Oblečení pro obézní muže

Oblečení pro obézní muže

Stalo se tak, že plnohodnotní muži často čelí vážným obtížím při výběru oblečení. Nicméně, stylisté pomáhají řešit tento problém tím, že dávají obecná doporučení pro výběr dílů pro vytvoření stylového obrazu.

Funkce výběru

 • Oblečení musí být přísně velké. Mnozí se mylně domnívají, že široký, pytlovitý oděv pomáhá skrýt vady postavy. To je však zavádějící. Muž, který preferoval takové věci, bude vypadat nedbalý a nedbalý. Naopak je třeba se vyvarovat příliš těsných modelů, protože zdůrazňují plnost obrázku.
 • Umírněnost barev. Při tvorbě obrazu se nedoporučuje používat světlé barvy a jejich kombinace. To dělá nadměrný vizuální důraz na vaši postavu. Ze stejného důvodu je třeba se vyvarovat hojnosti výkresů a aplikací. Velcí muži jsou velmi dobře hodí monochromatické modely tmavé, hluboké barvy, a také vypadá výhodné věci v úzkém vertikálním pásu, který vizuálně "táhne" postavu.
 • Tkaniny pro krejčovství. Je nutné upřednostňovat lehké, měkké materiály s nízkým procentem drcení. Stylisté doporučují opatrnost při výběru těžkých tkanin, jako je samet, tvíd, velur, které vytvářejí další objem.
 • Obuv a doplňky. Je nutné zastavit volbu nepozoruhodného příslušenství, které není zatíženo množstvím dekorativních detailů. Světlá, objemná přezka na pásu přitáhne zbytečnou pozornost k žaludku a lesklé hodinky s velkým ciferníkem vizuálně zkrátí zápěstí. Se stejnou moderností stojí za to přistupovat k výběru kravaty. Měla by být středně dlouhá, kombinovaná se základním tónem oděvu. Kravata přísného geometrického tvaru je navíc schopna vizuálně prodloužit horní část těla. Boty se doporučuje zvolit s pevnou patou, a je žádoucí, aby barva bot odpovídala barvě s nádechem kalhot. To přispívá k vizuálnímu prodloužení nohou.
 • Svrchní oděvy Stylistům se doporučuje upustit bundy a bundy plněné holofiberem a polstrováním polyesteru. Nejvýhodnější variantou pro velké muže by byl kabát s přísným klasickým střihem nebo tenký kožich. Měly by však být upřednostňovány modely bez náplastních kapes, velký počet velkých ozdobných knoflíků, protože nadměrná dostupnost dílů vytvoří další objem.

Nyní vezměte v úvahu body, které by měly být vzaty v úvahu při vytváření konkrétních obrázků a stylů.

Obchodní styl

Jednou z vlastností obchodního stylu je konzervatismus. A to je to, co hraje do rukou plných mužů, protože klasické kostýmy tmavých odstínů výrazně zakrývají plnost a dodávají obrazu solidnost.

 • Bunda. Pro vysoké a tlusté muže je nejlepší volbou jednobarevná bunda s výstřihem. Je žádoucí, aby tlačítka byla umístěna ve spodní části modelu a neměly by být delší než tři. Bunda by měla být nošena zapnuta, protože rozepínat ji, riskuješ, že ve svém pohledu riskuješ dotek nedbalosti, což je v tomto stylu nepřijatelné. Pokud máte ve zvyku dávat do kapsy užitečné věci, pak je lepší ji opustit, protože to povede nejen k nepřesnému vzhledu, ale také ke zvýšení objemu.

Rukávy bundy by neměly být široké, je lepší nechat je mírně zúžené. Také sledovat délku rukávů, příliš krátký vytvoří dojem, že bunda je pro vás malý, a nadměrná délka vám přinese řadu nepříjemností. Pozornost by měla být věnována pozornost také detailům, jako je štěrbina na zadní straně bundy. Mělo by to být jen jedno.Doporučené barvy jsou prosté - černá, tmavě modrá, tmavě šedá, nepovolený svislý pruhovaný vzor je povolen.

 • Kalhoty. Barva kalhot by měla v ideálním případě odpovídat barvě bundy. Je třeba poznamenat, že modely se šipkami se nehodí pro úplné lidi, takže je nejlepší je vzdát. Ale pokud oblékání vaší společnosti trvá na jejich přítomnosti, je lepší zvolit oblek z tkaniny s lakonickým svislým pruhem.

A měli byste se také vzdát zvyku držet ruce ve kapsách, v tomto případě je ještě lepší je šít úplně. Máte-li velké břicho, pak rovnátka bude výherní možností pro vás. Pevně ​​upevňují kalhoty na vašem těle, s výjimkou pádu z linie pasu. V tomto případě se při šití vyplatí přidat jeden a půl centimetrů na délku nohy.

 • Košile. Skvělá volba - pánské košile s dlouhými rukávy v bílých nebo světle pastelových odstínech. Nejlepší ze všeho, pokud nemají kapsy. Muži s hustým krkem by měli věnovat zvláštní pozornost límci na košili.

Široký límec s ostrými rohy je nejlepší. Je žádoucí, aby to nebyly knoflíky, kresby ani dekorace. Malé otočné límce nebudou fungovat, budou vizuálně zvětšovat šířku krku.

Neformální styl

Pro výběr sady oblečení pro každodenní použití, návrháři doporučují věnovat pozornost stylu "preppy" (preppy). Tento trend pochází z formy studentů elitních vysokých škol. Vyznačuje se omezením detailů a minimalismem v příslušenství.

Věci v tomto stylu jsou obvykle vysoce kvalitní, pohodlné a pohodlné na nošení. Také pro některé muže s nadváhou, Smart Casual styl, který kombinuje věci přísného, ​​klasického formátu a docela jednoduché, každodenní oblečení, může vyhovovat.

Samozřejmě si vyberete kritéria pro výběr jednoho nebo druhého směru, s ohledem na temperament, životní styl, preference a tak dále. Dáme jen některá doporučení, která vám pomohou vytvořit obraz správně, skrývají nedostatky v obrázcích.

 • Blazer. Velmi důležitá věc pro každodenní styl. Od bundy se odlišuje absencí přísných požadavků na krejčovství. Plným mužům se doporučuje nosit sako, které se upevní třemi tlačítky. Kvůli tomu se na břiše netvoří záhyb, čímž se odstraní zbytečný důraz na tuto část těla.
 • Svetr. Při výběru svetrů je třeba vzít v úvahu materiál, ze kterého je vyroben. Vzhledem k tomu, že plní muži mají tendenci se více potit, je lepší koupit svetry z přírodní vlny, kašmíru a bavlny. Stylistům se doporučuje, aby z šatníku vyloučili velký, objemný pletený svetr. Vícevrstvé obojky také dávají vzhled nadměrné masivity, takže při výběru svetrů je nejvhodnější odmítnout je ve prospěch límců ve tvaru písmene V. Dobře vypadající na velkých mužů monochromatické modely s vertikální barevný vzor, ​​vizuálně tahání trupu. Stejnými kritérii by měly být vybrány a pletené vesty.
 • Džíny. Doporučuje se vybrat s mírně nízkým pasem, který odvádí pozornost od břicha. V tomto případě byste je neměli zaplňovat v košili nebo tričkách, aby nedošlo k zvýraznění pasu. Vyberte si džíny klasických odstínů s minimálním počtem překrytí, vzorů, aplikací. Vypadají skvěle s svetrem, volnou košili nebo mikinou.
 • Domácí potřeby. Je to mnohem jednodušší. Pro domácí si můžete vybrat pohodlný sportovní oblek nebo měkký župan. Mnoho velkých mužů dává přednost druhé, protože nemá žádné spojovací prostředky nebo knoflíky, což usnadňuje nošení.

Sportovní styl

 • Trička. Při výběru triček pro sport je lepší dát přednost bavlněným výrobkům. Ve srovnání se syntetickými jsou lépe prodyšné a hypoalergenní, což je důležitý faktor pro obézní muže. Stříhaná trička by neměla bránit pohybu nebo naopak, aby byla velmi volná.Důrazně doporučujeme opustit polokošile, protože jsou poněkud zúžené na dno, což jistě upozorní na břicho, což je pro obézní muže mimořádně nežádoucí. Barvy pro trička je lepší zvolit více omezené tóny, bez jasných, křičících vzorů.
 • Kalhoty. Perfektní pro pánské sportovní kalhoty střední délky. Nebude bránit pohybu, stejně jako hladký tvar obrázku. Kalhoty s barevnými pruhy budou vypadat dobře, je však žádoucí, aby nevytvářely významný kontrast s hlavní barvou. V zimě je lepší nosit tepláky s fleecovou podšívkou nebo fleecem.
 • Sportovní bundy. Nepostradatelná věc v šatníku pro muže, který preferuje sportovní styl. Nejpohodlnější možností je bunda se zipem. Stejně jako v případě trička, měli byste si vybrat bundu nebo „stěrku“, která se nesníží na dno. V ideálním případě se jedná o rovný model, těsně pod délkou pasu, bez manžet. Mělo by být volné, ale s mírou, aby se zabránilo pytlovitý vzhled.
 • Mikiny. Hodná alternativa k sako. Zpravidla jsou šity z měkkých tkanin, které poskytují pohodlí při nošení. Tučným mužům se doporučuje, aby si vybrali mikinu v hlubokých, mírných barvách s minimem vzorů. Je třeba poznamenat, že kapucí "mikina" (s kapucí) nemusí být vhodná pro každého. Pokud máte masivní krk, je lepší zvolit model bez kapuce.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky