Magnetická maska ​​na obličej

Magnetická maska ​​na obličej

Jednou z hlavních podmínek atraktivity žen je každodenní péče. Někdo pro tyto účely používá hotové kosmetické výrobky, někdo, podle populárních tipů a receptů, dává přednost nástrojům pro krásu vlastníma rukama, s použitím pouze přírodních složek darovaných přírodou samotnou. Nicméně, všechny ženy jsou sjednoceny jednou společnou touhou - vždy vypadat perfektně, za všech okolností.

K dosažení dobrých výsledků potřebujete velké množství času, ale ne vždy moderní zástupci společnosti je mají v požadovaném množství. Navíc ani nejúčinnější prostředek není vždy schopen proniknout do hlubších vrstev kůže, takže jeho působení je považováno za povrchní. Tyto vlastnosti jsou však odlišnou magnetickou maskou pro obličej, která se stala velmi populární a žádanou mezi ženami různého věku.

Vlastnosti a výhody

Magnetická maska - není to nováček na trhu s kosmetikou, mnoho krásných výrobků ji dlouhodobě úspěšně využívá a tajemství úspěchu spočívá ve speciálním složení tohoto produktu, a to v magnetických částicích, které „ztratí“ kontaminaci z pórů. Tyto prvky vytvořené vyspělou technologií účinně čistí pokožku a dodávají jí krásný, dobře upravený vzhled.

Maska krásy je skutečným průlomem, který spojuje profesionální postupy a ty recepty, které mnoho dívek a žen používá jako alternativu. Různé „lektvary“, které mnozí vaří doma, ne vždy dávají očekávaný výsledek, a po jejich použití se zpravidla nevracejí k nim fanoušci ručně vyráběné kosmetiky, což nelze říci o masce s magnetickými částicemi.

Hlavní výhod maska ​​proti stárnutí:

 • Příležitost vlastní užívání doma;
 • Důkazy výsledky po prvním použití;
 • Absence nebezpečné látky a složky, které mohou vyvolat alergické reakce;
 • Princip činnosti znamená zvýšenou absorpci hodnotných látek;
 • Masážní efekt. Magnetické částice pronikají hluboko do kůže a odstraňují veškeré nečistoty nahromaděné v pórech;
 • Opakovaně použitelná maskajeho životnost je 7 let.

K pozitivním aspektům patří také odstranění akné a černých skvrn, vyhlazování malých vrásek. Účinnost se zvyšuje s každou další aplikací. Vzorec je navržen tak, že magnetické působení podporuje lepší pronikání živin do epidermy a jedná se o přírodní oleje, vitamíny, minerály. Při pravidelném používání masky můžete získat následující výsledky:

 • Dokonale čistá a dobře upravená kůže;
 • zúžené póry;
 • krásná barva a zdravá pleť;
 • hladké jemné vrásky;
 • elastická kůže;
 • dokonalé zvlhčení;
 • okysličená a živná dermis.

Složení

Složení magnetické masky lze nalézt na vybraných rostlinných olejích, které jsou určeny k řešení různých nedokonalostí horních vrstev epidermis: dlaně, bambuky, kokosu, hroznového semene. Tyto přírodní složky obohacují dermis vitamíny, stopovými prvky a antioxidanty, odstraňují akné, vyrážky a zmírňují podráždění. Včelí vosk přítomný v kompozici zlepšuje prokrvení, navrací zdravou pleť, aktivuje ochranné vlastnosti pokožky, pomáhá jí zůstat zdravý a krásný po dlouhou dobu. Vitamin E činí dermis pevným a elastickým a magnetické částice tento účinek posilují.

Jak používat

Magnetická maska ​​je úspěšným nákupem kosmetiky, protože tento výrobek se velmi snadno používá a jeho účinek převyšuje očekávání všech zákazníků.

Chcete-li spustit magický nástroj na pomoc, stačí provést několik jednoduchých manipulací popsaných v návodu k použití:

Krok 1. Příprava kůže. Je nutné odstranit veškerou barevnou kosmetiku a očistit obličej od nečistot. Pro tyto účely můžete použít mléko, tonikum nebo lotion pro odstranění make-upu nebo jiných prostředků. Pěna a křoviny budou fungovat, pokud je nutné hluboké čištění.

Krok 2. Po přípravném procesu, který potřebujete Vyjměte masku z krabice, položte ji na bradu a postupně ji zvedněte na čelo.

Krok 3. Montáž speciálních otvorůk dispozici na webu pro oči a nos.

Krok 4. Fixace masky na zadní část hlavy s nastavitelným držákem pásu.

Krok 5Vyhlazení látky, takže nejsou žádné záhyby.

Doporučená doba použití masky je 1 hodina.

Tento počet minut je dostatečný, pokud bude postup prováděn denně. Masku lze používat celou noc, pouze v tomto případě ji musíte nosit každý druhý den.

Tento příjemný postup zachrání ženy od pravidelných návštěv v salonu krásy, protože nyní můžete získat vynikající výsledky ve stěnách svého domova.

Vlastnosti masky s magnetem jsou zachovány po dobu sedmi let, přičemž nástroj mládí potěší své majitele s blahodárným účinkem na pokožku obličeje a organismu jako celku.

Kontraindikace

Neexistují žádné zvláštní kontraindikace pro použití magnetické masky. Jediné, co výrobce udává, je vysoký krevní tlak. U lidí náchylných ke kapkám krevního tlaku mohou magnetické účinky způsobit mírný vzestup.

Přezkum

Moderní kosmetický trh je plný různých magnetických masek. Vyrábí se zboží Izrael, Čína, Francie. Všechny mají téměř identické vlastnosti, takže volba závisí pouze na vkusu zákazníka.

 • TM Turmalínová maska ​​iTourmaline - je to tkanina s upevňovacími prvky. Mezi aktivní složky patří vysokomolekulární gelové, selenové a turmalinové krystaly. Při nošení se teplota kůže snižuje díky chladicímu gelu. To poskytuje omlazující účinek. Anionty odstraňují toxiny z kůže a oxidantů, zajišťují hluboké čištění dermis.
 • Moře lázní "Černá maska". Hlavními látkami jsou perlový protein a prášek, minerály z Mrtvého moře, vitamíny, rostlinné oleje hluboce čistí a vyživují pokožku, zvlhčují ji, bojují proti ochabování. Produkt je určen pro uživatele věkové kategorie 40+.
 • Magnetická růžová maska Bradex "Kleopatra" Vyrobeno z vysoce kvalitního nylonu s 11 magnety, které provádějí masážní akci. Zvláštní pozornost je věnována oblasti století, která nejprve ztrácí svou elasticitu.
 • Také zvláštní popularita jsou produkty volal "Magnetická maska" a Dr. Brandt, které jsou také navrženy tak, aby eliminovaly změny kůže související s věkem.

Recenze

Magnetická maska ​​má extrémně kontroverzní recenze. Někteří, kteří to vyzkoušeli, říkají, že maska ​​opravdu funguje: vyhlazuje vrásky obličeje a věku, zlepšuje tón pleti, vyživuje buňky živinami, pomáhá mladším.

Mezitím komentáře a zpětná vazba od odborníků nejsou tak pozitivní. Odborníci v oblasti kosmetického průmyslu říkají, že byste na tento produkt neměli klást zvláštní naděje. Podle jejich názoru je to skvělý způsob, jak rychle osvěžit pleť, zmírnit únavu a první známky vädnutí kůže, ale maska ​​nemůže vyhladit existující vrásky, mnohem méně z dvaceti let staré nymfety ze čtyřicetiletých žen.

Účinnost magnetických masek dosud není vědeckým výzkumem potvrzena a neexistují žádné klinické studie tohoto zařízení, proto je možné pochopit, zda je jeho použití účinné, či nikoliv, a to, že masku zažili jen sami.

V dalším videu si přečtěte magnetickou masku.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky