými čarami, jejich množství spolu s kontrastní barvou výrobku vizuálně „vytáhne“ obrázek. Hodnou alternativou budou modely s vertikálními barevnými vložkami.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky