Gelový lak Solomeya

Gelový lak Solomeya

V současné době je těžké představit si dívku s nádherným make-upem, krásnými vlasy, velkolepými šaty a zároveň neudržovanými nehty. Dobře upravená manikúra je základem brilantního vzhledu. Trendem poslední generace je použití gelových leštidel. Zvažte jednu z nejpopulárnějších značek vyrábějících takový povlak - Solomeya.

O značce

Anglický výrobce Solomeya asi 20 let vytváří na domácím trhu pocit. To stalo se populární kvůli vydání vysoce-kvalitní profesionální produkty pro manikúru za přijatelné ceny. Kromě laků existuje mnoho dalších kosmetických přípravků pro manikúru a pedikúru, jako jsou pilníky na nehty, nástroje pro odstraňování kuřích, různé materiály pro nehtové provedení a mnoho dalšího.

Hlavním produktem této značky je však gel Gel a Sola Gel.. Textura materiálu se velmi opatrně aplikuje na celou nehtovou desku, ne rozpadá a netéká podél okrajů, což ukazuje na vysoce kvalitní materiály použité k vytvoření řady laků.

Řada "Sola Gel" Obvykle se používá jako podklad pro barevný gelový lesk nebo jako přídavná výztuž pro přírodní nehty. Jeho minerály a vitamíny mají pozitivní vliv na nehtovou destičku, což vytváří dodatečnou ochranu proti vnějšímu poškození a zároveň ji posiluje zevnitř.

Série "Barevný gel" zahrnuje obrovskou paletu odstínů, s ohledem na současné trendy manikúru.

Doporučení pro aplikaci

Pro dosažení výborných výsledků při použití leštících gelů Solomeya by měly být použity některé tipy.

 • Příprava nehtů:
 1. Musíte důkladně umýt ruce mýdlem a vodou, věnovat zvláštní pozornost špičkám prstů, důkladně opláchnout každou desku.
 2. Odstraňte zbytky starého laku a jakékoli jiné nepravidelnosti na desce.
 3. Dej všem nehtům potřebný tvar a zpracovej kůžičku.
 • Aplikace nejvyšší vrstvy:
 1. Povrch nehtu je nutné vyleštit pomocí měkkého pilníku a odstranit zbytkovou vlhkost.
 2. Pomocí gázy namočené v Klenzeru otřete nehtovou destičku a nechte ji několik sekund uschnout.
 3. Naneste "Sola Gel" na 4 prsty, s výjimkou velkého, a nechte ho 20 minut vyschnout v UV lampě. U velkých prstů postup opakujte odděleně.
 • Kreslení barevného „barevného gelu“:
 1. Naneste barevný gel Polský na 4 prsty, snaží se nedotýkat kůžičky nebo kůže. Pak polymerujte po dobu 2 minut v UV lampě.
 2. Ihned naneste druhou vrstvu gelu a polymerujte po dobu 2 minut v UV lampě.
 3. Bez odstranění lepivého povrchu naneste základní nátěr „Sola Gel“ a polymerujte 20 sekund v UV lampě.

Magisterské recenze

Manikérky označují především širokou paletu gelových leštidel - asi 46 odstínů. Je příjemné poznamenat, že mezi takovými odrůdami můžete najít materiál pro každý vkus klienta: třpytky, topy, kovové barvy a prosté barvy bez inkluzí a brilantních nečistot. Barva trubice je vyzdobena velmi stylově - v matně černé a bílé barvě. Objem je také velmi šťastný - 8,5 ml.

Uživatelé si všimnou, že při použití základny a vršku jednoho výrobce trvá výsledek až 28 dní, což ukazuje na vysokou pevnost tohoto gelu. Kartáče jsou velmi pohodlné, krátké, rozšiřují se směrem ke dnu pro přesnější a přesnější aplikaci laku na nehtovou desku. Mistři poukazují na to, že vůně „nenarazí“ na nos chemií, je velmi příjemné pracovat s takovým lékem, protože nic nepřinese nepříjemné pocity.

Je také velmi důležité poznamenat, že i při použití tří vrstev Solomeya "Color Gel" gel se nerozpouští pod vlivem lampy a nezpůsobuje problémy při sušení.

Zajímavostí je, že za denního světla lak vypadá docela klidně a v případě uměle jasného světla se objeví veškerá krása určitého odstínu.

Z negativních vlastností bylo zdůrazněno, že některé odstíny lesknou na volném konci nehtu, i když se aplikují tři vrstvy.

Uživatelské recenze

Názor dívek, které samy testovaly Solomeya gel polish, je obecně pozitivní. Zaznamenali několik charakteristik:

 • Cena tohoto výrobku je dobrá;
 • Odpor je opravdu velmi slušný, jak uvádí výrobce. Téměř měsíc můžete chodit s dokonalou manikúrou. Nemůžete se bát a klidně dělat domácí práce nebo fyzickou práci, bez obav z poškození manikúry na rukou.
 • Pevnost samotných nehtů se pro většinu uživatelů významně zvýšila díky aplikaci základny.
 • Barva palety může být vybrána nejrůznější a na jakékoli oblečení.

Zvláštní důraz byl kladen na snadnost odstranění gelu pro klienta. Stačí, když vrchní vrstvu uvolníte pomocí pilníku, aplikujete odstraňovač laku na nehty, zabalíte fólií a počkejte 20 minut. Výsledkem bude téměř úplné oddělení laku od samotného nehtu.

Výběr odborníků

Pokud jde o nehty, ženy vynakládají velké úsilí, aby dosáhly brilantního výsledku. Obrovské peníze a mnoho času jde hledat dobrý gelový polštář. Hřebík je velmi často zraněn z nekvalitních materiálů, které slouží k vytvoření rozpočtu.

Značka Solomeya umožňuje svým zákazníkům používat profesionální kosmetiku pro nehty, aniž by utráceli báječné množství peněz.

Tento lak je ideální pro dívky, které se začínají učit manikúru. Rovnoměrná konzistence nebude potřísněna přes celou desku a pohodlný kartáč bude natírat i ty nejvzdálenější rohy. Rychlost sušení laku šetří čas, čímž se podstatně zkracuje sezení samotné manikúry.

Přehled gelových laků Solomeya.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky