Letní bundy pro muže

Letní bundy pro muže

Při výběru letních bund pro muže se většina zástupců silnějšího pohlaví řídí především třemi kritérii - cenou, velikostí a kvalitou. Někteří lidé zapomínají na kvalitu, snaží se dosáhnout pouze jedné věci - aby se bunda hodila. Ve skutečnosti by se však otázka výběru saka měla blíže přiblížit, takže svrchní oděv dokonale odpovídá šatníku, byl praktický, pohodlný a dlouho sloužil, aniž by ztratil svůj původní atraktivní vzhled.

Varianty modelů

Když si vyberete bundu na léto, měl by člověk vědět o existenci odrůd tohoto oděvu. To umožní nejen získat dobrou možnost pro teplou sezónu, ale také rozhodnout o zimním oblečení.

Pánské bundy jsou z následujících typů: \ t

Větrovka nebo větrovka.

Tyto bundy dokonale chrání před větrem, chladem a deštěm. Dodávají se s kapuci, bez nich, se zipy, turistickým typem, atd. Větrovky se vyznačují nepřítomností postranních kapes, namísto čehož jsou velké prostory pro hrudník pro ukládání různých drobností. Jedná se o lehkou demi-sezónu, která se stane nepostradatelnou v letních deštivých nebo chladných dnech.

Blousony

Krátký typ pánské bundy s opaskem. První blousony se objevily ve 40. letech minulého století a byly používány jako lyžařské vybavení.

Pea bunda

Hřejivá varianta svrchních oděvů se liší ve dvouřadových zipech s knoflíky. Další výraznou vlastností je anglická brána.

Denim

Skříň mnoha mužů nemůže dělat bez džíny bundy. Jsou velmi praktické, univerzální, pro mnohé docela pohodlné. Existuje však variace, kdy se použije džíns. Tyto produkty mají charakteristické umělecké rysy denimu, zatímco lehčí, perfektně vhodné pro jarní a letní sezónu.

Kožešiny z ovčí kůže.

Jedná se spíše o zimní verzi bundy, i když regiony jsou jiné, protože někdy se v létě hodí muž a kožich. Jsou vyrobeny z přírodní kožešiny nebo dabovaného materiálu. Ne vzácné umělé modely, které navenek z přírodních nelze rozlišit. Ale kvalita je jiná.

Kosuhi.

Jedná se o motocyklové bundy, které si získaly širokou popularitu mezi cyklisty. Proto není neobvykle vyzdoben kovovým dekorem, chromovými díly. Silueta je zúžená, zapínání na zip má šikmé provedení, odkud název pochází.

Fleecové bundy.

Měkké, velmi pohodlné a praktické modely, které vám dokonale umožní přizpůsobit se vrtošivému počasí na začátku podzimu nebo na konci jara. Ale v chladných letních dnech v šatníku nebude další položka.

Norfolku.

Lovecká verze pánské bundy, která se liší délkou k stehně, širokými záhyby na zádech a působivým množstvím kapes.

Safari

Pánské bundy, vyrobené ve stylu safari, představují samostatnou kategorii svrchních oděvů. V praktickém a praktickém provedení se liší v praktických barvách. Také obvykle mají náplast kapsy, manžety a nárameníky.

Mys

Tato bunda je velmi volná a je pláštěm s rukávy.

Vojenské.

Bundy, různé provedení ve vojenském stylu. Protože obvykle mají odpovídající barvu, přezky, límce a další atributy.

Spencer.

Tento typ pánského svrchního oděvu se vyznačuje tím, že má extrémně krátkou siluetu.

Houpání.

Bunda s takovým originálním názvem je nyní velmi žádaná, i když její silueta je velmi volná. Pro obézní muže se zdají být pohodlné, ale díky řezu je činí ještě objemnějším.

Sportovní bundy.

Pravděpodobně nejoblíbenější pánské svrchní oblečení, které se stává relevantním v létě iv zimě. Opět popsat vlastnosti sportovní bundy sotva stojí za to.

Příkop

To je prakticky stejné jako u pánského kabátu, pouze ve zkrácené verzi. Tento prvek pánské módy získal působivou popularitu ve své době, a tak se nevzdával svých pozic.

Ve skutečnosti, možnosti pro provedení pánské bundy jsou mnohem více. Měli byste si vybrat, co vyhovuje vašemu životnímu stylu, životnímu stylu, tělesným vlastnostem a osobním preferencím.

Módní styly a modely

Zvažte několik z nejpopulárnějších stylů, které jsou rychle získávají popularitu mezi muži. Tyto bundy jsou skvělé pro letní sezónu, mají své nesporné výhody jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska praktičnosti.

Větrovky.

Neuvěřitelně módní špičkové pánské oblečení, které je oceňováno především pro praktičnost a všestrannost. Při výběru větrovky se doporučuje věnovat pozornost přítomnosti elastanu v kompozici. Poskytuje stabilnější bundu a zároveň chrání před vlhkostí při dešti.

Studenti a žáci zvláště milovali modely s kapucí. Takové větrovky jsou kombinací svetr a pravidelná bunda, takže je dejte na hlavu. Mikina má kapuci, která chrání hlavu před srážkami. Větrovka je nepostradatelná při večerních procházkách v létě.

S kapucí.

Jakákoliv bunda s kapucí dává praktičnost předmětu pánského svrchního oděvu. V závislosti na samotném stylu a použitých materiálech může kapuce hrát čistě dekorativní roli, protože v dešti kapky nebo chrání před srážkami, větrem. Druhá možnost, jak chápete, je vhodnější pro muže, protože v první řadě dávají praktičnost a ne vizuální přitažlivost.

Vojenské.

Není nutné být mužem vojenské nebo s příslušnými vojenskými zkušenostmi v životě, aby se na bundu ve vojenském stylu. Jedná se o moderní, vyhledávané styly, které dávají odvahu zástupcům silnějšího pohlaví v obraze.

Plus, samozřejmě, vojenské jsou velmi praktické, pohodlné, mají řadu skrytých a otevřených kapes. Vojenský styl bude vyhovovat jak mladému muži, tak dospělému člověku.

Skutečné barvy

Každý člověk má při výběru oblečení svůj vlastní vkus a preference. Pokud budete muset koupit bundu na léto, zvažte jednu z možností pro aktuální barvy této sezóny.

Modrá

Klasické řešení, které ztělesňuje klid, sebevědomí, poskytuje nezbytnou praktičnost a všestrannost svrchních oděvů. Je nepravděpodobné, že by modrá z módy někdy vypadla, takže v budoucnu zůstane relevantní.

Šedá modrá.

Náročnější, ale neméně populární barva. Stojí za to věnovat pozornost šedo-modré barvě této sezóny, která vytváří pocit moře, přirozené jasné oblohy.

Šedá

Ačkoliv samotná šedá je chladná a neutrální, na muže vypadá velmi zdravě. Vše záleží na tom, jak je šedý plášť bundy zředěn. Doporučuje se použít modré nebo černé barvy, aby se vytvořil přísnější obraz, nebo jasné barvy, které by umožnily emancipaci luků.

Levandule

Mnozí řeknou, že se jedná o zcela nehumánní barvu. Ale tady se mýlíte, protože to musíte nejprve vyzkoušet sami. Upřímně řečeno, levandule je barva pro sebevědomé muže.

Burgundsko.

Muži tuto barvu označují červeně, ale ve skutečnosti je burgundsko skutečným trendem sezóny. Víno-barevné sako dokonale doplní vaše džíny, klasické kalhoty s bílou košili a černou kravatu. Zkuste to a burgundi budou zařazeni do seznamu oblíbených barev.

Sandy.

Klasickým řešením je písková bunda. Při vytváření nových kolekcí musí tento odstín používat velký počet návrhářů. Tato sezóna nebyla výjimkou, takže písčité tóny prostě nelze vyhnout výběrem bundy na léto.

Zelená a mechový.

Zavřít, ale stále mají nějaké rozdíly módní barvy pro pánské bundy.

Materiály

Protože mluvíme o letních pánských bundách, měli bychom mluvit jen o lehkých, přírodních, dýchacích materiálech. Patří sem samozřejmě bavlna a ložní prádlo.

Bavlna (hb).

Bavlněná kladiva umožňují, aby vzduch prošel tkaninou, čímž poskytuje pokožce schopnost dýchat. V nich nebudete v létě horko, ale bunda bude schopna zahřát chladný letní večer.

Pro zlepšení praktičnosti bavlny se doporučuje zvolit modely s malým přídavkem syntetických materiálů. Tak bunda bude méně vrásčitá a bude snazší jej čistit.

Len.

Ne méně přírodní materiál, který je v létě ceněn pro vlastnosti podobné bavlně. Snadno se nosí, nevytvářejí nepohodlí, zahřívají se v nezbytném rozsahu. Len je o něco snazší se o ně starat, ale stále vyžaduje určitou pozornost.

Stylové recenze

Tak, že bunda nejen plní praktický úkol, ale také dělá váš obrázek atraktivní, vyzkoušejte několik módních luky.

1. Tmavá bunda, lehké tričko a džíny. Nic složitého, ale obraz vypadá skvěle. Černá byla vždy perfektní s bílou a pod černou bundou můžete nosit kalhoty i džíny.

2. Lehké bundy s kapucí, stylové košile nebo trička doplňují šortky nebo kalhoty v neobvyklé barvě. Sandy, béžové bundy budou vypadat skvěle na pozadí pistáciových kalhot, a pod jasně oranžovým dnem je lepší použít světle barevné džíny a šortky.

3. Kožená bunda může být užitečná v létě, pokud počasí není příliš šťastné. Nasaďte si stylovou bílou košili a džíny zase zapadnou. Snadný, ale neuvěřitelně atraktivní obraz.

4. Krátké bundy s velkým límcem jsou v této sezoně neuvěřitelně módní. V tomto případě, pod výstřihem bundy, je lepší nosit košile s rozepnutými horními knoflíky, trička s velkým výstřihem, nebo dokonce stylová trička.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky