Provedení nehtů s fólií na gelu

Provedení nehtů s fólií na gelu

Krásné a dobře udržované ruce - hlavní důkaz, že dívka sleduje její vzhled. Manikúra hraje tak důležitou roli při vytváření harmonického obrazu. Různé dekorace na nehty jsou úžasné: francouzská manikúra, pravidelná povrchová úprava nebo použití gelu na polštářek, nehledě na různé vzory a vzory na nehtové desce.

Co prostě nepřichází pro umění nail art! Úplně nová technologie získává na popularitě - design nehtů s fólií na gelu. Neměli byste si ho zaměňovat s potravinovou fólií, protože se k dekoraci nehtové desky používá speciální fóliový materiál.

7 foto

Vlastnosti

Manikérka tuto fólii vysoce cenila díky své plasticitě a lesku. Kromě toho vám umožní vytvořit neuvěřitelný a jedinečný dekor, který vypadá jednoduše luxusně. Je to docela jednoduché, aby se taková manikúra doma, není nutné navštívit kosmetický salon na to.

Chcete-li takové pokrytí řádně použít, musíte si zakoupit všechny potřebné atributy:

 1. Standardní sada na manikúru, které umožní dát do pořádku kůžičku a formu nehtů.
 2. Povrchová úprava gelem: základní nátěr, základní nátěr, vrchní nátěr.
 3. Gel lesk barvy.
 4. Fólie.
 5. Lepidlo nebo emulze (používá se jako lepidlo pro fólie).
 6. Oranžová hůl.

To vše vám pomůže vytvořit kvalitní manikúru doma.

Stojí za zmínku, že existuje hned několik variant fólie pro návrh nehtové desky:

 • Odtržení - Je to poměrně hustý a trvanlivý materiál, vyrábí se v rolích nebo samolepkách. Pro upevnění na nehty můžete použít postup lepení nebo použitím tepla. Lepidlo může být aplikováno buď zcela na nehtovou desku, nebo částečně ve formě vzoru. Z tohoto typu fólie jsou vyříznuty určité součásti vzoru a velmi opatrně, pomocí pinzety, jsou aplikovány na nehet. Přebytečný materiál musí být odstraněn pomocí pilníku na nehty. Velmi často se tato možnost používá v akvarijním designu.
 • Přenosný - Tato možnost bude vynikajícím řešením pro začínající pracovníky v oblasti manikúry. Je mnohem jednodušší a snazší je aplikovat a stojí méně než odtrhávací protějšek. Vyrobeno v rolích nebo umístěno v malých kulatých nádobách. Na povrchu takového materiálu lze aplikovat různé vzory. Můžete si vybrat barvu nebo texturu dle svého uvážení. Tento materiál je třeba připevnit matným povrchem na nehtovou desku a vyhladit všechny nepravidelnosti, opatrně jej zatlačit a pak prudce odtáhnout. Tímto způsobem budete schopni přeložit vzor z fólie na hřebík.

Pokud se snažíte aplikovat fólii na celý hřebík, a ne na jeho samostatnou část, pak je lepší použít monochromatickou verzi - zrcadlo, zlatý nebo stříbrný odstín.

 • Potal dokonale napodobuje zlatý list. Lze ji nalézt ve formě knihy. Vytiskne se a vytvoří efekt zlatých měsíčeků.
 • Fóliové laky jsou duhový povlak, který se třpytí s různými šumivými odstíny. Mohou být aplikovány jako celek na nehtovou desku, nebo nakreslením určitého vzoru. Pokud použijete jednu vrstvu, pak bude tento lak průsvitný, a pokud použijete dvě vrstvy, pak bude nátěr jasný, bude vizuálně vytvářet 3D objem.
 • Fólie jako drobná drobenka - může být použito přidáním do gelového leštidla pro vytvoření jedinečné a neobvyklé manikúry.

Fóliový lak

Hlavní výhodou tohoto nástroje je snadná aplikace, je mnohem snazší použít a udělat krásnou manikúru než s použitím přírodní fólie.

Získání takového laku je nutné věnovat pozornost některým funkcím:

 1. Nákup tohoto výrobku od známých značek.pak vám výsledek přinese velké potěšení.
 2. Podívejte se na složení. Je lepší opustit produkt, který zahrnuje toluen a formaldehyd, negativně ovlivňují stav nehtové destičky.
 3. Zkontrolujte konzistenci takový kosmetický přípravek. Otevřete láhev a vyjměte kartáč. Posuďte, jak rychle se kapky valí dolů. Pokud se příliš neroztáhne a nekape rychle, pak je kvalitní lak. Tento nástroj by měl mít také jinou konzistenci.
 4. Je lepší dostat lak s foliovým efektem, Ve kterém je měkký kartáč, který má hladké, lehce zaoblené hrany. Je nutné upustit od nákupu výrobku, jehož štětiny vyčnívají.
 5. Koupit tento lak v průhledném balení.V tomto případě budete schopni vyhodnotit nejen jeho barvu, ale také kontrolovat nepřítomnost exfoliace a sedimentu.

Hlavní výhodou tohoto nástroje je snadná aplikace, je mnohem snazší použít a udělat krásnou manikúru než s použitím přírodní fólie.

Je velmi snadné použít gelový lak s účinkem fólie. Technologie jeho aplikace se podobá obvyklému nátěru:

 1. Je třeba zatlačit kůžičku a vyleštit nehetpak odstraňte prach štětcem.
 2. Převlékněte odmašťovadlo a počkejte, až uschne.
 3. Použijte základní nátěr. Přípravek je nutné aplikovat tenkou vrstvou, počkejte, až úplně vyschne.
 4. Naneste základní nátěr a sušit ve lampě.
 5. Překryvný vrchní gel, suché v lampě a odstranit lepkavé vrstvy, takže žádné klky.
 6. Naneste lakový gel s účinkem fólie na suchou nehtovou desku.
 7. Vysušte ve lampě. Abychom pochopili, že lakový gel je již suchý, věnujte pozornost jeho povrchu. Neměla by být viditelná inkluze perleti, vrstva by měla mít monochromatický a jednotný vzhled.
 8. Může naneste druhou vrstvuzískat více syté barvy. Snažte se nedotýkat dříve aplikovaného gelu. Vysušte ve lampě.
 9. Konsolidovat efekt, použít dva typy fixátorů: tvrdý (aplikovaný velmi blízko k pokožce a postranním částem měsíčku, tenkým štětcem) nebo lepivou vrstvou (nanesenou na pevném fixačním prostředku, nevyschne) a hřebíky umístěte pod lampu.
 10. Odstraňte lepivou vrstvu a naneste výživný olej na kůžičku.

Výhodou gelového laku s fóliovým efektem - Jedná se o vytvoření luxusní manikúry bez použití dalších komponent. Stačí, když si nechty vymyslíte, nemusíte používat příslušenství (korálky, kamínky), aby manikúra získala mimořádný vzhled. To bude vyhovovat těm mladým dámám, které neradi tráví spoustu času na takovém postupu.

Kromě toho, paleta barev těchto gelových laků s fóliovým efektem je poměrně široká: zlato a stříbro zůstávají klasikou, ale fialové, máta, růžové, světle modré a červené odstíny nejsou o nic méně populární.

V následujícím videu si přečtěte hlavní třídu foliového laku.

Psaní

Fólie může být vyrobena ve formě vzorů, kudrlinek nebo může být vícebarevná. Technika tisku vzorů a kudrlinek na nehtové desce je také nazývána "obsazení". Pro tyto účely se používá oboustranná fólie - na jedné straně je povrch matný, a pokud si s něčím něco otřete, můžete tuto vrstvu poškrábat. S matným povrchem se fólie nanáší na nehet, lehce se drží a odtrhává ostrým pohybem a zanechává krásný dekor.

Pokud jste začátečník a poprvé aplikujete foliovou manikúru, pak je lepší experimentovat na tenkých vzorech.Použijte pro tento obrysový výkres, pruhy nebo kudrlinky, protože při prvním vytvoření rozsáhlého vzoru nebo holistického nátěru na bázi fólie mohou zůstat mezery a budete muset tento materiál znovu aplikovat. Na malém povrchu je fólie dokonale potištěna a vytváří tak jedinečný design.

Hlavní třídy

Nabízíme několik workshopů o správné technice tvorby manikúry.

Než začnete používat dekorativní nátěr, je nezbytné, aby se manikúra, uklízení tvaru nehtů, a také odstranění kůžičky tak, aby její vzhled nepokazí báječné manikúru.

Postup aplikace fólie krok za krokem:

 1. Je třeba připravit nehtovou desku - odstranit lesk a odmastit.
 2. Nejdříve naneste základní nátěrpřed použitím gelového leštění.
 3. Vysušte v LED lampě po dobu 10 sekund nebo v UV lampě po dobu 1 minuty.
 4. Naneste gelový leskpomocí dvou vrstev.
 5. Mějte měsíčky v LED lampě po dobu 30 sekund nebo v UV lampě po dobu 3 minut.
 6. Naneste vrchní nátěr.
 7. Provádění sušení ve lampě.
 8. Odstraňte lepivou vrstvu, použitím speciální vložky bez chlupů.
 9. Naneste lepidlo pro přenosovou fólii tenkou vrstvu a počkejte, až uschne. Sušení bude indikováno bělením lepidla. Pokud nemáte speciální lepidlo, pak není nutné odstranit lepivou vrstvu z vrchního nátěru, ale měli byste ji použít jako lepkavý podklad.
 10. Vyřízněte kus přenosové fólie a velmi opatrně připevněte k prvnímu hřebu. Pokud má tento materiál vzorec, představte si předem, kde bude na nehtové desce, protože jej nebudete moci přenést na jiné místo.
 11. Píst, který má pryžový konec, vyhladit fólii kolem nehtu, dávejte pozor na celou desku, pohybující se od středu.
 12. Požadováno odtrhněte fóliový materiál. Pokud to uděláte správně, dostanete perfektní tisk.
 13. Stejný postup opakujte se zbývajícími hřebíky, které mají být provedeny podobně.
 14. Na fólii naneste horní fólii., který by měl být aplikován na tento materiál po stranách, stejně jako na volném okraji měsíčku.
 15. Vysušte v LED lampě po dobu 30 sekund nebo v UV lampě po dobu 3 minut.
 16. Na konci k navlhčení kůžičky použijte olej.

Pokud je použita nepřeložená fólie, je nutné z ní vyříznout určité vzory nebo prvky a nalepit je na nehty pokryté gelovým lakem.

Dále nabízíme sledování videa na této hlavní třídě.

Francouzská manikúra

Pokud dáváte přednost francouzské manikúru, pak pomocí fóliového materiálu, můžete udělat vynikající a mimořádnou možnost. Technologie potahování je podobná, pouze fólie se neaplikuje v různých částech nehtové desky, ale s její pomocí je vytažena špička hřebu.

Lze použít libovolné barevné kombinace. Zlatý nebo stříbrný hrot na černém měsíčku vypadá obzvláště nádherně.

Odborníci uvádějí několik tipů na aplikaci manikúry na fólii:

 1. Pro holografickou přenosovou fólii Vrchní vrstvu byste neměli používat k upevnění, protože jinak může dojít ke ztrátě tohoto efektu a vzniku trhlin na povrchu.
 2. Pro odlévání zlata:
 • na ošetřených a připravených měsíčcích je třeba použít speciální lepicí látku bez použití hlavního gelového laku;
 • prvek přenosové fólie musí být připevněn k nehtové desce matný povrch a opatrné, rovnoměrné pohyby vyhladit (můžete použít obvyklý bavlněný tampon);
 • po několika sekundách odstranit hlavní fóliový materiála dostanete zlatou nebo stříbrnou manikúru.

Master class na vytvoření francouzské manikúry s přeloženou fólií, viz video níže.

Recenze

Dívky, které používají design nehtů s fólií na gel polish, poznamenal elegantní vzhled jejich manikúru. Tento nátěr lze použít jako denní ponožku a pro speciální speciální okamžiky. Začátečníci manufaktur testovali své schopnosti na malých kresbách pomocí přenosové fólie. Poznamenávají, že je nutné praktikovat, abyste získali dokonalý obraz, nemluvě o vynikajícím pokrytí.

Ženy, které testovaly foliové a gelové laky od různých výrobců, trvají na tom, že tyto prostředky by neměly šetřit peníze, aby se dosáhlo ohromujícího výsledku. Pokud používáte kvalitní materiál, k dosažení dokonale krásné manikúry je téměř nemožné. Mladé dámy vysoce oceňují vlastnosti laku s fóliovým efektem. Manikúra má jak diskrétní, tak elegantní vzhled.

Dívky, které raději provádějí manikúru doma, si všimly, že technologie použití takového laku je velmi jednoduchá a nevyžaduje speciální dovednosti. Ruce vždy přitahují pozornost, mohou být skryty pod rukavicemi pouze v chladném období, a to jen po omezenou dobu. Proto pečlivě sledovat stav svých per, nebuďte líní dělat kvalitní manikúru.

Pokud chcete zastínit všechny a vytvořit pocit, pak zastavte svou volbu na designu nehtů s fólií na gelové polsky. Výsledek rozhodně nenechá nikoho lhostejného.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky