Alginátová maska ​​LibreDerm

Alginátová maska ​​LibreDerm

Alginátové masky se stávají stále populárnější nejen mezi profesionálními kosmetiky, ale i mezi běžnými uživateli. Dokonale dotahují pokožku a zároveň řeší mnoho dalších problémů: čistí, hydratují, regenerují pokožku v hlubokých úrovních. Tato kosmetika může být použita nejen pro obličej, ale i pro tělo. Alginátová maska ​​má plastifikační účinek. Po sušení tvoří ochranný film, který udržuje vlhkost uvnitř dermis.

Dnes je podobný kosmetický výrobek vyráběn mnoha firmami. Ruská společnost LibreDerm nebyla výjimkou. Veškerá kosmetika vyráběná pod touto značkou je všeobecnou populací považována za dostupnou. Kvalita výrobků zároveň splňuje nejvyšší standardy, protože společnost neustále provádí svůj vlastní vědecký vývoj.

Společnost má řadu kosmetických přípravků pro různé účely. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje použít masky v komplexu s jinou kosmetikou téže společnosti. LibreDerm představuje svým zákazníkům séra, krémy a balzámy pro různé účely.

Charakteristickým rysem masek LibreDerm alginate je to, že okamžitě dávají viditelný výsledek po první aplikaci. Téměř okamžitě zmizí stopy únavy a nedostatku spánku. Mnoho recenzí tvrdí, že účinek jejich použití lze porovnat s kosmetickými injekcemi nebo dokonce s chirurgickým utahováním.

Maska nejen utahuje obličej podél kontury - také vyživuje pokožku vitamíny, odstraňuje nadměrné oteklost, bez přesušení pokožky a držení potřebného množství vlhkosti uvnitř ní. Pravidelné užívání těchto léčiv přispívá k urychlení regeneračních procesů, odstranění podráždění a čištění pórů.

Nespornou výhodou tohoto nástroje je skutečnost, že výrobek nemá prakticky žádné kontraindikace a je univerzální pro všechny typy pleti. Jediným omezením doporučeným výrobci je přítomnost otevřených ran na obličeji, těžké podráždění, popáleniny a jiná zranění nebo tendence k alergickým reakcím, individuální odmítnutí jedné nebo druhé složky. Jak ukazuje praxe, odmítnutí kosmetické kosmetiky LibreDerm se ve výjimečných případech vyskytuje velmi vzácně.

Doporučení pro použití

Některé ženy se bojí použít alginátové masky, protože je podle jejich názoru obtížné. Ve skutečnosti není všechno tak děsivé. Jak je známo, tento produkt ve své původní formě je prášková hmota, která by měla být ředěna vodou v určitých poměrech. Podívejme se blíže na algoritmus pro výrobu alginátové masky z LibreDermu.

Než začnete kosmetický postup, musíte připravit obličej. K tomu musí být dobře čištěny tonikem nebo jinými prostředky.

Obsah sáčku vložte do nekovové nádoby (nejlépe keramiky, aby nereagoval s kovem) a přidejte asi 150 ml vody při příjemné teplotě. Výsledná směs musí být rychle a důkladně promíchávána až do homogenní hmoty bez hrudek. Hustota hmoty by se měla podobat těstíčku.

Maska se aplikuje na celý povrch obličeje, včetně oblasti očí a rtů. Aby nedošlo k poškození jemné textury těchto ploch, doporučuje se předem aplikovat bohatý krém.

Poté by měla být výsledná hmota aplikována na obličej speciální stěrkou, která by měla být připevněna ke každé sadě.To by mělo být provedeno velmi rychle, dokud kapalina nebude zmrazena. Pokud si nejste jisti svými schopnostmi, můžete požádat někoho ze svých blízkých, aby vám pomohli.

Maska by měla být udržována po dobu 20-30 minut, pak ji jemně zvedněte za okraj a odstraňte zdola nahoru. Zbytky produktu lze odstranit tonikem nebo mokrým tamponem.

Trochu rady: při kontaktu s vodou může mít hmota velmi specifickou barvu. Malé děti jsou často vyděšeny při pohledu na matku s maskou bez otvorů. A muži zpravidla takovou podívanou nepřitahují. Proto je lepší nejprve odstranit domácí obyvatele, aby nedošlo k jejich zranění.

Princip činnosti

Při kontaktu s pokožkou vyplňuje hmota všechny póry a nejmenší záhyby, čímž je vyhlazuje a vyplňuje vlhkostí. Několik minut po aplikaci začne kompozice vytvrzovat a podobá se pryžovému filmu, který se při sušení zmenšuje a dotahuje kontury obličeje a zvyšuje celkový tón.

Tento nástroj má kumulativní účinek, takže je lepší se neřídit v jednom postupu, ale v průběhu 10-15 sezení. Výrobci doporučují použití jednoho sáčku pro jeden postup, ale kůže každého je jiná a konzistence se liší i pro každého. Článek uvádí přibližné výpočty. Nicméně, jak praxe ukazuje, některé ženy dávají přednost rozdělit tuto část na polovinu, věřit, že potřebují polovinu dávky.

Doporučuje se provést zákrok poprvé denně, pak týden nebo dvě přestávky a pak je opakovat jednou za 5-10 dní.

Složení

V závislosti na principu působení masky zahrnují různé komponenty. Ve všech maskách LibreDerm je však k dispozici několik základních pozic. Jedná se zejména o:

  • Diatomová hlinka (křemelina). Vystupuje jako výplň v kosmetice. Podíl této složky může činit až 70% celkové kompozice. Jemně odlupuje horní vrstvu mrtvých buněk, obnovuje epidermis a vyrovnává celkovou strukturu.
  • Síran vápenatý (síran vápenatý) zodpovědný za termo-účinek, přispívající k hlubšímu pronikání kosmetických přípravků do pokožky.
  • Alginát sodný (alginát sodný) - složka přírodního původu. Získává se z červených a hnědých řas. Obsahuje D-mannuron a L-huluronové kyseliny. Lék dokonale zadržuje vlhkost uvnitř buněk, čímž je chrání před dehydratací.
  • Pyrofosforečnan sodný. To je základem mnoha kosmetických přípravků, zahušťovadel.

Odrůdy

V sortimentu LibreDerm existují tři typy alginátových masek.

  1. Maska s kyselinou hyaluronovou je velmi zvlhčující. Má silný účinek proti stárnutí. Může být použit jako samostatný nástroj nebo jako jedna z fází komplexu pečovatelských postupů. Kromě kyseliny hyaluronové obsahuje přípravek spirulin. To je jedna z odrůd řas. Obsahuje obrovské množství bílkovin, vitamínů A a E, mastných kyselin, minerálních solí a dalších složek užitečných pro kůži. Tato látka zvyšuje pružnost dermis, má omlazující účinek. Nachází se v salonu kosmetice nejen pro obličej, ale také pro anticelulitidní zábaly. Alginátové soli, také obsažený ve složení tohoto produktu, má hojení ran a antibakteriální účinek. Zrychlují metabolické procesy, přispívají k lymfodrenážní činnosti. Po aplikaci popsaného kosmetického přípravku mnoho žen uvedlo, že se pleť zlepšila, stala se svěží a dobře upravená.
  2. Maska Seboreguliruyuschaya "Seratsin". Tento produkt se doporučuje především pro mastnou a problematickou pleť. Lék je určen především těm, kteří trpí přetrvávajícími podrážděními a záněty. Jeho složení obsahuje algin (Algin) - drcené hnědé řasy, ze kterých je suspenze skutečně připravena.Algin změkčuje horní vrstvy, zvlhčuje je a podporuje regeneraci, má baktericidní účinek.
  3. Síra (síra) zklidňuje zánět, má antibakteriální účinek, zvyšuje účinek dalších kosmetických přípravků - krémů, séra a dalších produktů. Agar (Agar) vytváří ochrannou vrstvu, která zabraňuje odpařování vlhkosti, odstraňuje odlupování a suchost. Kromě toho je to silný sorbent agar čistí horní vrstvu nečistot a komedonů. Citrát zinečnatý (trihydrát citrátu zinečnatého) má antibakteriální účinek, snižuje lesk, má matný efekt.
  4. Maska proti stárnutí s kolagenem. Tato látka se získává z chrupavky a jiné kostní tkáně velkého skotu. Je to nejpřínosnější účinek na celkový stav pokožky, minimalizuje jemné vrásky na obličeji a věku, vyplňuje je zevnitř. Výsledkem je, že obličej vypadá opticky odpočatý, svěží a mladší. Další velmi užitečná látka v kolagenové masce - extrakt z modřínové gumy (Galactoarabinan). Tento název lze nalézt v popisu čisticích prostředků - pěna, tonikum atd. Díky této složce má maska ​​chladicí a zklidňující účinek, snižuje svědění a zklidňuje zánět.

Informace o alginátových maskách této značky a pravidlech používání naleznete ve videu níže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky