Typy make-upu

Typy make-upu

Kosmetika - to je to, co pomáhá všem dívkám zůstat krásné a velkolepé. S pomocí správně vybrané kosmetiky můžete vždy vypadat dobře. Make-up pomáhá skrýt vady a umožňuje měnit některé rysy jejich vzhledu. V tomto článku se dozvíte, jaké typy make-upu existují a jak správně používat kosmetiku, aby vždy vypadala dobře.

Druhy

Strobing

Tento typ make-upu byl poprvé použit maskéry. Po velmi dlouhou dobu, to bylo pokračovalo být používán jen jako make-up pódia. Strobing změnil vzhled obličeje a přitáhl pohled diváků. Takový make-up se na jedné straně jevil nenápadně a přirozeně, ale na druhou stranu učinil rysy obličeje krásnými a expresivními.

Tajemství tohoto velkolepého exkluzivního make-upu se rychle rozšířilo mezi maskéry. Tolik celebrit začalo používat strobing techniku ​​upravit rysy obličeje. Tento make-up je velmi sexy a efektivní.

Make-up v tomto stylu vám umožní získat účinek zdravé a zářivé povahy kůže. K tomu budete potřebovat načechraný kartáč a vysoce kvalitní zvýrazňovač. Obecně ani moc nemusíte cvičit. Prax trochu, a můžete snadno vytvořit velkolepý make-up ve stylu strobing.

Pomocí zvýrazňovače můžete vybrat potřebné zóny, které budou vypadat dobře. Záření na kůži se zaměřuje na tuto část obličeje. Ostatní zóny, které může tento produkt úspěšně skrýt. Příjemně potěšen tím, že vytvoření takového make-upu je stráveno dost času. A přesto si můžete být namalován tak odpoledne a večer bez ohledu na situaci.

I když se vám zdá, že tento make-up vypadá vulgárně, není tomu tak vůbec. Ve skutečnosti to vypadá docela přirozeně, pokud se provádí správně a v souladu s pokyny.

Den

Jeden z nejoblíbenějších líčidel. Je to nejvíce neutrální a nepostřehnutelné. Pobočky tohoto make-upu jsou obchodní (nebo kancelář), nahé a klasické. Tento styl se vyznačuje použitím neutrálních barev. Denní make-up se také často nazývá „make-up bez make-upu“, protože by měl být co nejnepodobnější. Denní make-up je navržen tak, aby pozornost na váš obraz, ale skrýt některé nedostatky.

S pomocí dobrého make-upu, budete vypadat, jako by váš vzhled je přírodní a krásná přírodou.

Pro takový make-up, lehký základ je dostačující, aby vyhovoval tón na kůži, nahá paleta stínů a řasenky. S pomocí těchto základních produktů můžete vytvořit dokonalý make-up, který se ve večerních hodinách může proměnit v něco výraznějšího a velkolepějšího.

Večer

Ve zvláštních případech můžete zvýraznit vlastnosti jejich vzhledu a použít některé světlé barvy. Ale příliš horlivý se také nedoporučuje. Obecně lze večerní make-up popsat jako jasný a chytlavý. Používá se, když chcete vypadat obzvlášť krásně.

Hlavním pravidlem takového make-upu je vybírat barvy, které opravdu chcete, a zároveň se nebát experimentovat. Můžete snadno vytvořit obraz o něco jasnější než obvykle. Hlavní věc je, že všechno by mělo vypadat harmonicky a být vzájemně kombinováno. Je také důležité, aby make-up zapadal do tématu akce.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat také osvětlení, zejména pokud plánujete fotografovat na této akci. Pokud je osvětlení umělé, pak byste měli zvolit odstín o něco tmavší, než je barva vaší pleti.V denním světle musíte použít nejpřirozenější odstín, který nejlépe vypadá na kůži.

"Smokey eyes"

Tento typ make-upu vám umožní zaměřit se na oči. Proto dávají vzhled sexuality. Tento typ make-upu může být proveden v různých barvách. Nenechte se omezovat na klasické tmavé tóny. Vše záleží na tom, jaký je váš typ barvy.

Hlavním rysem tohoto make-upu jsou hladké linie a dobře osrstěné barvy, které se mění od světlejší do tmavší. Smoky efekt je ideální pro večerní líčení.

"Tumbler"

Tumblr-make-up zahrnuje použití jasných barev, jisker a neobvyklých detailů. Tento styl byl obzvláště populární na počátku tohoto desetiletí. Ale teď jsou dívky šťastné, že si namalovají oči pastelními odstíny a na kůži lepí kamínky. Tento make-up, jak se může zdát, má mnoho společného s make-upem pop art.

Etnická

Vypadá zajímavě a líčidla v etnickém stylu. Mnozí mají zájem o minulost. Dívky experimentují s odlišnou stylistikou a neustále přidávají něco nového do svého klasického luku. Například nyní v trendu velkolepých vzorů ve stylu indiánů, kteří zdobí tvář místo klasických grafických šipek. Takový make-up bude vyhovovat světlým a barevným šatům ve stylu boho.

Zvedání

Make-up s liftingovým efektem má mnoho společného s technikou strobování. Tento typ je nyní častěji používán zralými ženami, aby skryl vady, které se objevují na kůži. Tento make-up je také často označován jako anti-aging. K tomu používá tato technika bronzer, zvýrazňovač a jednoduché matné stíny.

S tímto základním setem se můžete omladit na pár let.

Svatba

Svatba je zvláštní událost. V tento den chce každá dívka vypadat velkolepě a atraktivně. Svatební make-up, stejně jako večer, může být o něco jasnější a výraznější než obvykle. Ale zároveň by vám to mělo vyhovovat. Pro takovou slavnostní událost, zpravidla používají světlé barvy, perleťové odstíny a světlé třpytky. Budou nejlépe kombinovány s bujnými bílými šaty.

Ale přesto byste neměli slepě dodržovat pravidla a zvolit standardní make-up, který vyhovuje všem bez výjimky. Se zaměřením na jejich zásluhy můžete získat dokonalý make-up a stát se opravdu jedním z nejkrásnějších nevěst.

Retro

Pokud vytvoříte luk v retro stylu, pak se vám bude líbit odpovídající stylový make-up. Pro takový make-up jsou typické ostré akcenty. To může být jasné šipky, neobvyklé barevné oční stíny nebo krásné červené rty.

Krásná rtěnka je nejjednodušší způsob, jak se zaměřit na atraktivní rysy vašeho vzhledu. Čím bohatší je váš vlastní vzhled, tím více by mělo být líčení. Totéž platí pro oči. Neměli byste se omezovat na klasickou černou vložku. Můžete provést například šipky v modré nebo fialové. Vypadá to velmi působivě.

Populární retro make-up lze provést napodobováním stylu Twiggy. Pokud se vám tato tenká dívka líbí se svým zvláštním a jedinečným stylem, můžete ji zopakovat. Chcete-li vypadat jako slavný pták, budete muset, aby váš tón pleti i mírně rozjasnit. Řasy je třeba zdůraznit několika pohyby řasenky. Jasné zaměření na rty.

Ve stylu "Vamp"

Make-up ve stylu „Vamp“ je kombinací jasných barev a jasných linií. Vypadá zajímavě a neobvykle a je vhodný pro téměř všechny typy osob. Na rozdíl od nyní populárního make-upu to zahrnuje použití jasných barev a jasných akcentů. Tmavá „smyčka“ na očích, zdobená štětcem, vypadá dramaticky a je vhodná pro večerní večer.

Hlavní výhodou tohoto make-upu je, že v této podobě se můžete objevit i na nejveltravagantnější párty.

Takový make-up bude dokonale kombinován s otevřenými večerními šaty nebo sexy kalhotami.

Ve stylu "Chicaga"

Pro hlučné strany je make-up vyrobený ve stylu "Chicaga" dokonalý. Scarlet rty, krásné jasné šipky a jiskry na kůži - to je to, co dělá make-up v tomto stylu. Je účinnější než klasický francouzský nebo evropský make-up a jeho komplexní design barev a odstínů rozhodně není vhodný pro každodenní použití.

Vlastnosti a výhody

Různé typy make-upu mají různé výhody. Ale jsou zde i některé hlavní body. Jakýkoliv správně zvolený make-up vám umožní, aby se váš vzhled přiblížil ideálu. Můžete udělat oči větší a vypadat otevřeně, zvednout oční víčko snížené nebo udělat z dásní kyprý a nos dlouhý. Kombinujte správné odstíny a techniky a budete vždy vypadat velkolepě.

Nevýhody jakéhokoli make-upu lze přičítat skutečnosti, že pokud uděláte něco špatného nebo používáte kosmetiku nekvalitní, situace to jen zhorší.

Jak si vybrat kosmetiku?

Vysoce kvalitní kosmetiku lze prezentovat v jakémkoliv cenovém segmentu. Nemyslete si, že levnější kosmetika je vždy špatná. K dispozici jsou cenově dostupné značky, které vám umožní udělat si krásnou i těm, kteří nemají tolik peněz. Podívejme se blíže na to, jak vybrat produkty, které vám opravdu vyhovují.

Tón

Pro zahájení podrobného popisu je nutný make-up základ - tón. Existují různé typy tonálních zdrojů, které mohou dívky používat s mastnou i suchou pokožkou. Pokud máte suchou pokožku, zakupte si produkt s hydratačním účinkem. Vizážisté však důrazně doporučují matování krémů majitelům mastné pleti. S nimi můžete zapomenout na potřebu neustále práškovat kůži.

Pokud nadace leží na kůži špatně, neustále se valí nebo se nelepí na obličej, pak budete potřebovat dobrý základ pro tón. Stojí za to vyzvednout to na stejném principu. Takže, pokud máte kůži, která je přesušená nebo přirozeně suchá, pak si vyberte jednoduchý výrobek s mírným hydratačním účinkem. Pro dívky s mastnou pletí je vhodná hustší základna, která dodává lehký matný efekt.

Je také možné opravit případné nedostatky ve vašem vzhledu. Ale pro to, zpravidla, není dost jednoduchý tón. Je třeba dát na pupínky a vyrážka trochu korektor. Totéž platí pro kruhy pod očima, které se projevují únavou nebo nedostatkem spánku.

Korektor by měl zvolit tón pleti nebo trochu lehčí, takže vše vypadá přirozeně.

Červenat a zvýrazňovač

Blush by měl být vybrán v závislosti na jeho typu barvy. Čím bledší je vaše kůže, tím jasnější by měla být a rouge. Nechte si koupit pouze ty tóny, které vám nejlépe vyhovují. Pokud jde o zvýrazňovač, měl by být jasný a ne příliš lesklý.

Malý lesk vypadá na kůži naprosto přirozeně, vytváří efekt přirozeného světla zdravé kůže.

Stíny

Stíny - to je produkt, který je zodpovědný za krásu vašich očí. Jak dobře se odstín zvolí, záleží na tom, jak budou vaše oči jasné a účinné. Stylisté doporučují používat matné stíny pro vytváření každodenních snímků. Stíny s třpytem jsou nejlepší pro zvláštní příležitosti.

Při výběru palety barev zvažte vlastnosti vašeho typu barev. Každá kosmetická taška by neměla aplikovat nejlehčí odstín, který je dobře kombinován s jinými odstíny. Nejčastěji se jedná o klasickou béžovou nebo šampaňské. Aplikuje se na celé mobilní oční víčko a dokonce mírně pod obočí.

Mírně tmavší stíny v klasickém líčení jsou rozloženy ve střední části století. Vypadá to velmi dobře. V tomto případě byste neměli ani přidávat make-up tužku.Můžete zvýraznit růstovou linii řas stíny a vyhladit je.

V lomu století jsou aplikovány studené tóny. Pokud však máte typ teplé barvy, neměli byste slepo následovat. Můžete si vybrat tón, který vám vyhovuje. Vnější roh oka je obvykle zakrytý. Můžete si vybrat nejtmavší barvu ze čtyř, a to i v klasickém make-upu.

Rtěnka nebo lesk

Ve vašem každodenním make-upu můžete použít rtěnku i lesk. Obvykle se dává přednost světlejším barvám. Krásná nahá rtěnka na rtech vypadá přirozeně a umožňuje zdůraznit výhody vašeho vzhledu.

Nude rtěnka je nyní v trendu. Chcete-li vybrat dokonalý odstín, vizážisté doporučují dívat se dovnitř svých rtů a stmívat tón tmavší.

Jak se přihlásit?

I když je volba ideální a kvalitní kosmetiky velmi důležitá, technologie provádění hraje stejně důležitou roli. Musíte být schopni správně aplikovat kosmetiku tak, aby make-up vypadal jako profesionální make-up. Podívejme se na techniky použití různých kosmetických prostředků v různých stylech, od základních až po styl emo.

Den

Pokud máte rádi lehký make-up, který je téměř nepostřehnutelný na obličeji, pak musíte zvládnout techniku ​​provádění základního denního make-upu. Vyberte si přirozené stíny, které vypadají, jako by se velkolepý motýl dotkl očních víček křídly. Je žádoucí, aby v tomto stylu jste vybrali stíny matné. Pro každodenní nošení je tato volba nejvhodnější.

V denním make-upu, nejoblíbenější odstíny jsou stále takové nahé tóny jako béžová, slonová kost, šampaňské nebo světle hnědý odstín. Použijte jeden nebo dva základní tóny, kombinujte je mezi sebou a dobře zastíňte. V klasickém make-upu by byla vhodná krásná hnědá řasenka. To platí zejména pro dívky se světlou barvou a pšeničnými nebo blond vlasy.

V takovém make-upu je velmi důležité, aby se obočí krásně. Musí mít přirozený tvar a přirozenou barvu. Máte-li přirozeně světlé obočí, pak stojí za to vyzvednout tužku nebo stín, aby odpovídaly, a ne ztmavit, následující trendy.

Pokud si přejete, můžete také nakreslit linii růstu řasinek hnědou nebo šedou tužkou. Tyto barvy se používají v nahém make-upu mnohem častěji než jiné. Pokud jde o rtěnky, neměly by být příliš nápadné a jasné.

Je možné omezit hygienickou rtěnku nebo světlý lesk bez velkých třpytů.

Večer

Technika použití večerního make-upu je mnohem jednodušší. Můžete použít výraznější barvy, jiskry a zvýrazňovače. Večer je povoleno téměř všechny akcenty.

V make-upu očí si můžete vybrat téměř všechny verze barev a barevných kombinací. Vypadá impozantní přechody různých odstínů. Například, tmavší ve světle nebo studené v teple. Ale hranice musí být zastíněna. To je jedno z hlavních pravidel, na která by se nemělo zapomínat. Pro ostatní neexistují žádná další pravidla a omezení.

Večerní make-up je také jasnou rtěnkou. Rty by měly být oteklé a sexy. Nebojte se experimentovat s rtěnkami, které se vám líbí. Nespoléhejte se na žádná omezení, argumentovat, že burgundská rtěnka je volba pouze pro podzim.

"Smokey eyes"

Nyní velmi populární make-up ve stylu kouřové oči. Takový make-up je vhodný pro téměř všechny. Chcete-li provést make-up v této technice, budete potřebovat klasické oční linky, krásné stíny a caial. Jedná se o tlustou tučnou tužku, která je velmi snadno zastíněna a nezanechává žádné jasné stopy.

První etapa tohoto make-upu - konturování. Pomocí jasné linie můžete změnit tvar obličeje a učinit ho krásnějším. K tomuto účelu použijte kayal.S touto tužkou můžete bezpečně nakreslit čáru, bez obav z chyb. Faktem je, že kdykoliv můžete zastínit všechno, skrývat všechny druhy nesrovnalostí. Pro opeření by měl výrobek používat speciální kartáč.

Jakmile použijete základ, můžete přistoupit k použití stínů. Aplikují se ihned v několika vrstvách. Kromě toho budete muset vzájemně kombinovat světlé a tmavé tóny. Měly by být dobře zastíněné, aby neexistovaly žádné hranice. Krásná opar na očích bude váš pohled tajemný a sexy.

Vzhledem k tomu, oči v takovém make-up jsou velmi jasné, musíte se vyhnout další světlé akcenty na rtech. V opačném případě bude vypadat vulgárně, zejména pokud si vyberete rudou rtěnku, která vypadá příliš vzdorně. Stylisté doporučují zvolit neutrální matnou rtěnku. Že to vypadá nejlépe na rtech.

Maskovací umělci tajemství

Pokud chcete udělat svůj vlastní make-up, pak přijdete na pomoc tipy, které dávají profesionální stylisté.

Nejdříve musíte upravit všechny módní trendy a funkce každého stylu zvlášť pro sebe. Vždy byste měli zvážit své vlastní nevýhody a výhody a opravit je kosmetikou. Jednoduchý zvýrazňovač bude stačit, aby váš nos byl méně znatelný, a pomocí bronzeru vytvoříte jasné a krásné kontury obličeje. Zvýrazněte lícní kosti, zdůrazněte bradu a obličej se stane tak, jak potřebujete, ale bez jakýchkoli operací a šle.

Pamatujte také, že make-up je skvělý způsob, jak znovu objevit sami sebe. Pokud jste již dlouho chtěli něco změnit sami, použití kosmetiky je nejjednodušší způsob. Světlé akvarel make-up nebo komplexní make-up v romantickém stylu vám může představit v jiném světle.

S pomocí správně vybraných barevných kombinací se můžete cítit jako hippie nebo královna míče.

Dalším důležitým tipem je použití produktů, které máte. Nemusíte mít kompletní kosmetický sáček značkových výrobků. Některé nástroje lze použít pro několik účelů najednou. Například, s rtěnkou nebo lesk na rty, můžete dát svému vzhledu přirozený lesk, používat to jako červenat. Nahradit zvýrazňovač může nejsvětlejší odstín stínů v paletě. Ty mohou být zářící perly stíny, které jsou pro vás to pravé.

Není třeba být závislý na make-upu. Pokud se bojíte jít ven bez make-upu - změnit něco ve vztahu k sobě, a ne v tom, jaké kosmetické výrobky používáte. Make-up pro vás by měl být výrazový prostředek, nikoli způsob, jak se změnit.

Vyberte si ty typy make-upu a barevných kombinací, které jsou pro vás to pravé, a neberte si ve prospěch trendů, které nechodíte.

Naučte se dělat lehký make-up s Maybelline. O tomto - video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky