Obočí make-up

Obočí make-up

Krásné obočí jsou zvláštní vizitkou ženy. Dávají vzhledu výraz a mění tvář. Ženy jim věnují velkou pozornost dnes i před mnoha lety. Chcete-li zvolit správný tvar, obočí - úkol není nejjednodušší. Jsou zde určitá pravidla. Pozorováním je žena okouzlující.

Make-up

Je nutné pochopit, jak správně tvořit obočí, v závislosti na typu osoby. Chcete-li poskytnout požadovaný tvar, můžete se uchýlit ke službám specialisty nebo provést tento kosmetický postup sami pomocí průvodce krok za krokem.

Je velmi důležité, aby nedocházelo k chybám, jinak bude špatný tvar deformovat i správné rysy obličeje.

Proto ne každá dívka se odváží provést takový postup sama. Mnozí lidé věří této práci profesionální make-up umělců, a pak prostě držet ve tvaru s make-up.

Jak si vybrat kosmetický salon?

V současné době jsou k dispozici různé služby - až do rozšíření umělých vlasů. Tetování je docela radikální opatření, které eliminuje krásy z nutnosti dělat make-up každý den, ale bude těžké opravit chyby.

Aby bylo bezpečnější a produktivnější, aby se přiblížil ideálu, je lepší číst recenze a analyzovat zkušenosti zákazníků.

To vám umožní důvěřovat určitému mistrovi a může být klidnější pro výsledek. Pravý profesionál si postupně vybere formu, která nejlépe vyhovuje vašemu konkrétnímu případu.

Make-up tužka

Přirozené krásné obočí jsou darem přírody, který potěší ne všechny dívky. Pokud máte zcela úspěšnou přirozenou formu, pak nejjednodušší způsob je kreslit obočí tužkou, která se hodí k vašemu typu barvy. Takže můžete ušetřit peníze.

To je dobrá volba pro dívku, která chce vypadat dobře. Pinzety, tužky, speciální barvy, oční stíny a gely - tito pomocníci vám pomohou postupně vytvořit krásný make-up a dosáhnout pozoruhodných výsledků.

Jak si vybrat formulář?

Je nutné určit typ osoby, protože obočí jsou vybírány přesně pro něj, ne naopak. Dokonce i nejmódnější obočí může učinit tvář méně atraktivní, pokud jsou vybrány nesprávně. Nedělejte tuto jednoduchou krásu chybu. Pamatujte, že v módě dnes - přirozenost a stručnost.

K dispozici jsou následující možnosti:

  • Tvář oválného tvaru je považována za ideální (z pohledu moderních kánonů krásy). Taková tvář obočí hladký rovný tvar.
  • Kulatý nebo čtvercový obličej bude zdoben zauzleným obočím.
  • Trojúhelníkový obličej dobře zapadá do hladkého zaobleného obočí.

Doma

Když obočí dostane potřebnou formu, je velmi důležité opravit výsledek a držet se ho. K tomu stačí mít na rukou pinzetu a tužku. V ideálním případě se předpokládá, že obočí by mělo být vytrháváno každých 4-5 dnů. Odborníci doporučují provést tento postup ráno, kdy je práh bolesti dostatečně nízký. Nezapomeňte pracovat před zpracováním pinzety alkoholový roztok, který zabrání vniknutí bakterií.

Než začnete vytahovat chlupy, musíte určit začátek, nejvyšší bod (zpravidla toto místo je nad žákem) a konec.

Chlupy je třeba postupně rozdělit: od vnitřního rohu k vnějšímu. Pokud jste to ještě nikdy neudělali, je nejlepší postupovat postupně do měkčí podoby. Radikální přechod z tlustého obočí na ultratenký se může změnit i mimo poznání. Kromě toho může být výsledek zklamáním, takže je lepší použít speciální šablony.

Pokud vám příroda neposkytuje tlusté obočí, pak je speciální tužka (nebo stín) ideální pro vnější úpravu. Aby byl efekt co nejblíže ideálnímu, je nejlepší šetřit na speciálních produktech, jinak levná kosmetika zkazí celý vzhled.

Při práci na make-upu byste měli načrtnout obrys a stínit potřebnou plochu.

Nejlepší je odstínit od nejvyššího bodu ohybu, jít dolů, což umožní dosáhnout přirozenosti. Pokud má obočí nadměrnou tloušťku a potřebujete jej změkčit, měli byste použít speciální gel.

Podívejte se, jak dělat make-up obočí doma, v dalším videu.

Barva

Někdy, kvůli určitým okolnostem, opravdu chci změnit barvu obočí. To může být způsobeno změnou obrazu nebo skutečností, že chcete, aby obočí bylo světlejší nebo tmavší.

Pro tyto účely vyrábějí speciální nátěr, který zajišťuje trvalý účinek a při mytí a jiných hygienických postupech se nevypírá.

Nejdůležitějším doporučením je vybrat značku, která získala důvěru a vhodnou barvu. V opačném případě bude velmi obtížné chybu opravit.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky