Odstraňovače gelových leštidel

Odstraňovače gelových leštidel

Gel polský na nehty je krásný, stylový a dlouhodobý. Ale přichází doba, kdy tento nátěr musí být odstraněn z nehtů.

Tento typ dekorativní kosmetiky má jednu významnou výhodu, ale zároveň je nevýhodou - gelový lak má silnou přilnavost na nehtovou desku a jeho odstranění může trvat až půl hodiny a velká část úsilí. A při nesprávném postupu při tomto postupu nebo při použití nekvalitní kosmetiky pro odstranění, můžete vážně poškodit nehty a zkazit vzhled rukou.

Moderní trh nabízí mnoho různých způsobů a prostředků pro odstranění laku na nehty z nehtů, včetně různých kapalin a zařízení. Současný objev však byl vynálezem speciálních ubrousků pro odstranění gelu, který bude popsán v tomto článku.

Co je to?

Ubrousky jsou individuální tašky skládající se z několika vrstev:

 • Vnitřní vrstva - hypoalergenní elastický podkladimpregnované specializovanou kompozicí určenou k odstranění lakového povlaku, jakož i různých složek, pečujících o kůžičku;
 • Médium představuje fóliicož vytváří skleníkový efekt pro produktivnější působení složek;
 • Vnější vrstva obsahuje všechny potřebné informace pro spotřebitele., včetně informací o výrobci a pokynů pro správné používání.

Klíčové výhody

Utěrky pro odstraňování gelových laků mají oproti jiným kosmetickým prostředkům prodávaným za tímto účelem řadu výhod:

 • Jsou stejně dobré při odstraňování jak gelových laků, tak běžných laků.;
 • Pohodlné v aplikaci i pro začátečníky v tomto oboru;
 • Podívejte se stylověco je důležité v oblasti krásy salónu;
 • Vhodné pro manikúru a pedikúru;
 • Pohodlné při cestování: není pravděpodobné, že by tekutina v kufru mohla uniknout, v sáčku nezabírají příliš mnoho místa, můžete jej použít téměř kdekoli;
 • Obecně vytvořené z hypoalergenních materiálů a komponentmající vlastnosti šetrné k pokožce;
 • Jeden sáček může střídavě odstranit víčko na několika prstech.to je ekonomická volba v domácím použití.

Jak odstranit gelovou polštářku doma, viz video.

Jak používat?

Odstraňovače gelových leštění jsou při použití velmi jednoduché:

 • Aby byl povlak pružnější, musíte odstranit horní lesk pomocí hrubého pilníku na nehty.
 • Otevřete sáček odstraněním části obalu. podél zamýšlené dělicí čáry.
 • Nasaďte si takto ubrousektak, že impregnovaná část navazuje na lakovanou nehtovou desku.
 • Volné okraje jsou pevně ovinuty kolem prstutakže nejsou žádné mezery;
 • Po 10-15 minutách (Přesný čas je obvykle uveden výrobcem v návodu) Vyjměte sáček a změkněte gel, abyste odstranili oranžovou tyčinku.
 • Pokud je to nutné, nechte impregnovanou základnu. od sáčku a otřete nehet.
 • Opláchněte ruce vodou a aplikujte hydratační krém., výživný krém, věnujte zvláštní pozornost periunguálním zónám a nehtovým plotýnkám.

Procházet populární značky

Podle výsledků monitorování zpětné vazby od mistrů profesí manikúry a běžných uživatelů můžete identifikovat nejoblíbenější a nejoblíbenější ubrousky pro odstranění gelu.

Milv

Dlouhý balíček Milv je dostačující: obsahuje 200 jednotlivých ubrousků, nasáklých optimálním množstvím bezpečného, ​​kvalitního a efektivního složení. Tato skutečnost činí tyto ubrousky nejlepší volbou při výběru profesionálních aktivit v oboru nehtů. Také na spotřebitelském trhu jsou malé balení obsahující 20 sáčků.

Utěrky Milv se snadno používají a pohodlně se zabalí, šetří čas a námahu, čímž se eliminuje potřeba pravidelně kontrolovat těsnost fólie na prstech.

Také tyto nástroje mají širokou škálu příjemných "chutných" příchutí (čokoláda, meloun, jablko, kokos), což činí postup odstraňování povlaků pohodlnějším a pohodlnějším.

Jess nehty

Krabička obsahuje 200 sáčků s mokrými jednorázovými ubrousky, namočenými ve vysoce kvalitní, ale šetrné kompozici nehtů a nehtů. Usnadněte proces odstraňování gelu, dbejte na zdraví a vzhled rukou.

Ingarden

Ubrousky In'Garden mají příjemnou vůni, účinnost při používání, pohodlí a snadné používání. Kromě toho, pokud chcete odstranit obvyklý lak, pak stačí odstranit ubrousek ze sáčku a otřete nehet. Tekutina uvnitř tohoto nástroje nevyschne nehtovou desku, což umožňuje, aby byla používána častěji než běžné kapaliny s acetonem.

Také docela populární jsou podobné kosmetiky "Coconut" z Bluesky, Planet Nails a Runail.

Alternativa

Kromě jednorázových ubrousků, v jednotlivých sáčcích, nabízí výloha další možnost odstranění glazovaných gelů - ubrousky bez chlupů pro manikúrukteré po zákroku nezanechávají různé malé klky, na rozdíl od vlnitých disků.

Ubrousky bez chloupků jsou vyrobeny z netoxického a elastického materiálu různých velikostí a tvarů: čtverce, srdce, květiny atd. a prodává se v malých krabicích nebo rolích. Pozoruhodně zadržují odlakovače na nehty, nechávají se v ovzduší a jsou velmi příjemné na dotek, což zkracuje čas a zjednodušuje proces odstraňování povlaku z nehtů.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky