Gelová polská manikúra

Gelová polská manikúra

Krásná, jasná, a co je nejdůležitější, přetrvávající manikúra - to je to, o čem mnoho žen sní. Povlak se však často uvolňuje z nehtů během dvou až tří dnů. Ale bylo to dřív. Nyní má každý možnost provést manikúru s gelovou polštářkou, která vám umožní vytvořit světlé, krásné a velmi odolné nehty na nehty podle Vašeho vkusu.

10 foto

Funkce pokrytí

Manikúra měsíček pomocí gelové leštění každý den je stále populárnější. To vám umožní udělat krásnou, trvanlivou manikúru, a to i doma. Kromě toho, na rozdíl od prodloužení nehtů nebo akrylových povlaků, je gelový lesk bezpečnější pro strukturu měsíčku. Rozmanitost odstínů, možnost nanášení vzoru nebo drahokamu na tento povlak umožňuje vytvořit manikúru pro každý vkus a příležitost života.

Hlavním rysem gelového leštění je jeho trvanlivost a nepřítomnost takové vady, jako je praskání na povrchu nehtu. Proto se nemůžete bát o bezpečnost své manikúry a bez obav si můžete udělat domácí práce jako praní, mytí nádobí a mokré čištění.

10 foto

Tento nástroj je opakem standardních laků a akrylových povlaků a nejenže neublíží nehty, ale také přispívá k jejich posilování a růstu. Proto je tento typ nehtového umění ideální pro ženy s tenkými a křehkými nehty.

Také tento nátěr bude tou nejlepší volbou pro ty, kteří mají rádi jasnou a krásnou manikúru, ale nemohou nebo nechtějí to dělat každý den. Unikátní receptura tohoto nástroje umožňuje zachovat jas barev, jejich lesk a bezpečnost na nehtech déle než 14 dní. Proto je tento design nehtů ideální pro ty, kteří jdou na dovolenou nebo na dlouhou cestu.

Ale možná nejdůležitějším rysem gelového leštění je potřeba používat specifické zařízení ve své aplikaci.

Proces zakrytí nehtů není obtížný, ale vzhledem k nedostatku potřebných nástrojů se může stát naprosto nemožným. Před tím, než budete pokračovat přímo na manikúru, měli byste předem získat všechny potřebné atributy.

Tipy pro začátečníky

Ti, kteří se rozhodnou udělat vlastní manikúru s gelovou polštářkou, musíte zásobit nezbytným vybavením a především se jedná o speciální UV lampy. V prodeji jsou dva typy těchto lamp - UV a LED. Pro začátečníky je nejlepší dát přednost první možnosti, protože má nižší náklady a je jednodušší.

Budete také potřebovat speciální soubory různých velikostí a speciální soubor pro broušení nehtové desky. Kromě gelu polštář různých odstínů, budete potřebovat speciální základna a upevňovač. Zvláštní pozornost by měla být věnována skutečnosti, že tyto dva nástroje byly navrženy speciálně pro gelové potahování, které nejsou vhodné pro prodloužení nehtů. Po jejich použití začne leštění gelu během několika hodin prasknout. V extrémních případech je možné gel nanášet běžným bezbarvým lakem, v tomto případě není nutné počítat s dlouhodobou trvanlivostí manikúry.

Budete také potřebovat komponenty, jako jsou speciální bavlněné podložky nebo ubrousky, odmašťovadla, tyčinky pomerančovníku a změkčující krém nebo olej na kůžičku. Nestačí však získat všechny potřebné nástroje, je nutné se naučit, jak je správně používat.

Především je nutné absolvovat speciální školení. Důležitou roli hraje příprava na další práci.Nejen jeho vzhled a trvanlivost závisí na tom, jak dobře se manikúra provádí, ale také na názoru vás jako specialisty.

To lze provést jak ve specializovaných kurzech, tak požádat dobrého odborníka, aby vám ukázal mistrovskou třídu. Je ještě lepší vzít si čas od času soukromé lekce, takže se můžete vyhnout mnoha problémům v práci a v případě potřeby okamžitě získat příslušnou pomoc. Samotné poučení o práci s gelovou polštářkou je velmi jednoduché, všechny fáze jsou dostupné, srozumitelné a podrobné, ale je lepší vidět je jednou, než je číst nebo slyšet několikrát.

Důležitou roli v díle hraje čistota samotného pána i jeho pracovního prostoru. Proto je velmi důležité, aby na pracovní ploše vždy existovala perfektní objednávka. První dojem je nejdůležitější, i když plánujete udělat manikúru pouze pro sebe a své přátele.

Jednoduchý nátěr jedné barvy na nehty jedné barvy se rychle stává nudným. Proto se doporučuje neustále zlepšovat svou profesionalitu. Nejjednodušší způsob je koupit speciální samolepky, kamínky a šablon pro tvorbu kreseb a vzorů.

Zkušení manikuristé důrazně doporučují všem začátečníkům, a to i těm, kteří mají v úmyslu udělat si gél-polish výhradně pro sebe, aby vytvořili portfolio své práce. To vám umožní vizuálně vidět průběh vašich aktivit nebo vidět některé chyby.

Navíc to v budoucnu umožní klientovi poskytnout jasnou volbu možného návrhu nehtů.

Jak se přihlásit doma

Ale můžete se naučit, jak kvalitně, krásně, správně a jemně potahovat nehty glazurou pouze pravidelným cvičením. Prvním krokem je proto důkladné pochopení toho, jak správně namalovat nehty pomocí gelového laku doma.

Manikúra vlastními rukama, bez opuštění stěn domu, dvěma způsoby. Liší se v použitých materiálech a typu lampy. V prvním případě, pro provedení manikúry, budete potřebovat soubor, buff, základnu a top kabát, UV lama, gel leštění požadovaného odstínu, odmašťovadlo a desinfector. V druhém případě se používají podobné nástroje, ale k nim se přidává také základní nátěr a UV lampa se nahrazuje LED lampou.

Instrukce první metody obsahuje následující kroky:

 1. Roztrhávání hrany hřebu, aby se dosáhlo nezbytného hladkého tvaru a odstranění vrstvy keratinu z povrchu pomocí pravidelného souboru a souboru. Použijte buff musí být provedeno s opatrností, stačí udělat jen několik pohybů s tímto nástrojem odstranit lesk z povrchu nehtů. To je nezbytné pro lepší lepení povlaku s hřebem.
 2. Pak musíte řezat kůžičku, pomocí speciálních pinzet.
 3. Odmašťování nehtového lůžka Jedná se o povinný krok v manikúre s gelovým lakem.
 4. Poté je povrch nehtového lůžka zakryt speciální heliovou základnou. Nejvhodnější je aplikovat ho na každý prst a sušit v lampě. V UV je doba schnutí dvě minuty.
 5. Poté se na vysušené nehty nanese tenká vrstva vybraného lesklého gelu. Zvláštní pozornost věnujte tomu, aby první vrstva byla průsvitná. Doporučujeme také aplikovat na každý prst jeden po druhém a každý další by měl být natřen po předchozím zaschnutí.
 6. Naneste druhou vrstvu gelu, která by měla být mnohem silnější než první. Také vysušte špičky prstů v UV lampě.
 7. Na závěr, všechny měsíčky musí být aplikovány vrchní nátěr, který by měl zakrýt a konec měsíčku. Mělo by také zcela vyschnout pod ultrafialovým světlem. Na konci času se lepivá vrstva odstraní z nehtu pomocí dezinfekčního přístroje.

Pokud hovoříme o druhé metodě provádění manikúry doma, sled činností je podobný výše uvedené metodě. Rozdíl spočívá ve dvou věcech:

 • Po odmašťování nehtového lůžka se na něj nejprve nanese základní nátěr, který se usuší v lampě, a teprve poté se podklad nanese pod gelový polštář. Další manikurová technika se také provádí krok za krokem, jako v první metodě.
 • Na rozdíl od ultrafialové lampy, LED lampa vám umožní sušení nátěru ne za dvě minuty, ale za pouhých 15-20 sekund, což umožňuje výrazně zkrátit dobu trvání řízení.

I když může být použito první provedení manikúry a lampa LED. Vše záleží na materiálních možnostech a osobních preferencích. Technologie manikúry s gelovým lakem neznamená povinné použití základního nátěru. Zkušení mistři ale říkají, že tento nástroj vám umožní prodloužit životnost manikúry a pozitivně ovlivnit nehty.

Provedení manikúry krok za krokem můžete přidat některé z vašich změn. Například před nanesením vrchního nátěru můžete ozdobit měsíček barevnými nitěmi, kamínky nebo jakýmkoliv vzorem. Současně je třeba mít na paměti, že dodatečné dekorace lze aplikovat teprve po vyschnutí gelu.

Po zdobení nehtů by měly být obzvláště pečlivě pokryty fixačním činidlem, aby se upevnily prvky na nehtech a osušily je v lampě asi tři minuty nebo 30 sekund, zde vše závisí na typu.

Když děláte manikúru gel polský, musíte věnovat zvláštní pozornost přesnosti použití všech typů nátěrů na nehty. Mělo by být pečlivě sledováno tak, aby se gel lesk nebo fixační prostředek nedostal na kožní válečky kolem nehtů a kůžičky. Za prvé, budou schopni vyvolat výskyt podráždění nebo alergické reakce, a za druhé, taková manikúra bude vypadat neupravená a neopatrná.

Jak udělat manikúru gel polish doma, viz video níže.

Ale dělat nehty umění pomocí tohoto nástroje je jen polovina bitvy. Dříve nebo později to bude třeba odstranit z nehtové desky.

Pravidla pro odstoupení od smlouvy

Tento typ nátěru na nehty nelze odstranit stejně jako běžný lak na nehty. Někteří mistři ji odstraní z nehtů pilníkem na nehty, to znamená, že ji odříznou, stejně jako akrylový povlak nebo prodloužené nehty. Ale to je naprosto špatné. Za prvé, je to ztráta času, a za druhé, takový postup může významně poškodit nehty.

Chcete-li odstranit gel z povrchu nehtů, můžete použít speciální čistící roztok, který lze zakoupit ihned doplněný gelem. A můžete použít běžný prostředek na odstraňování laků na nehty, ale za předpokladu, že obsahuje aceton ve svém složení.

Kromě samotné kapaliny budete potřebovat také vatu nebo kuličky, oranžové dřevěné tyčinky, stejně jako běžnou kuchyňskou fólii.

Disky jsou hojně navlhčeny ve vybraném roztoku a pevně se aplikují na konečky prstů a zabalí se fólií nahoře. V této pozici jsou ruce v průměru 20 minut. Pokud byl použit speciální nástroj, doba jeho působení na polský gel je 15 minut. Pokud jste použili obvyklý odstraňovač laků na nehty, musí být ponechán na nehtech půl hodiny.

Pak se fólie s rounem odstraní z konečků prstů. Kryt nehtu, který je pod nimi, by měl být silně nafouknut a zvednut nad povrch nehtu. Pomocí oranžové tyčinky ji opatrně zvedněte až na konec a zatlačte ji na okraj nehtu, pak ji zcela vyjměte. Pod vlivem kapaliny se lak promění v tenký film, který se snadno a jednoduše odstraní z povrchu nehtu, aniž by jej poškodil.

Je samozřejmé, že čím déle je tento nástroj na povrchu měsíčku, tím obtížnější bude jeho odstranění a postup může trvat mnohem déle. Optimální časový interval mezi aplikací tohoto povlaku a jeho odstraněním je tedy 14 dní.

Po odstranění gelu je třeba nechat nehty odpočinout alespoň pár dní.Nejlepší je připravit speciální bylinné koupele nebo koupele s mořskou solí, což jim umožní rychlejší zotavení po zákroku.

Hlavní třídy

Pomocí gelu můžete vytvořit manikúru v jakémkoliv stylu a barvě. Abychom nemuseli zápasit a hledat nejvhodnější možnosti, připravili jsme pro vás 3 mistrovské kurzy v designu nehtů s gelovým polštářem. Mezi nimi si určitě vyberete nejvhodnější variantu.

První dílna vám pomůže vytvořit nejelegantnější a nejoblíbenější francouzskou manikúru. Můžete si vybrat nejen klasické barvy pro tento design, ale také všechny ostatní podle vašich představ.

 1. Připravte si lampu, buff, pilník na nehty, základní nátěr, základní nátěr, základ, gel na leštění dvou vybraných odstínů, fixační prostředek, dezinfekční přípravek, bavlněné podložky a speciální proužky pro francouzskou manikúru.
 2. Viděli jsme hrany nehtů a zpracovali jejich povrch buffem.
 3. Naneste základní nátěr v jedné vrstvě a nechte hřebíky na lampu po dobu 2 minut nebo 10 sekundVše záleží na jeho typu.
 4. Zakryjeme celý povrch měsíčku, včetně zadku, základny pod gelovou polštářkou, a na špičky měsíčku se nanese tenká vrstva. Po stejnou dobu posíláme hřebíky do lampy.
 5. Naneste celou délku nehtů gelového leštění do základního odstínu ve dvou vrstvách. Nezapomeňte, že druhá vrstva může být aplikována až po zaschnutí první vrstvy.
 6. Lepidlo na nehty speciální pruhy, které omezují barevnou zónu na druhý odstín. Na špičkách nehtů vybarvíme druhou, tmavší barvou, opět ve dvou vrstvách, pokaždé posíláme ruce k lampě.
 7. Závěrem, všechny hřebíky zakryjeme fixátorem, sušíme v lampě a odstraníme lepivou vrstvu dezinfekčním zařízením.

Vaše francouzská manikúra, připravená osobně ve vašem vlastním domě a ve vašich oblíbených barvách, je připravena.

3 metody použití francouzského manikúrového gelového laku, viz video níže.

Milovníci kamínků a jisker by určitě měli rádi prošívanou manikúru. A jak to udělat sami, řeknete následující hlavní třídě:

 • Připravte si kamínky, speciální super lepidlo, světlý gel na leštění, odmašťovadlo, základnu, upevňovač, lampu, nehtovou nit, pilník na nehty a buff.
 • Připravte si nehty se stejnými nástroji., jako v předchozí master třídě.
 • Naneste vrstvu základu na nehty a odešlete na lampu 30 sekund nebo jednu minutu.
 • Odstraňte lepivou vrstvu a položte manikúru na celý povrch nehtů v požadovaném pořadí.
 • Na celém povrchu nehtu aplikujte postupně dvě vrstvy vybraného gelu. Sušení každé z nich po dobu dvou minut nebo 30 sekund v lampě.
 • Odstraňujeme nitě z hřebu a aplikujeme malé kapky lepidla na jeho povrch, kde se předpokládá použití kamínků.
 • Na super lepidlo dáváme dekorace, lehce je stiskneme.
 • Na závěr aplikujte fixační prostředek a nechte nehty zaschnout další dvě minuty.

Krásná duhovka prošívaná manikúra připraven. Můžete použít třpytky ne na každý hřebík, ale jen na pár. Totéž platí pro aplikaci vzoru pomocí vláken.

Jak udělat prošívaný manikúrový gel lak, viz video níže.

Velmi oblíbená je i tzv. Částečná manikúra. To spočívá v tom, že 3-4 nehty na ruce jsou obarveny gelovým lakem jednoho tónu, a zbytek je zdoben podle přání - můžete použít samolepky, můžete vytvořit jakýkoliv vzor nebo si vypůjčit prvky prošívané manikúry. Udělat takové nehtové umění je velmi snadné.

 1. Připravte si lampu, pilník na nehty, baff, odmašťovadlo, upevňovač, základnu, základní nátěr, gelový polštář, vzorované samolepky, disifector.
 2. Připravte hřebíky na zákrok, jako ve dvou předchozích případech.
 3. Po odmašťování měsíčků na ně naneste základní nátěr a odešlete je na 2 minuty. Při provádění této manikúry by měla být každá vrstva výrobku sušena po dobu dvou minut nebo 30 sekund v lampě.
 4. Na všechny nehty naneste podklad pro gelové leštění a suché.
 5. Dále naneste gel na všechny nehty, s výjimkou prstence na jedné straně, stejně jako malíčku a prostředníčku na druhé straně. Sušené ve lampě.
 6. Přilepte připravené samolepky na nehty. Mohou být barevné, černé a bílé, s obrazem květin a tak dále. Vše záleží na vaší chuti. Zakryjeme všechny hřebíky fixátorem a pošleme je do lampy.
 7. Lepivou vrstvu odstraňte desectorem.

Vaše jasná a individuální manikúra je připravena. Pokud máte správné dovednosti a trpělivost, můžete nahradit samolepky jakýmkoliv osobním vzorem nebo kamínky. Taková manikúra vždy přitahuje pozornost sama k sobě a podle zvoleného odstínu je vhodná pro každou příležitost a obraz.

Technika použití jezdec v manikúra gel lak - ve videu níže.

Manikůra pomocí gelového leštění může být jakákoliv: jasná a nenápadná, klasická a vzpurná, ale nebere mu to - je to trvanlivost, jas barev a snadnost provedení.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky