Pánské kožené bundy s kapucí

Pánské kožené bundy s kapucí

Oděvy z kůže jsou pozoruhodné svým pohodlím, praktičností a stylovým vzhledem. Pánská kožená bunda s kapucí - jedna ze zajímavých možností.

Jak si vybrat

Vyberte si styl

Pokud jste mladí a energičtí, pánská bunda s imitací mikiny s kapucí pod ní je pro vás vhodná. Pokud jste dospělý, solidní muž a potřebujete kapuci, aby se chránil před deštěm a větrem, vyberte model s kapucí z kůže. Je-li bunda potřebná pro zimní sezónu, je volba s kožešinou ideálním řešením.

Vyberte barvu

Černá je klasika. Černá bunda vždy vypadá stylově a brutálně. Lze jej kombinovat s džíny, černými kalhotami a dalšími barvami.

Hnědá je měkčí, lehce vintage barva. Nejlepší pár pro takovou bundu jsou klasické modré džíny.

Světlé barvy kožených bund jsou méně časté. Nicméně, milovníci sportovního stylu najdou například červený model. Odvážná volba pro ty, kteří se nebojí přitáhnout pozornost. Stojí za zmínku, že tato možnost je vhodná pouze pro každodenní nošení.

Vyberte si barvu z osobních preferencí. Vyzkoušejte různé možnosti, abyste pochopili, jak se cítíte pohodlněji a harmoničtěji.

Ohodnoťte kvalitu

Dotkněte se bundy rukou. Vysoce kvalitní přírodní materiál dodává měkkému teplu. Jestli se cítíš chladný, pak máš falešné. Umělá kůže vypadá příliš leskle a neabsorbuje vodu. Další možností kontroly je pokles vody na sako. Přírodní materiál absorbuje kapku, umělou - ne.

Pevnost v barvě lze zkontrolovat vlhkým ubrouskem. Lehce ho přejeďte po povrchu výrobku. Ubrousek by měl zůstat bílý.

Zhodnoťte kvalitu švů, měly by být hladké a čisté. Zkontrolujte funkci tlačítek, blesk. Zkontrolujte obložení.

Nejlepší volba materiálu - ovce nebo telecí kůže. Udržují si vzhled i při častém ohýbání rukou. Vyznačují se také jemností a příjemným světlým leskem.

Pro ty, kteří oceňují dlouhou životnost výrobku, vhodnou kůži býka nebo buvola.

Nedoporučuje se volit vepřovou bundu. Cena těchto výrobků není vysoká, ale materiál rychle ztmavne a setře.

Nejlepší značky kožených bund jsou ve Velké Británii, Kanadě, Švédsku, Itálii, Finsku. Dobré produkty vyrobené v Turecku a Severní Koreji. Nedoporučujeme kupovat bundu vyrobenou v Číně. Jejich kvalita obvykle není vyšší než par.

Oceníte pohodlí

Před nákupem si vyzkoušejte sako, pohněte rukama. Ujistěte se, že jste spokojeni. Oblečení by nemělo omezovat pohyb.

Druhy modelů a stylů

Bundy s kapucí jsou často vyrobeny z kůže v kombinaci s hustým úpletem. Ukázalo se, imitace mikiny, nosí pod svrchní oděv. Kapuce může mít stejnou barvu s kůží výrobku nebo se od ní může lišit. Možnost mládeže pro příznivce semi-sportovního stylu.

Bundy s kapucí z kůže vypadají pevněji. Zde hraje kapuce roli ochrany před chladem a větrem v mimosezónním a zimním období. Styly těchto bund jsou odlišné. Jedná se o bombardéry a protáhlé modely.

Na srsti

Pro zimní čas jsou relevantní kožené bundy s kožešinou. Kapuce je zde velmi užitečná, zejména pro ty, kteří neradi nosí klobouky. Kožešina může být přítomna pouze na podšívce výrobku a kapuce. Na kapotě jsou modely s nadýchanou srstí.

Co na sebe

Kožená bunda s kapucí vypadá dobře v kombinaci s džíny a chinos. Pod bundou s pletenou kapucí můžete nosit trička, roláky, svetry.Model s kapucí z kůže umožňuje košili. Zimní model je také v blízkosti klasiky a může být kombinován s obchodním stylem.

Volitelně boty pro bundy s imitací mikiny. Jedná se o sportovní obuv nebo tenisky. Zimní modely lze nosit s běžnými botami.

Černé bundy jsou perfektně kombinovány s džíny, stejně jako s černými, šedými, modrými, hnědými kalhotami. Tučné mody mohou experimentovat s jinými barvami.

Hnědá verze vypadá nejlépe s modrými džíny. Kombinace s kalhotami je černá nebo šedohnědá.

Se zimními modely, džíny a černé kalhoty vypadají harmonicky. Boty jsou nejlépe vybrány, aby odpovídaly bundě.

Módní obrázky

Velkou neformální volbou je kombinace kožené bundy s modrými džíny a jednoduchého šedého trička. Harmonický, stylový vzhled pro každý den. Boty v tomto případě mohou být pohodlné tenisky nebo tenisky.

Možnost chladných letních večerů. Koženou bundu s pletenou šedou kapucí lze úspěšně kombinovat s odpovídajícími kalhotami. Bílé polokošile osvěžuje vzhled. V této soupravě se harmonicky vejde lehká sportovní obuv.

Zimní model bundy s kapucí lze použít v obchodním stylu. Klasický střih a délka modelu umožňují kombinovat s černými kalhotami a lehkou košili. Dvojice černých zimních bot bude harmonicky doplňovat vzhled.

Další zimní možnost. Klasická kombinace je černá košile, tmavě modré kalhoty a černá bunda s kožešinou. Vhodné jsou také černé boty.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky