Ovoce a zeleninové masky

Ovoce a zeleninové masky

Ovoce a zelenina jsou přirozeným skladištěm vitamínů, které prospívají celému tělu. Zároveň se musíte nechat hýčkat nejen ovocnými dezerty, ale také vhodnými maskami. Tato péče o pleť vám pomůže vypadat déle a dobře, bez ohledu na podmínky, ve kterých žijete. Můžete se dozvědět, jaké ovocné a zeleninové masky mohou být vyrobeny s použitím darů přírody a jaký vliv budou mít z tohoto článku.

Jaké produkty lze použít

Téměř všechny druhy ovoce, bobulí a zeleniny, které rostou v různých částech světa, lze použít k výrobě masek. Každý výrobek má však své vlastní příznivé vlastnosti, takže se používají pro různé účely.

Jablka

Apple masky jako každý jiný výrobek osvěžují obličej a čistí ho. Vzhledem k tomu, že toto ovoce je bohaté na různé vitamíny a minerály, mohou ho používat dívky s různými typy pleti. Kromě toho každý obdrží pro sebe určitou výhodu.

Jablka se nejlépe používají syrové, takže se vzdají všech vitamínů a kůže se zvlhčí a dobře upraví.

V tomto případě můžete jablko jednoduše nakrájet na plátky a aplikovat je na kůži nebo rošt, proměnit v pyré. Existuje však i další způsob, jak využít tento ráj pro domácí péči. Pečené jablko, šťouchané v bramborové kaše, také čistí kůži, stejně jako křoviny a tonika.

Meruňka

Sladká a šťavnatá meruňka může také dobře hydratovat vaši pokožku a učinit její barvu rovnoměrnější a krásnější. Mnoho směsí může být vyrobeno z meruňkové buničiny, aby byla pokožka v dobrém stavu doma.

Banán

Banánové masky jsou nyní velmi populární v Koreji. Ale analogický takový kosmetický výrobek je docela možné vařit ve vaší kuchyni. Jako součást tohoto ovoce je nezbytné pro naše tělo vitamin E, který vám umožní, aby povrch obličeje mladší a hladké.

Rybíz

Pro zralý dermis rybíz bude užitečné. Bude vaším dobrým asistentem v boji proti tmavým skvrnám.

Sladká třešeň

Třešní mohou být také přidány do seznamu univerzálních produktů pro všechny typy pleti. Pokud máte suchou pokožku, neváhejte použít masky sladkých bobulí na obličej. Ale pro dívky s mastnou pleť je kyselé bobule vhodnější.

Peach

Sunny broskev může změkčit kůži a odstranit známky únavy z obličeje.. Po použití masky tohoto šťavnatého ovoce si okamžitě všimnete zlepšení - kůže se stane sametovou a zdánlivě zářivou zevnitř.

O vlastnostech broskvového oleje je známo mnoho výrobců kosmetiky. Svědčí o tom přítomnost takových účinných nástrojů, jako je hedvábná stuha.

Jahody

Navlhčete svou pleť a zjemněte svou pleť zdravěji jahodou. Tento bobule je již dlouho miloval mnoho žen, protože jahodové masky pracovat efektivněji než mnoho obchodů protějšky.

Ananas

Toto ovoce je známo mnoha dívkám jako spalovač tuků. Ale kromě tohoto majetku má i jiné. Tak to funguje skvěle na omlazení pleti. Kosmetologové potvrzují, že ananasové masky nejenže zpomalují stárnutí, ale také odstraňují mělké vrásky z obličeje, což je činí mladším a krásnějším. Nepoužívejte koncentrovanou šťávu z ananasu, doufajíc v výraznější výsledek.

Šťáva z tohoto ovoce je příliš bohatá, proto musí být před použitím naředěna.To platí zejména pro dívky s citlivou nebo náchylnou k alergii kůže.

Citron

Citrusová šťáva je přítomna v mnoha maskách. Zejména v těch, které jsou určeny k bělení kůže a odstranění pigmentových skvrn a post-akné z obličeje. Proto nikdo nebude překvapen tím, že citronová šťáva bělí dobře. Kromě toho snižuje množství kožního mazu vylučovaného matováním kůže. Ale stejně jako v případě ananasové šťávy musíte být velmi opatrní, abyste se nepoškodili.

Citronová šťáva a kůže se používají pro péči o pleť. Z drcených krust je získán dobrý základ pro masku a od těch, které jsou naplněny vodou - neobvyklé, ale účinné tonikum.

Oranžová

Další ovoce z rodiny citrusů, které lze přidat do různých masek, je oranžové. Šťáva a pomerančová kůra jsou bohaté na vitamíny a éterické oleje. Proto masky s touto složkou mohou učinit vaši pleť svěží a sametovou.

Grapefruity

Totéž lze říci o grapefruitové masce. Navzdory hořké chuti tohoto ovoce funguje skvěle na naší kůži, nasycuje ji vitamíny.

Malina

Čerstvost a dobrý stav pokožky může poskytnout malinovou masku. Pro péči o pleť dívky používají skutečné „ovocné dezerty“, které kombinují sladké bobule s mléčnými výrobky. Právě v tomto tandemu pracují nejlépe.

Hruška

Maska hrušky funguje dobře proti akné a pomáhá jednoduše očistit pokožku, díky čemuž je hladší a hladší. Hruška maska ​​bude vyhovovat jak dospívající dívky a zralé ženy.

Dlouhodobě můžete také hovořit o výhodách zeleninových masek. Šťavnaté zelí, mrkev nebo masky okurek si již dlouho zasloužily lásku jednoduchých dívek a kosmetologů.

Užitečné recepty

Ovocné a zeleninové masky produkují mnoho značek. Jedná se o Himalaya, Organic Shop a další značky.kteří se snaží vytvořit více přírodní kosmetické kosmetiky.

Ale i vy sami s nimi můžete soutěžit tím, že připravíte nástroj, který je pro vás vhodný ve vaší kuchyni. Podívejme se na několik „lahodných“ receptů péče, které může každá dívka opakovat.

Jahoda

Jak již bylo zmíněno, jahodové masky jsou jedním z nejoblíbenějších prostředků péče o epidermis u mnoha dívek. Pro přípravu masky je nejvhodnější domácí bobule, nebo alespoň koupil na trhu. Takže získáte více výhod z použití směsi bobulí. Bobule musí vyzrát zralé a šťavnaté, ale ne shnilé.

Chcete-li začít, budete muset kaše je v kaše s vidličkou. Pro jednu masku postačí tři velké bobule. V této směsi, jemně zadejte lžičku medu. To je voňavá kaše a měla by být aplikována na obličej, takže je deset minut.

Je žádoucí je umýt bavlněnými podložkami namočenými v mléce. Procházka po kůži pomalými masážními pohyby. Po takovém domácím postupu okamžitě zjistíte, že se zlepšil stav kůže.

Banán

Masky zralých a šťavnatých banánů dokonale omlazují pokožku. To je důvod, proč jsou nejvíce žádáni mezi všemi druhy ovoce. Pro přípravu jedné masky potřebujete pouze jeden šťavnatý a zralý banán. Stejně jako v předchozím receptu by ovoce mělo být jemně nataženo vidličkou.

Dále v tomto ovocném pyré musíte jemně vstoupit do krému. Pokud máte přirozeně suchou pleť, vezměte mastnou pleť, a pokud je vaše pleť již vyznačena ošklivým mastným leskem, je bez tuku. Aby se maska ​​stala vhodnější pro aplikaci na pokožku, musí být zahuštěna pomocí škrobu nebo mouky. Směs se nanáší ve vrstvách, navíc se vždy položí nahoře až po úplném vysušení předchozího.

Je nutné držet banánovou masku na obličeji asi půl hodiny, aby vitamíny pronikly hluboko do vrstev epidermy. Zbytky produktu z obličeje by měly být pečlivě vyčištěny vlhkými bavlněnými podložkami.

Procedura bude účinná pouze tehdy, pokud ji budete pravidelně provádět. Jeden kurz trvá 20 dní, kdy je třeba masku provádět každé dva dny.

Podívejte se na video níže pro recept na výrobu bělící masky pomocí jahod a citronu.

Recenze

S ovocem a zeleninou je péče o pleť mnohem snazší. S tím souhlasí téměř každý, kdo zažil účinky zeleninových a ovocných masek. Ale mají vedlejší účinek. I když nejste alergičtí na výrobek, když ho budete jíst, může se objevit po aplikaci masky.

Chcete-li zkontrolovat, zda vaše tělo kosmetické nezpůsobí negativní reakci, otestujte to. Aplikujte připravenou masku na ohyb kolene a počkejte půl hodiny. Pokud se během této doby kůže nezbarví červeně, pak můžete bezpečně aplikovat směs na celou tvář.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky