Lak na nehty Stellary

Lak na nehty Stellary

Každá žena chce mít krásné a dobře upravené pera s dokonalou manikúrou. Koneckonců - to je opravdu vizitka každé ženy. Nejenže zanechává dobrý dojem ze svého majitele, ale také ji činí velmi šťastnou. V současné době existuje spousta domácích i zahraničních značek a značek, které se specializují na vytváření široké škály laků na nehty a výrobků pro péči o každý vkus, barvu a peněženku. Dále se podíváme na značku Stellary prezentovanou v Rusku, ve které najdete laky pro vytvoření nejvhodnějšího nátěru na nehtech. Dozvíte se také o populárních aplikačních technikách, které můžete implementovat přímo doma.

O značce

Výrobce kosmetické značky je společnost Stellary Cosmetics ze Švýcarska. Tato značka vyrábí profesionální kosmetiku profesionální kvality, kterou vytvořili skuteční odborníci ve svém oboru.

Stellary produkty splňují nejnovější požadavky v této oblasti a samozřejmě normy kvality. Kromě toho je naprosto bezpečné použití, protože prochází několika testy a zkouškami.

Při tvorbě těchto nebo jiných kosmetických přípravků, včetně laků na nehty, pokročilých technologií a zkušeností v oboru, které se nahromadily po mnoho let, se využívají zkušenosti s prací s hvězdami, které vždy potřebují nejlepší kvalitu. Není divu, že "Stellary" znamená "Star".

Kromě toho může potěšit poměrně širokou škálu produktů, stejně jako jeho pravidelnou aktualizaci a sledování módních trendů v dané sezóně.

O lacích

Stellary je "lak na nehty" není o nic horší než profesionální laky, jsou velmi snadno použitelné a umožňují vytvořit dokonale hladký povrch. Navíc, velmi pohodlné kartáče umožňují distribuci nástroje poměrně ekonomicky, takže váš lak vás potěší po dlouhou dobu.

Laky značky mají poměrně hustou a bohatou texturu, která umožňuje získat hladký a dokonalý povlak bez mezer a mezer. Pro dosažení nejlepšího výsledku můžete vytvořit monochromatický povlak nebo v několika vrstvách.

Chtěl bych také poznamenat výhody samotné láhve, která je ideálně přizpůsobena tak, aby se pohodlně držel v ruce, protože ženy tyto laky často používají při výrobě manikúry doma. Kartáčové laky střední tloušťky, mohou snadno pokrýt celou nehtovou desku jen v několika aplikacích.

Lucky Stellary schne velmi rychle, i když je aplikován v několika vrstvách, takže tento proces vás nebude dlouho zdržovat a budete se moci rychle vrátit do svého každodenního podnikání.

Barevná paleta

Kolekce laků značky obsahuje dvacet čtyři palet, které se skládají z pěti proudových a módních odstínů. Každá šťastná paleta je navržena tak, aby byla ideálně kombinována. Jediné, co musíte udělat, je jen přemýšlet nad budoucím designem vaší manikúry.

Velkým plusem je, že můžete kombinovat barvy pro manikúru a vaše volba bude 100% správná, protože odborníci Stellary se již postarali o úspěšnou kombinaci odstínů na jedné nebo druhé paletě. Například skvělou možností by bylo pokrytí nehtů od nejsvětlejšího stínu až po tmavé nebo naopak. Tato technika se nazývá natahování barev a je nějakou dobu populární.

Zajímavou a úspěšnou možností pro vytvoření manikúry, například ve fialových tónech, může být výběr z následujících pěti odstínů z palety značky, které zahrnují odstíny 62 - 66:

 • "Léto v pohodě";
 • "Purple Heather";
 • "Blackberry Smoothie";
 • "Luxusní hortenzie";
 • "Divoké švestky".

Z těchto odstínů získáte jemný barevný úsek, který vás potěší ne jediný den.

Aplikační techniky

Odejít od obyčejné a monotónní manikúry a udělat něco mimořádného, ​​ale není to těžké, doporučujeme vám podívat se na vytvoření technika pro aplikaci manikúry.

Gradient

Určitě jste již takovou aplikaci viděli a myslíte si, že potřebujete speciální vybavení nebo výlet do salonu. Ale se silnou touhou, můžete snadno udělat to přímo doma.

 • V první fázi je třeba připravit měsíčky. Chcete-li soubor, vyčistit a dělat vše, co se nejčastěji provádí před použitím laku.
 • Ve druhé fázi naneste základní vrstvu.
 • Ve třetím, volíme dva nebo tři odstíny laků a aplikujeme je „na plocho“ na fólii nebo jiný nesavý materiál. Rozmezí hranice mezi našimi aplikovanými odstíny.
 • Dále potřebujeme běžnou kosmetickou houbu. Mírně je namočte do našich odstínů a přeneste „otisky prstů“ na hřeb s tleskajícími pohyby. Tak se všemi deseti nehty.
 • A nakonec musíte odstranit všechny chyby na kůžičce, To lze provést bavlněným tampónem nebo kotoučem namočeným v odstraňovači laku na nehty.
 • Nezapomeňte dokončit tvorbu manikúry s fixačním lakem.

Následující dvojice odstínů „Tea Rose“ a „The Snow Queen“, „Sakura Flower“ a „Bold Cherry“, stejně jako „Indigo“ a „Night Haze“, mohou být výbornou volbou pro kombinaci, ale můžete také zapnout fantazii a spojit své neobvyklé věci. možností.

Měsíční manikúra

 • Nejprve aplikujeme základní nátěr. Dále nechte hřebíky s hlavní barvou a počkejte na sušení.
 • Pro tuto techniku ​​budete potřebovat samolepicí pásky, které můžete snadno zakoupit v každém kosmetickém obchodě. Dále je nalepte na nehty tak, aby se mezi kutikulou a samotným proužkem otočil půlkruh.
 • V další fázi aplikujeme lak tak, aby nepřesáhl hranice našich samolepek. Odstraňte je. Čekáme, až se měsíček lehce vyschne a nanese fixační vrstvu.

Recenze

Spravedlivý sex jako celek povzbuzuje recenze o laky Stellary. Kromě obrovské palety barev jsou ženy také potěšeny krásnou aplikací, příjemnou texturou výrobků a samozřejmě rychlým sušením, které nevyžaduje hodinová očekávání. Ihned po nanesení laku se udržuje dobře a i když se ho někde dotknete, bude to nepostřehnutelné.

Je také třeba poznamenat, že laky se nosí velmi dlouhou dobu, přestože jsou poměrně levné a kvalita je skutečně srovnatelná s profesionálními možnostmi.

Co se týče negativních stran, některé dámy si všimnou, že po několika použitích může lak zesílit, ale možná je to kvůli jeho nesprávnému skladování. Varianty s třpytem je poměrně těžké odstranit z nehtové desky, musíte být horlivý.

Také dívky říkají, že v jedné vrstvě lak vypadá průměrně, ale ve dvou - je to opravdu krásné a dokonce luxusní.

Recenze nového laku na nehty Stellary.

Získat tento nástroj nebo ne - volba je na vás.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky