Jak správně aplikovat stín?

Jak správně aplikovat stín?

Make-up je velmi důležitou součástí jakéhokoliv módního ženského obrazu. S ním můžete dokončit obrázek a umísťovat do něj akcenty. To je věřil, že oči - zrcadlo duše, a proto nejčastěji je make-up očí, které věnují největší pozornost. Mnoho žen se snaží zvýraznit jejich make-up pomocí stínů - a tím diverzifikovat jejich módní obraz. Aby se oko líčilo, bylo krásné a dokonale doplnilo obraz, musíte vědět, jak správně aplikovat stín.

Oční make-up funkce

Oční make-up je velmi dlouhý a pečlivý proces. Musí být provedeno správně a pečlivě, s přihlédnutím ke všem důležitým pravidlům. Hlavním rysem tohoto make-upu je, že může být použit pro vizuální změnu obličeje, úpravu tvaru očí, jejich transformaci.

 • Oči mohou být vizuálně větší nebo menší. Často make-up umělci používají různé odstíny stínů, aby se zvýšila oči.
 • Také, pokud máte docela hluboké očiMůžete to také snadno nastavit. S pomocí takové kosmetiky můžete dosáhnout mnoha vizuálních efektů - například změnit polohu očí na obličeji. Správně tvoří oči, můžete je uspořádat vizuálně, nebo naopak zúžit.
 • Další make-up funkce se stíny je to Pomocí správné aplikační techniky můžete takový věkový problém skrýt jako visící víčko. Může být skrytý a obličej bude vypadat mladší a kůže kolem očí - napnutá.
 • Make-up funkce se stíny je to, že musí být aplikovány na speciální základnu. Toto je velmi důležité pravidlo. Je třeba dbát na to, aby se kosmetika neotáčela na víčka. To platí zejména pro oční make-up v horkém počasí.

Make-up stíny mohou změnit váš vzhled a dramaticky změnit vzhled. Proto je důležité dodržovat všechna doporučení vizážistů a základní pravidla pro aplikaci stínů.

Druhy make-upu

S pomocí stínů můžete udělat všechny druhy očního make-upu.

Velmi neobvyklý druh make-upu je permanentní make-up. Toto opeření tetování, které provádí specialista v salonu nebo klinice. Jeho vlastností je trvanlivost. Speciální jehlou pod kůží se injikují pigmenty, které ji obarví. Váš make-up bude vypadat jako nejobvyklejší, ale nemusíte ho každý den aktualizovat. Zachráníte se před zbytečnými problémy. Ale tento make-up není příliš populární, protože ne všechny ženy mohou rozhodnout o takovém postupu. To je důvod, proč mnoho z nich používá obvyklé kosmetické stíny, mohou být použity k vytvoření různých typů make-upu.

Můžete si koupit stín tužku. Tyto nástroje jsou velmi vhodné použít, vytvářejí pocit mokrého make-upu. Můžete také udělat velmi lehký make-up, pomocí drobivý oční stíny. Jsou velmi dobré na kůži, ačkoli ne vůbec válcování, i když nemáte dát speciální základ pro ně. Jsou skvělé pro jakýkoliv druh make-upu. Takové výrobky jsou univerzální, ale musí být aplikovány speciálním kartáčem, aby nedošlo k rozptýlení pod očima.

Nejoblíbenější oční stíny make-up je kouřové oči make-up.. Tento zajímavý make-up je kombinací světlých a tmavých odstínů, od mléčných až po černé (s převahou tónů). Takový make-up zahrnuje toto barevné schéma a všechny odstíny se plynule proměňují. Zpravidla je to spíše temný druh make-upu, který se nejčastěji používá k vytvoření stylového večerního vzhledu. Je ideální pro párty nebo jiné speciální příležitosti.

Někteří lidé dávají přednost monochromatické oční make-up pomocí očních stínů. Často končí tenkými šipkami podél víčka. Tento make-up je poměrně jednoduchý a univerzální. Někteří lidé raději malovat pouze horní víčko, ale všichni umělci make-upu doporučují malbu i nižší, protože to je nedílnou součástí očního make-upu se stíny. Pokud děláte lehký denní make-up, můžete tento make-up aplikovat pouze na horní víčko.

Mezi typy make-upů stíny zvýrazněte make-up s osrstěnímcož je elegantní rozdělení barev a změkčení okrajů mezi různými odstíny. Můžete také zvýraznit obvyklý make-up bez opeření, což je živější a chytlavější. Vizážistky zpravidla nedoporučují malování očních víček bez opeření, protože takový make-up nevypadá harmonicky a je vhodný pouze pro vytvoření odvážného obrazu.

Jak si vybrat kosmetiku?

Volba očních stínů bude záviset pouze na vaší touze.

Můžete si koupit pečené stíny, které mají poměrně hustou strukturu. Jsou velmi stlačené a jsou vystaveny různým teplotám, když jsou vytvořeny. Proto jsou zpravidla perleťové. Jsou velmi pohodlné a snadno aplikovatelné, mají texturu, díky které se neotáčejí na očních víčkách. Upečená textura může učinit aplikaci velmi jednoduchou a rychlou.

Nejběžnější typ stínu, který je nejčastěji preferován ženami - prachové stíny.. Zpravidla se jedná o tříbarevné stíny, ale můžete také použít dvoubarevnou paletu. Obvykle se palety se dvěma nebo třemi odstíny stínů vyznačují tím, že tóny z jedné sady přicházejí v jednom barevném rozsahu. Musí být používány společně a jemně rozmazány čáry mezi nimi. Tam jsou palety pro denní make-up, stejně jako pro večerní líčení. Některé sady mají kontrastní barvy, ale předpokládá se, že tyto odstíny budou použity společně - pro vytvoření jasného obrazu.

Mnoho výrobců vyrábí palety s 10, 12 nebo více odstíny. Jedná se o velmi univerzální sadu, kterou můžete použít k vytvoření jakéhokoli druhu očního make-upu. Práškové stíny mohou být jak matné, tak lesklé.. Nejlepší je dát přednost stínům s lehkým kovovým leskem, protože jsou nejlépe umístěny na očních víčkách. Některé dívky si vybírají tekuté stíny, které mohou být prezentovány v kulaté nádobě nebo v tubě se speciálním štětcem.

Zvláštností takové kosmetiky je, že před jejím použitím je nezbytné uložit základ pro stíny. V opačném případě se velmi rychle stáhnou, v očních víčkách se objeví mezery v oblasti záhybů. Takové stíny dobře leží pouze na suché neprůhledné základně. Měly by být vybrány pouze tehdy, pokud máte v plánu koupit nástroj, který bude sloužit jako základ. Tyto typy stínů jsou zpravidla prezentovány v pestrých barvách a všechny odstíny jsou velmi krásné a bohaté.

Tato kosmetika je ideální pro každou speciální příležitost.

Jak se přihlásit?

Stíny jsou druhem kosmetiky, která musí být správně aplikována, aby bylo dosaženo požadovaného výsledku. Nejlepší je použít instrukce krok za krokem a postupně používat různé odstíny stínů. Chcete-li se naučit, jak krásně zvýraznit stíny očí, musíte si přečíst návod k použití těchto kosmetických prostředků.

Nejjednodušší způsob aplikace, kterou mohou nováčci použít, je ztmavit horní víčko v blízkosti rýhy. V tomto případě jsou vnitřní a hlavní části století odlehčeny, vzhled je otevřenější a oči jsou výrazné. Začátečníci budou stačit a pár tónů tohoto typu kosmetiky, ale vytvořit jasnější profesionální make-up musíte použít tři barvy. Paleta tří odstínů je ideální pro vytváření večerního make-upu.

Chcete-li dokonalý make-up stíny, musíte dodržovat určité schéma..

 • Nejprve je nutné aplikovat základní matný prostředek na víčka. Jeho role může vykonávat základ s hustou texturou, stejně jako prášek. Základ je navržen tak, aby vyrovnal povrch víček a zachránil je před leskem.
 • Pak musíte začít aplikaci - od vnějšího rohu horního víčka (z čáry oddělující mobilní a pevné části). Oko by mělo být napůl otevřené. K tomu je třeba použít pouze ty nejlepší kartáče. Tento typ make-upu se aplikuje speciálními kartáči nebo houbami - podél celého záhybu. Všimněte si, že to bude nejtmavší část make-upu (kromě šipek, pokud máte v plánu kreslit).
 • Poté je nutné přejít na použití světlejšího stínu stínů, který musí pokrýt střední část století. Je lepší, když to bude lehký perleťový stín základního odstínu. Kromě toho je důležité používat kosmetiku, která vám vyhovuje typu vzhledu. Tato barva by měla být základem očního make-upu. Navíc by mělo být kombinováno se stíny, které položíte na čáru mezi pohyblivou částí století a vrcholem. Snažte se vybrat barvu, která je jasnější než první o 1 nebo 2 tóny.
 • Pak musíte vzít nejlehčí stíny, které jsou ve vaší paletě.. Musí se starat o úhlovou část oka, která je v kontaktu s nosem. Je také nutné dát je pod obočí, aby se vzhled otevřenější. Místo světlých stínů můžete použít zvýrazňovač. Stíny s třpytem se nejlépe aplikují na horní část víčka a tmavé stíny se doporučují, aby se čára podél ohybu nebo linie podél očního víčka natřela.
 • Dalším krokem je přinést do vašeho obrazu harmonii.. Chcete-li to provést, musíte jemně stínu stínů, takže přechody hladké a změkčení linie. To vytváří efekt světelného přechodu, který vypadá velmi žensky a romanticky. Stíny můžete natáhnout nahoru nebo na stranu - v závislosti na tvaru očí (zejména pokud chcete upravit jejich tvar). Některé ženy nejprve aplikují oční linky, ale to je špatné, protože je lepší malovat oční víčka tužkou nad stíny. Linka může být tenká a čistá a možná širší, s osrstěním. Můžete zdůraznit barvu vlasů a odstín oka, což způsobí linii stejné barvy podél víčka. Tato volba je ideální pro brunetky a hnědé vlasy-ženy.
 • Po zastínění čáry podél očního víčka v oční linii můžete vytvořit kouřový efekt nebo kouřové oči. Tento make-up je velmi módní a relevantní, je ideální pro vytvoření večerního vzhledu. Aby byly oči širší a vzhled výraznější, musíte také doplnit spodní víčko. Jeho vnější část by měla být tmavší (ve srovnání s vnitřní). Linie podél dolního víčka by měla být velmi tenká.

Snažte se nepoužívat velmi světlé odstíny, jinak můžete získat efekt únavy nebo vzhled kruhů pod očima. Je nutné zvolit světlejší a světlejší odstíny.

 • Po tom, můžete pokračovat na použití řasenky, a pak - malovat rty. Je důležité dodržovat následující pravidlo: pokud jasně zvýrazníte oči se stíny, je lepší, abyste si své rty doplnili světlým odstínem. Všichni umělci make-up doporučují zdůraznit buď oči nebo rty.

Maskovací umělci tajemství

Maskérky používají důležitá pravidla, kterými sami vytvářejí opravdová mistrovská díla.

Všichni mistři doporučují aplikovat stíny na základnu rohože, protože tímto způsobem trvá oční make-up déle a make-up leží hladce a během dne se nevaří dolů. Kromě toho vám tato základna umožňuje přesně předat stínové stíny. Maskérky doporučují používat pouze vysoce kvalitní stíny slavných značek, protože takové nástroje se nerozpadají a netvoří hrudky.

Další pravidlo, které musí být dodrženo, je, že stíny musí být stínované. Takže můžete drasticky změnit make-up a zlepšit. Maskérky se domnívají, že osrstění je hlavním krokem v procesu uplatňování stínů, nedoporučuje se, aby byl zanedbáván. Velmi zajímavé tajemství, které tvoří umělci make-upu: pokud si nejste jisti, zda jsou kombinovány všechny typy očních stínů, můžete si zakoupit kosmetickou paletu, ve které budou všechny barvy určitě kombinovány. Zpravidla jsou prezentovány v paletě dvou až čtyř barev. Make-up umělci zakazují použití při vytváření make-up více než 4 různé barvy stínů. V opačném případě můžete pokazit make-up, což je velmi chytlavé a vulgární.

Stíny tedy musí být stínované a všechny okraje a přechody mezi různými barvami by měly být měkké a hladké. Tento make-up bude vypadat zdrženlivě a harmonicky.

Všichni umělci make-upu se shodují na tom, že je třeba vytvořit denní make-up perfektní uložení kompaktní práškové stínyprotože mají velmi lehkou texturu. Pro takový make-up jsou perfektní a drobivé stíny.

Pokud chcete vytvořit večerní pohled, pak pro make-up je lepší použít tYeni-tužka nebo krémový stínprotože mají měkčí strukturu a výraznější odstíny. Dobře zapadají do očních víček a umožňují vám jasně se zaměřit na oči.

Dalším tajemstvím, že make-up umělců podíl je, že nepoužívají tekuté oční víčko při vytváření make-up se stíny.. Zpravidla je nahrazují oční linií, protože je mnohem pohodlnější aplikovat ji na odstíny s barevnými víčky. Kromě toho může být snadno zastíněn, což vytváří efekt oparu. Takže můžete skrýt oteklá oční víčka.

Všichni odborníci doporučují vyzvednout stíny v souladu s typem vzhledu a vybrat si je pro určitou příležitost (a musíte se rozhodnout, zda budou vhodné konkrétní odstíny). Vizážistky radí Nenechte se uchýlit k světlé make-up stíny ve dne, a také nepoužívat “jedovaté” odstíny. V opačném případě můžete vytvořit bolestivý vzhled a přidat bledost do obličeje. Pro večer doporučují zvednout lesklé třpytky.

Časté chyby

Ženy, které dělají make-up poprvé nebo ve spěchu, často dělají chyby, když vytvářejí make-up s pomocí stínů.

 • Jedním z nejběžnějších takových chyb je, že tyto chyby není dost stínu stínů. Takže dámy pokazí make-up, takže je více vulgární. Přechody mezi odstíny je nutné vyhladit, přinést make-up do ideálu. K tomu je třeba použít speciální aplikátor - houbu, která se obvykle dodává se stíny (nebo speciální štětec).
 • Další chybou při použití stínů je to ženy neznají opatření. Hodně dávají na víčka a jejich make-up se nestane elegantním a přirozeným, ale vulgárním a chytlavým. Toto pravidlo může být porušeno pouze v případě, že jedete do jakékoli tematické skupiny. Nejen tloušťka takového povlaku, ale také jeho plocha bude záviset na počtu stínů. Snažte se dát obočí. Je lepší ponechat mezi očima a obočím malou mezeru, protože jinak bude make-up poškozen.
 • Další chybou je, že ženy zanechte velmi jasný a přesný přechod mezi různými odstíny stínů. Používají kontrastní barvy, nehledě na pravidla kombinací. Pro správné použití stínu používají některé ženy speciální schémata. Ale tímto způsobem nemůžete vylepšit make-up a zkazit ho, protože všechny přechody musí být vyhlazeny, aby se získal dokonalý make-up. Tato chyba je také způsobena tím, že ženy stínu stínu velmi špatně. Všechny barvy by se měly plynule měnit z jednoho do druhého. Musí být kombinovány.
 • Další chybou mnoha žen je použití velmi tmavých odstínů stínů na pevné části víčka. Dávají na část očních víček nad záhyby stejný odstín jako na pohyblivé části, čímž se kazí make-up. Takže vytvářejí efekt bolestivých očí. Aplikování příliš tmavých stínů na horní část víčka, můžete vytvořit a účinek potopené oči. V žádném případě by se taková chyba neměla provést, stíny by měly být světlejší ve směru od pohyblivé části očního víčka k obočí. Obočí je nejlepší použít světlé perleťové odstíny stínů.
 • Další společnou chybou je to samice příliš vysoké v dolním víčku. Je zřejmé, že má mnohem menší velikost, takže by mu neměla být věnována příliš velká pozornost. V opačném případě můžete vybrat tmavé kruhy pod očima, pokud ne, vytvořit efekt. Je nezbytné, aby spodní oční víčko bylo velmi tenké a stíny jemně promíchejte.
 • Další chybou, kterou umělci make-upu kritizují velké množství světlých stínů na vnitřku století. Hlavním pravidlem při použití stínů je jejich vyjasnění do vnitřního koutku oka. Mnohé ženy však na tuto částku nasazují ve velkém množství velmi světlé stíny, čímž zkazí tvar jejich očí. Proto, aby se vytvořil elegantní make-up, zkuste aplikovat co nejméně stínů na vnitřek století.
 • Některé ženy také dělají chybu Neshoda barev. Používají oční stíny. Oči tak nejsou zdůrazňovány - v takovém make-upu jsou ztraceny. Nejvhodnější je zvýraznit barvu očí kontrastními odstíny, díky kterým bude výraz výraznější.
 • Další běžnou chybou, která zpravidla při tvorbě očního make-upu přijímají mladé krásy - používejte velké množství jasných a nekompatibilních odstínů. Tento make-up není vhodný pro denní a večerní snímky. Vypadá to, že jste si dali na párty. Snažte se sledovat harmonii v kombinaci odstínů a používat ne více než čtyři různé barvy, které by se měly vzájemně doplňovat. Pak bude váš vzhled dokonalý! Nebudete bez povšimnutí a dobýt veškerou propracovanost svého obrazu.

Naučit se používat stíny správně - v dalším videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky