Alginátové masky

Alginátové masky

Každá žena chce dlouhodobě zachovat mladost, pružnost a svěžest kůže. Jakým způsobem se nesnaží dosáhnout svého cíle! Dámy se nebojí vysokých nákladů na léky proti stárnutí nebo na bolest, která se vyskytla během kosmetických procedur. Pomohly nové léky proti stárnutí, které nejen utáhnou tvar obličeje, hluboce zvlhčují a vyhlazují vrásky, ale také zabraňují jejich vzhledu.

Tyto fondy se objevily na trhu kosmetologie poměrně nedávno, ale již se jim podařilo získat srdce mnoha dívek. Zpočátku mohly být používány pouze na recepci kosmetologem, ale nyní jsou k dispozici na volném trhu a mohou být zakoupeny každým. Nedávno, korejská kosmetika získala obrovskou popularitu, včetně masek alginate od jedné z nejlepších značek země, Anskin. Tento článek se bude zabývat maskami této konkrétní značky.

Co to je?

Alginát - Jedná se o sůl kyseliny alginové, která se získává z hnědých řas. Tato složka obsahuje obrovské množství vitamínů a přírodních minerálů, které jsou nezbytné pro udržení požadované úrovně vodní rovnováhy v epidermis. Vědci začali tento prvek zkoumat náhodně a zjistili, že má omlazující účinek. Po takovém objevu se algináty začaly široce používat jak v kosmetologii, tak v jiných oborech, včetně vaření.

Vzhledem k vlastnostem těchto solí mají masky se svým složením neuvěřitelný účinek. Hluboce vyživují a hydratují pokožku, přispívají k rychlejšímu prokrvení, regeneraci a mnoha dalším přirozeným procesům uvnitř horní a střední vrstvy epidermy. Při pravidelném používání začnou pigmentové skvrny mizet, zánět, jemné vrásky zmizí a hluboké se stávají několikrát menšími. Nejen, že masky mají silný liftingový efekt, zatímco přispívají k přirozené produkci vlastního kolagenu pro udržení požadované hladiny vody v kůži. Díky obohacení kůže kyslíkem, hojení zánětlivých procesů, zlepšení a vyhlazení pleti dochází ke zúžení pórů. Kůže se stává světlejší, svěžejší a obličej jako celek zaujímá klidnější vzhled.

Masky jsou jemný bílý prášek, jsou vhodné pro naprosto jakýkoliv typ pleti a pro dámy jakéhokoliv věku. Aplikujte nástroj i na oblast kolem očí.

Vlastnosti

Stejně jako všechny korejské kosmetiky, Anskin alginátové masky přispívají k tomu, aby se kůže dostala do výborného stavu. Nejenže mají hydratační a výživný účinek, ale mají také zpevňující, zpřísňující vlastnosti, které okamžitě ovlivňují obličej a krk.

Výrobky obsahují obrovské množství minerálů, vitamínů a bílkovin, takže je nutné udržovat pokožku ve výborném stavu. Účinek těchto výrobků je již viditelný po první aplikaci, a pokud budete dělat kurzy na patnácti aplikacích, můžete dosáhnout ohromujícího omlazujícího účinku, který vám umožní odložit výlety do salónu krásy na alespoň několik let.

Je třeba mít na paměti, že čím dříve se začnete starat o svou tvář, tím větší je šance zabránit vzniku prvních známek vrásek, které tak často pokazí celkový dojem. Proto je možné použít produkty, které obsahují složku, jako je alginát, již ve věku dvaceti sedmi let.

Důležitým rysem výrobku je také to, že je vhodný i pro problematickou pleť, pomáhá bojovat, eliminovat a předcházet různým druhům zánětů a černých skvrn.

Složení

Jako součást masek značky Anskin existují přírodní složky.V závislosti na účelu a typu výrobku mají tyto složky: olivový extrakt, aloe, kyselina hyaluronová, potraviny s hydrolyzovaným kolagenem, vitamin C, extrakt ze sudanské růže, dřevěné uhlí, extrakt ze zeleného čaje, perly.

Každá z výše uvedených masek má určité funkce a účinky na kůži.

Vyberte jednu nebo jinou složku, která by měla být založena na vzhledu kůže a požadovaném výsledku, který netrvá dlouho.

Populární nástroje

Celkem sestava obsahuje osm dlouhodobých aktiv s alginátem. Lze zakoupit ve dvou verzích: v balení o hmotnosti 240 gramů a v plastovém obalu s pohodlným víčkem o hmotnosti 700 gramů. Všechny masky dobře tonizují, osvěžují a utahují horní vrstvu epidermy, ale díky dalším přísadám získávají speciální vlastnosti.

"Modelovací maska ​​AC Control"

Tato maska ​​je určena pro problémovou pokožku s různými záněty. Mezi složkami produktu patří portulac extrakt, který přispívá k odstranění všech škodlivých toxinů z pórů a nejen bojuje s akné, akné a černými skvrnami, ale také zabraňuje jejich dalšímu výskytu. Výrobek potírá póry, pomáhá snižovat vrásky a vytváří na pokožce ochranný film, který odolává pronikání nečistot a prachu do pórů. Mezi přísady patří extrakt z lékořice a hydrolyzovaná kyselina hyaluronová.

"Aloe modelovací maska"

Olejová maska ​​Aloe vera má uklidňující účinek. Uvnitř je speciální komplex vitaminů, minerálů, rostlinných látek a aminokyselin, které přispívají ke zlepšení vzhledu obličeje, vzhledu přirozeného lesku, svěžesti a mají antibakteriální vlastnosti.

"Modelovací maska ​​pro dřevěné uhlí"

Maska pro mastnou pleť s otevřenými póry má exfoliační efekt a dobře odstraňuje přebytečný maz. Pomáhá získat hladkost, měkkost a pružnost. Extrakt z uhlí v kompozici nevytváří mastné dopravní zácpy.

"Maska modelování kolagenu"

Zboží s kolagenem nejen hluboce zvlhčuje pokožku, ale také ji posiluje, dodává pružnost a pevnost, stejně jako brání ochabování. Při použití dochází k regeneraci kůže. Maska vyplňuje epidermis kolagenem a podporuje zvedání a omlazení.

"Modelovací maska ​​Cool-Ice"

Výrobek obsahuje olej z máty peprné, který pomáhá zklidnit pokožku a dodá jí svěží a dobře upravený vzhled. Maska eliminuje podráždění, hojí drobné rány, chladí a zklidňuje místa zánětů. Obličej se stává světlejší a dostane více odpočatý vzhled.

"Maska na modelování zeleného čaje"

Alginátová maska ​​se zeleným čajovým olejem je určena pro matnou a citlivou pokožku. Zlepšuje a vyhlazuje tón obličeje, snižuje opuch, zvyšuje krevní oběh a působí protizánětlivě.

"Perličková maska ​​modelování"

Výrobek obsahující perlový extrakt dokonale vyživuje, rozjasňuje a tóny. Dodává obličeji rovnoměrnou barvu, regeneruje a osvěžuje pokožku a pomáhá udržovat požadovanou úroveň vlhkosti.

"Vitamin C"

Tento prostředek je ideální pro matnou pleť. Zlepšuje barvu a zjemňuje tón obličeje, odstraňuje tmavé kruhy pod očima, pigmentové skvrny, dokonale zklidňuje a osvěžuje pokožku a odstraňuje opuch. Použitím tohoto výrobku se zlepšuje přístup kyslíku do epidermy a mikrocirkulace krve.

Způsob použití

Použití masek alginátu je poměrně jednoduché, je důležité pouze pozorovat některé detaily při ředění a aplikaci činidla. Návod k použití je součástí každého balení Anskin a je podobný metodám jiných značek.

Před použitím musíte důkladně očistit obličej a otřít ho tonikem. Doporučuje se aplikovat sérum, emulzi nebo gel před použitím masky, protože to zvýší účinek a dodá obličeji ještě lepší vzhled. Zředěný prášek by měl být v oddělené nádobě, a je velmi důležité, aby byl nástroj s vodou na homogenní, hustou gelovou konzistenci a okamžitě aplikován na obličej speciální lopatkou.Gel velmi rychle zamrzne, takže aplikace se podává maximálně pět minut, nebo dokonce méně.

Poté, co je tekutina na obličeji, začne mrznout a promění se v elastickou masku, která musí být udržována po dobu 15-20 minut. Vrstva by měla být od 3 do 10 mm. Doporučuje se nemluvit a ne smát, aby se podpořila lepší přilnavost. Po uplynutí požadované doby by měla být maska ​​odstraněna z obličeje jako tlustý film.

Je důležité, aby nedošlo k opláchnutí vodou, protože alginát se nerozpouští.

Recenze

Recenze kosmetologů a běžných dívek o maskách Anskin alginátu jsou mimořádně pozitivní. Dívky jsou spokojeny s hydratačním, utahovacím a osvěžujícím účinkem těchto výrobků. Je třeba poznamenat, že výrobek má okamžitý účinek. Ihned po prvním použití kůže se transformuje k lepšímu a při pravidelném používání těchto zázraků dochází. Každý zákazník píše, že si určitě koupí další balíček výrobku, což říká hodně a zejména, že zboží s anskinem z Anskinu je neuvěřitelně kvalitní a účinné.

Video obsahuje zpětnou vazbu o zákazníkovi maskovaný anskin.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky